EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hot Seat

+30
Pantomimicar
VasilijeM.
Fonsi
Bebi
Vinky
Sammi
The Đole
sandy
Velvet
Lucas
Veronica
frozen
Jasmin
Lunke
Mara
asteroid
Goxy
strajker
Misfit
Nymeria
Kruno
Duje
^.^ Swedish Hero
HaYrOLa
Marijo
Leo
Tinchey
>>Been<<
Cvjećko
Pauly D
34 posters

Stranica 13 / 18. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Goxy 12.09.11 12:09

Duje je napisao/la:

a jel to se bez mene dogovarate HAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAH Laughing

EDIT: tinchey, pusa i tebi Kiss

nisam se ja ni s Griffinom dogovorio al eto
sad smo se sluzbeno dogovorili Very Happy Very Happy Very Happy
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Duje 12.09.11 12:43

Goxy je napisao/la:

nisam se ja ni s Griffinom dogovorio al eto
sad smo se sluzbeno dogovorili Very Happy Very Happy Very Happy

ja još ništa ne potpisujem Laughing Cool
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Guest 12.09.11 13:27

Duje je napisao/la:

ja još ništa ne potpisujem :lol: 8)
Ma, ka. :-D

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Kruno 12.09.11 17:05

Jako dobra emisija Smile
Tinchey Very good!
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Leo 12.09.11 21:35

Tinchey Prinčevi
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Duje 13.09.11 11:39

randajad je napisao/la:Ma, ka. :-D

hahhahahahaa Laughing
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Pauly D 18.09.11 15:45

Večeras u 22.00 Čika Đole.


Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Kruno 18.09.11 16:10

silent

cheers
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Tinchey 18.09.11 16:27

JEEEJ Đole!!! cheers
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by The Đole 18.09.11 20:35

Tinchey je napisao/la:JEEEJ Đole!!! cheers

cheers
;D
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Pauly D 18.09.11 23:01

Hot Seat - Page 13 17cvt3



Hot Seat - Page 13 2j439fs



Hot Seat - Page 13 A1h34w



Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Dragi gledatelji i gledateljice dobrodošli! Znamo da ste jedva dočekali drugu epizodu vaše omiljene emisije stoga neću dužiti već vam predstaviti našeg večerašnjeg glazbenog gosta. Ona je jedna od mojih najboljih prijateljica, Severina.





Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Večeras će se na vrućem stolcu pržiti Čika Đole.







Hot Seat - Page 13 T0lz44
Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Kako si otkrio naš forum, što te navelo da se prijaviš na HSC?
Hot Seat - Page 13 344ca4iVladan i Velvet su me nagovarali dugo vremena da se prijavim, ali meni bilo mrsko. Sve do maja prošle godine. Učestvovao jednom i pobjegao haha. Prijavio sam se zato što sam igrao sličnu igru na jednom manjem forumu, i pobijedio svih 5 puta kad sam učestvovao. Vratio sam se početkom ljetnog raspusta i od tada sam stalno tu. Od tada vas smaram.


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Jesi li se ikada osjećao zakinutim pri glasanju?
Hot Seat - Page 13 344ca4iUf, itekako. Ja najbolje znam. Mislim da sam bio najviše bojkotovan u onom ‘Draganland’ periodu, tj. Nakon što je on otišao, pa onda svi napali na mene, i zakidali me za bodove. Mislim da se sad situacija popravlja. Bar mi se tako čini. Prije me je to nerviralo, sad mi je potpuno svejedno. Mada ne mogu da prežalim loše rezultate za neke odlične pjesme.


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Kada najčešće preslušavaš pjesme?
Hot Seat - Page 13 344ca4iPreko ljeta najčešće ili ujutro ili kasno naveče, pošto sam cijeli dan napolju. Pjesme koje znam i ne preslušam, jer sam ih čuo dovoljno puta da bi ih svrstao u top 10. Vala naslušam se svega i svačega da budem iskren. Al’ preživi se.


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Jesi li ikada varao? Žališ li zbog ičega?
Hot Seat - Page 13 344ca4iPod varanjem podrazumijevam dogovaranje za davanje i krađu bodova sa nekim od forumaša. Pošto to nisam radio, nisam varao. Glasao sam po pjesmama, pa makar ju poslala zemlja s kojom sam bio u ’ratu’, dobiće poene. Žalim zbog izjave ’poslije spota me pjesma nervira’, jer mislim da ljudima još nije jasno šta sam htio reći. Šta ću ja onda, njihov problem. :-D

Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Koja je tvoja omiljena zemlja na HSC-u?
Hot Seat - Page 13 344ca4iUff... u zadnje vrijeme Fairyland šalje odlične pjesme. Horehronia uglavnom pogodi ono što ja slušam, a nekad omaši debelo. Ne mogu sad da izdvojim neku posebno, jer mi se nekad svidi ono što šalju, a nekad ne, naravno. Evo nek budu Illumia i... eto, nek bude Griffin Empire, jer toliko komplikuju da je to nenormalno, da ti se na kraju to i svidi haha. Znači, zemlja Estonaca i Illuminatija! :-D






