EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

+3
Cvjećko
^.^ Swedish Hero
Kruno
7 posters

Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Gost 10.04.10 23:21



Izvođači: Chanée & N’evergreen
Naziv pjesme: In A Moment Like This
Glazba: Thomas G:son, Henrik Sethsson & Erik Bernholm
Tekst: Thomas G:son, Henrik Sethsson & Erik Bernholm
Polufinale i redni broj: Drugo polufinale; 4.


Danska na Eurosongu

Danska se Eurosongu pridružuje 1957. godine. Od tada pa do danas Eurosong propuštaju u periodu od 1967. do 1977. godine, a zbog loših rezultata ne sudjeluju 1994., 1996., 1998. i 2003. godine. Bilježe dvije pobjede – 1963. i 2001. godine, a mogu se pohvaliti i velikim brojem plasmana u TOP 3 – njih šest u periodu od 1977. pa do danas. Od uvođenja novog formata Eurosonga, 2004. godine, Danska nije ostvarila “zavidne” rezultate – bili su samo jedanput u TOP 10, a dva puta ne uspijevaju proći u finale.

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Elcfx2

Danska u finalu Eurosonga (2004.-2009.): 67% (4/6)


Od 562 dvije pjesme koliko ih je stiglo na javni natječaj, stručni žiri je odabrao deset najboljih koje će se pojaviti na nacionalnom izboru Danske za Eurosong. Danski Melodi Grand Prix održan je 6. veljače u Alborgu u areni Gigantium. Deset natjecatelja je predstavilo svoje pjesme publici u areni i gledateljima Danske, a žiri i televoting biraju četiri najbolje pjesme koje prolaze u drugi krug. U drugom krugu glasa isključivo televoting i odlučuje da u susjednu Norvešku putuju Chanée & N’evergreen s pjesmom “In A Moment Like This“.

Vi ønsker Danmark held og lykke og en god placering i Oslo!


Christina Chanée je pobijedila na nekoliko talent emisija do svoje 17. godine. Iako je pjevala jazz, pop je uvijek bio od glavnog značaja za njen glazbeni život. Postala je članom benda Nubian Fräuleins 2004. godine. Kasnije se pridružuje bendovima naziva Kid Creole i The Coconuts te odrađuje turneje s njima. Thomas N’evergreen (pravo ime Thomas Christiansen) je svoj prvi bend formirao kada je bio šesti razred osnovne škole. Svoj prvi uspjeh doživljava s pjesmom “Every Time I See Your Smile“ koja je bila često viđena na MTV Russia. Stekao je veliku popularnost u Rusiji i Ukrajini. U Moskvu se seli 2003. godine kada nastavlja svoj uspon s pjesmom “Since You’ve Been Gone“. Pjesma je doživjela ogroman uspjeh, a to potvrđuje činjenica da je singl prodan u 250 000 kopija. Od tada održava po 60 koncerata u godini, među kojima su i koncerti pred oko 40 000 gledatelja.


Što kažu kladionice i koje šanse daju Danskoj?

bet365 – 10
Paddy Power – 10
Boylesports – 12
888sport – 10

Didn’t need the time for sorrow
Didn’t need the time for pain
What am I supposed to do
When living without you
Is the worst I ever knew

In a moment like this
Wanna know,wanna know,wanna know what you’re looking for
Wanna know,wanna know,wanna know could you ask for more
In a moment like this
Wanna know,wanna know,wanna know what I have to do
Wanna know,wanna know,wanna know how to get to you



Moje mišljenje

Odakle da krenem – od fenomenalnog nacionalnog izbora kojeg su Danci organizirali, ili od sjajne pjesme s kojom će se predstaviti na ovogodišnjem Eurosongu? Zaista, Danska zaslužuje sve pohvale. Dansk Melodi Grand Prix 2010 je bilo užitak gledati. Sve je bilo odlično – od scene i voditelja, do publike koja je napravila odličnu atmosferu. “In A Moment Like This“ je jako pamtljiva pjesma koja osvaja na prvo slušanje. Nema tu neke naročite originalnosti, ali pjesme ovakvog tipa se često dopadnu glasačima na Eurosongu i zašto ne probati? S jako zaraznom pjesmom, a posebno refrenom, čija je bolja “polovica” Christinin vokal, veoma efektnim scenskim nastupom, kakav je bio na nacionalnom finalu Danske, te i s malo sreće, mislim da Danska ide u TOP 5 ove godine. Čekam prvu probu danskih predstavnika u Oslu iz razloga da vidim kako će uskladiti svoj scenski nastup obzirom da je scena s nacionalnog izbora Danske bila nešto potpuno drukčije od onog što ćemo gledati na ovogodišnjem Eurosongu. Ako ispune moja očekivanja, mislim da će “pucati” jako visoko i sasvim realno – biti među pet najboljih na kraju.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Guest 10.04.10 23:24

