EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sport

+19
Nymeria
Casper
Pauly D
frozen
Vinky
Veronica
Goxy
Marijo
The Đole
Bebi
Tinchey
Lucas
Mara
Kruno
>>Been<<
Lunke
Leo
sandy
HaYrOLa
23 posters

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Casper 24.01.12 0:23

Pa na nju i mislim Smile. Zajednicka medalja... Ali mi kao Srbija medalju nismo osvojili. Toliko znam Very Happy.
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Guest 24.01.12 0:35

rändajad je napisao/la: I da Lunke nas ostale nisi zvao :podignutnos:
Naravno ovo je previdio... :opetpodignutnos: :šalimsebre:

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 24.01.12 0:37

Inace ne mogu da verujem da je Serena ispala od Makarove Puke i to glatko i ubedljvo, uzas Crying or Very sad


Nole izgubio prvi put set na turniru od Hjuita, ali nije bilo vecih problema, 3-1 I love you

Maestralni Nisikori izbacio Congu I love you

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Casper 24.01.12 0:43

Uf bice zeznuto u tenisu Smile. Ali Nole ide do kraja!
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by >>Been<< 24.01.12 3:07

[Only mods are allowed to see this image]

>>Beenoklada NAJAVA << Jurnjava za polufinalom starta !
Nakon jučerašnjeg, ne baš naročito lijepog i zanimljivog ponedjeljka, Evropsko rukometno prvenstvo sutra se seli u Novi Sad. Šestorica "odabranih" u Dvorani Spens sutra grade bolje pozicije u borbi za polufinale. Nekima fali malo, nekima puno, a neki će to, čini se, i ostvariti. Pogledajmo šta je sutra na meniju.

Španija - Island

Na krilima pobjede protiv Hrvatske, Španija traži odlučujući bod kojim bi i matematički potvrdili kartu za Beograd. Taj bod tražit će protiv Islanda koji je torpedirajući Mađarsku stekao silno potrebno samopouzdanje i traži dodatna dva boda s kojima bi i oficijelno postao ozbiljan kandidat za plasman u polufinale. Ovo je utakmica koja bi trebala ponuditi lijep rukomet jer se sučeljavaju dvije različite rukometne filozofije - Španci, brzi, dinamični, pokretljive odbrane i tehničkih udaraca protiv Islanđana koji su teški, stameni, silovitih i jakih šuteva. No, mislim da bi Španci, ako pokažu igru na nivou prethodnih utakmica, trebali lako proći i ovu prepreku.


Francuska - Hrvatska

Vjerovao sam da će ovako izgledati najava za 29. januar. No dva "vjekovna" neprijatelja ponovo su jedan protiv drugog. Francuzi, prvaci svega i svačega, jedini su koji su dosad mogli skinuti skalp Baliću i društvu. No, ta Francuska koja je stvorila određeni kompleks Hrvatima, ne igra u Srbiji. Ovdje nastupa jedna polovna, neefikasna i dosadna Francuska koja ne može naći ni dobar ritam, ni istaknutog pojedinca koji bi ih vodio naprijed. Sa druge strane Hrvatska, pomalo potištena zbog poraza protiv Španije, odlučna je da u naredne dvije utakmice ugrabi neophodna tri boda i ode tamo gdje joj je, budimo realni, i mjesto. Jedino šta bi se moglo ispriječiti pobjedi Hrvatske ovdje je problem psihe i određenog straha od Francuske kojeg vuku još od 2006.


Mađarska - Slovenija

Ovdje se radi u duelu dvije ekipe koje su i same svjesne da im za plasman dalje treba čudo. Mađari još i imaju ta tri boda koja im daju neke nade, dok bi se Slovencima moralo desiti i veće iznenađenje od onog iz grupe da ih vidimo i u Areni. No, to ne znači da ovo neće biti dobar duel. Ono što će ga takvim učiniti nesumnjivo je činjenica da se radi o dvije ekipe koje su izjednačene po svim segmentima rukometne igre. Čini mi se da su Mađari ipak previše istrošeni i psihički i fizički i da će do kraja samo padati.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by HaYrOLa 24.01.12 6:00

Ajmo Agnjeska ! Kako bi voleo da pobedi ovu urlikacu!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by >>Been<< 24.01.12 6:16

Ništa od Poljakinje... Šta ono bi kod 4-2 i 0/15 Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Leo 24.01.12 11:08

Prvo polufinale

Klajsters-Azarenka. navijam za Kim Very good!

Federer rasturio Del Potra cheers


Azarenka trenutno prvoplasirana ,Voznijacki moze pasti i na 4.mesto ako Sarapova prodje u finale.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Jasmin 24.01.12 13:37

AAAA tekma danas Very Happy jedva cekam! Ako izgubimo pozivam vas sve na svoj sprovod, umrijet cu od tuge Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Casper 24.01.12 15:10

Sto si toliko emotivan kad dodje do utakmice reprezentacije ? Dobro i ja sam... Mozda i vise od bilo koga na ovom svetu ali mi se cini da si ti bas emotivan ako tvoja reprezentacija izgubi a i kad pobedi Smile.
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Leo 24.01.12 15:28

Nadal vodi Mad
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Jasmin 24.01.12 16:11

Casper je napisao/la:Sto si toliko emotivan kad dodje do utakmice reprezentacije ? Dobro i ja sam... Mozda i vise od bilo koga na ovom svetu ali mi se cini da si ti bas emotivan ako tvoja reprezentacija izgubi a i kad pobedi Smile.

Samo u rukometu <3 za ostale sportove mi je manje stalo Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Leo 24.01.12 16:13

Polufinale ipak Nadal-Federer Sad
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Lunke 24.01.12 16:58

Leo je napisao/la:Polufinale ipak Nadal-Federer Sad

Boze Leo, pa zar to ne znaci da cemo gledati jos jedan fantastican duel? Ne kapiram cemu tuzan smajlic...iskreno Federer-Berdih ne bio nikako interesantan kao sto ce to biti Nadal-Fedex i najiskrenije se raduejm tom okrasju jer su svi njihovi dosadasnji bili praznik za oci I love you

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Leo 24.01.12 17:00

Lunke je napisao/la:

Boze Leo, pa zar to ne znaci da cemo gledati jos jedan fantastican duel? Ne kapiram cemu tuzan smajlic...iskreno Federer-Berdih ne bio nikako interesantan kao sto ce to biti Nadal-Fedex i najiskrenije se raduejm tom okrasju jer su svi njihovi dosadasnji bili praznik za oci I love you


ja sam se potajno nadao Berdihu Very Happy I mislim da ovaj put nece biti toliko dobar duel kao neki prethodni koji su bili I love you
Po mojoj proceni glatko 3-0 ili 3-1 za Federera. Very good!
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Casper 24.01.12 18:43

Ja se nadam finalu Djokovic - Federer... A tamo... Uf... Ako se to desi taj dan mi nece biti dobro Very Happy.

-------

[Only mods are allowed to see this link]
Casper
Casper

Broj postova : 292

[Vrh] Go down

Sport - Page 40 Empty Re: Sport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics
» SPORT

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.