Hot Seat - Page 13 X2s5ea
Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Kako komentiraš logo i slogan trenutnog izdanja HSC-a u Dolini Prinčeva?
Hot Seat - Page 13 344ca4iŠta reći osim – Lunke car. Zašto komplikovati sa nekim logo-ima i zavrzlamama kad jednostavno možete da stavite svoju sliku i napišete nešto o sebi i dobijete i logo i slogan. Originalno, nema šta. Lunke zavodnik ženskog dijela foruma haha. Svaka mu čast za unikatnost, samo što mislim da će sad svi naredni organizatori da naprave isti fazon. Ja se toga iskreno ne bi’ ni sjetio.


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Misliš li da Croato glasuje onako kako je to napisao u priopćenju u temi svoje zemlje?
Hot Seat - Page 13 344ca4iIskreno, nisam pročitao to što je napisao, tražio sam u temi, al’ nisam našao. Ili sam ćorav jednostavno. Ali vjerujem mu, šta god da je rekao za svoje glasanje.


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Kako komentiraš glasove nekih zemalja koje u nacionalnim finalima pjesmu ocjene ocjenom 10, a onda na glavnom natjecanju nulom?
Hot Seat - Page 13 344ca4iŠto reče Strajker ja mislim, možda je nekome tvoje NF glupo pa mora nekome dati 10, a ovamo naiđe na dobre pjesme i izostaviće tvoju. Mada, ako ti je već glupa pjesma, nemoj joj dati 10 u NF, daj manje. Ja sam se tako prešao par puta. Odslušam tamo – čista 10-ka. Čujem na HSC... ipak nije za 10... Dešava se. Međutim, to ’dešava se’ se uglavnom ne razumije, pa onda krenu da te napadaju za nefer glasanje. Navikneš se vremenom.


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Misliš li da je istina da je Veronica dovela Rumiu kako bi joj Rumia davala visoke bodove?
Hot Seat - Page 13 344ca4iJa više ne znam šta da mislim, svaki dan nova teorija zavjere. Ne vjerujem da je to uradila, kao da već nema dovoljno pobjeda i uspjeha, pa mora dovoditi nekog? A i da jeste, šta sad. Svi smo imali nekog našeg na forumu i davali smo bodove jedni drugima. Potpuno normalno. Rumia mi jeste čudna doduše... hahaha.






Hot Seat - Page 13 Nqbs61
Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Kojeg od forumaša najmanje voliš? Odgovori iskreno.
Hot Seat - Page 13 344ca4iNe moguuuuuuu. Zna me iznervirati svaki put neko drugi s nekom izjavom. Možda bi stavio Hayrolu kao odgovor, čisto zbog one naše ’prošlosti’ haha. Sad su se strasti smirile, bar ja tako mislim. Eto nek bude on, mada nemam ništa protiv njega, već je, kao što rekoh, presudilo ono od prije. Peace H. :-D


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5S kime bi foruma otišao na put oko svijeta da možeš?
Hot Seat - Page 13 344ca4iNe znam nikoga lično, al’ ovako preko neta sam upoznao dosta dobrih forumaša. Išli bismo deya, Tabula Rasa, Marijo, Tinchey... da proputujemo malo pa vam prenesemo utiske. Ko hoće nek se utrpa. Idemo gdje nam padne na pamet. Ideje na PP!


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Jesi li zadovoljan radom administratora i moderatora?
Hot Seat - Page 13 344ca4i Jesam, cool ste. Malo se pooštrite, biće još bolje. :-D


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Što misliš o Strajkeru?
Hot Seat - Page 13 344ca4iSve najbolje, šta drugo? Ne znam ga nešto dobro, pričao sam par puta na MSN-u s njim, sasvim je ok lik. Malo me nervira kad krene da drami, al’ svi smo bili takvi nekad. Najjače je njegovo odbrojavanje pred školu na MSN-u hahaha. Čudan mi je malo njegov način glasanja. Valjda zna šta radi. Sve u svemu, dobar je Strajker.


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Koliko često ogovaraš forumaše i radiš li to uopće? Koja je najveća laž koju si čuo na forumu?
Hot Seat - Page 13 344ca4iAuuu prije sam ih stalno ogovarao. Šalim se. Uglavnom nakon nekog skandala se uhvatim ’tračati’ s nekim koga dobro znam s foruma. Pa se onda raspričamo: ’on/a kaže to i to a radio/la je to i to bla bla bla’. Uvijek ima tema za razgovor, ali u zadnje vrijeme nisam ogovarao nikog, bili ste (smo) dosadni. Čuo sam svašta, da budem iskren. Ne znam sad šta je bila laž, a šta istina. Nebitno je. Znam da su neki i izmišljali neke stvari o drugima da bi tu osobu forumaši zamrzili. Kako im se dalo, samo me zanima.... Znam za sebe da sam bio žrtva, kad je neko pričao drugima da sam nagovarao ljude da glasaju za mene, i da sam ja ustvari Draganland, da Dragan ne postoji i da sve one koje ne volim bojkotujem i s jednog i s drugog profila. Nekima je stvarno bilo dosadno.