Puno boljih pjesmama na MGP-u bilo. Šteta.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Gost 10.04.10 23:58

Naprimer 'Come Come Run Away'. ♥️
:-(

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Kruno 11.04.10 0:26

Uz Hrvatsku moj favorit No1 Wink Wink Very Happy Very Happy Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by ^.^ Swedish Hero 11.04.10 1:28

Pjesma mi je super.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Cvjećko 11.04.10 9:45

Ok pjesma! Ima dobar ritam, al' joj fali ono nešto...
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Cvjećko 24.05.10 14:13

Jedna od boljih! Toliko me refren ohrabruje u nekim momentima, kad mi nešto dođe, uzmem samo ovu pjesmu, poslušam je i sve je super! Sam naziv govori da treba vjerovati u svoje snove, te da samo strpljivo to i dobiju! A i izvođači su mi tako slatki zajedno, izgledaju kao sretni zaljubljeni mladi par!

Divno!
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Kruno 24.05.10 15:58

Pjesma je jako dobra,trenutno moj 3.favorit,ali kako ovaj Danac loše pjeva,pokvari cijelu pjesmu. affraid
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by ^.^ Swedish Hero 31.05.10 20:10

Ne mogu ju prestati slušati, odlična mi je jedna od najboljih pjesama sa Eurosonga ikada !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Kruno 31.05.10 22:01

Swedish Hero je napisao/la:Ne mogu ju prestati slušati, odlična mi je jedna od najboljih pjesama sa Eurosonga ikada !


Ja ovu pjesmu barem 15 puta na dan slušam Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by ^.^ Swedish Hero 31.05.10 22:03

Kruno!! je napisao/la:
Swedish Hero je napisao/la:Ne mogu ju prestati slušati, odlična mi je jedna od najboljih pjesama sa Eurosonga ikada !


Ja ovu pjesmu barem 15 puta na dan slušam Wink

Ulazi 2 mi je na ljestvici najboljih pjesama Eurosonga ikada ! Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Icon_smile
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Kruno 31.05.10 22:05

Swedish Hero je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:
Swedish Hero je napisao/la:Ne mogu ju prestati slušati, odlična mi je jedna od najboljih pjesama sa Eurosonga ikada !


Ja ovu pjesmu barem 15 puta na dan slušam Wink

Ulazi 2 mi je na ljestvici najboljih pjesama Eurosonga ikada ! Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Icon_smile

Tko ti je 1.? Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Kruno 23.01.11 1:42

Još i danas je slušam Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by sandy 23.01.11 3:23

preeeobična, so typical boring, s tim da je poluplagijat Smile
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Misfit 23.01.11 20:28

sandy je napisao/la:preeeobična, so typical boring, s tim da je poluplagijat Smile
Slažem se.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Pauly D 23.01.11 20:59

Onako, ovo je jedna od onih pjesama koja pali na prvo slušanje, ali s vremenom dosadi.

Imali su sreću da im pjesma ima taj efekt da se svidi na prvo slušanje pa su ostvarili super rezultat, jer pjesma s vremenom dosadi, barem meni. Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Tinchey 23.01.11 21:16

Bruno je napisao/la:Onako, ovo je jedna od onih pjesama koja pali na prvo slušanje, ali s vremenom dosadi.

Imali su sreću da im pjesma ima taj efekt da se svidi na prvo slušanje pa su ostvarili super rezultat, jer pjesma s vremenom dosadi, barem meni. Smile

meni je od prve bila dosadna i nadasve ljigava, već viđeno
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by ^.^ Swedish Hero 23.01.11 22:31

Meni je još uvijek izvrsna !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Kruno 25.08.12 20:45

Bila i ostala najbolja! Hail
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“ Empty Re: Danska 2010. | Chanée & N’evergreen — “In A Moment Like This“

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.