Hot Seat - Page 13 2u5e6iw
Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Postoji li položaj u seksu tijekom kojeg se ne može zatrudnijeti?
Hot Seat - Page 13 344ca4iPa ne postoji, zatrudniće cura svakako, ako budeš ušao tamo gdje treba HAHAHAH.
Hot Seat - Page 13 29cp1c3Ne, nema položaja za siguran seks. Trudnoća se može dogoditi u bilo kojem položaju i nema onog koji može smanjiti tu vjerojatnost.



Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Je li istina da se trudnoća ne može dogoditi ako se spolni odnos dogodio u vodi?
Hot Seat - Page 13 344ca4iMislim da nije, može zatrudniti i ako se je*e u vodi hahaha
Hot Seat - Page 13 29cp1c3Nije istina. Voda nije nikakva zaštita od trudnoće i ne ispire spremu.



Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Ako se cura otušira odmah nakon seksa, hoće li to spriječiti trudnoću?
Hot Seat - Page 13 344ca4iNeće, ne može izbaciti spermu iz sebe.
Hot Seat - Page 13 29cp1c3Tuširanje neće spriječiti trudnoću. Neka istraživanja čak pokazuju da tuširanje nakon seksa može povećati vjerojatnost zaraze spolno prenosivom bolešću.


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Što znači penetracija?
Hot Seat - Page 13 344ca4iUlazak p u v hahahahhaha.
Hot Seat - Page 13 29cp1c3Penetracija podrazumjeva ulazak penisa unutar vagine.



Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Koliko često i zašto masturbiraš? Jesi li ikada bio uhvaćen?
Hot Seat - Page 13 344ca4i1 dnevno najčešće. Pa svi smo mi napaljeni, pogotovo u ovom dobu, to je potpuno normalno hahaha. Nisam nikad bio uhvaćen, hvala Bogu.


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Upražnjavaš li sex? Misliš li da je analni sex "sex za homoseksualce"?
Hot Seat - Page 13 344ca4iNe, još uvijek, al' valjda ću brzo hahahhaa. Ako njoj odgovara, odgovara i meni haaha. Meni odgovara svakako :-D. Znam dosta cura koje vole analni sex, tako da ne smatram da je pederski..


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Ako bi imao priliku imati sex na javnom mjesto, bi li to učinio i gdje?
Hot Seat - Page 13 344ca4iBih, zašto da ne? Više rizika, to mi se sviđa. Bilo bi u parku, na travi, na klupi... gdje bude udobnije.


Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Jesi li ikada imao erekciju na plaži, javnosti? Kako bi rješio taj problem kad bi ti se dogodio?
Hot Seat - Page 13 344ca4iNije, uspijem se kontrolisati nekako. Pa uzeo bih peškir, majicu, šta nađem i prekrio se. A i da se vidi, k'o da je nešto čudno. Sasvim normalna stvar.






Hot Seat - Page 13 1zl9oj5Dragi moji došli smo do samog kraja. Nadam se da ste uživali, a za kraj vas ostavljamo uz jedno zabavno pitanje ;-D.

Imam 12 godina i ljubila sam se deckom. Poslije smo se "trljali " preko hlaca jel mogu ostati trudna???

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by The Đole 18.09.11 23:04

AHAHAHAHAHAHHAA Very Happy
Zanimljivoooo Laughing
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Bebi 18.09.11 23:10

Vazi Djole, idemo na put oko sveta! xD

Odlicna emisija! Very good!
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Tinchey 18.09.11 23:16

HAHHAHAAHAHHA!!! Đole je car!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Lunke 18.09.11 23:21

hahahhaha Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by frozen 18.09.11 23:24

forum gubi svoj smisao... -.-
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Veronica 18.09.11 23:57

Misliš li da je istina da je Veronica dovela Rumiu kako bi joj Rumia davala visoke bodove?



EPIC FAIL!

Puke

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Pauly D 19.09.11 0:51

croato je napisao/la:forum gubi svoj smisao... -.-

Hahaha zašto?

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by The Đole 19.09.11 0:54

Bruno je napisao/la:

Hahaha zašto?
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Jasmin 19.09.11 1:16

ok je sve al ono sex na ex je u najmanju ruku za pubertetlije ili klince Wink
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by frozen 19.09.11 1:17

Jasmin je napisao/la:ok je sve al ono sex na ex je u najmanju ruku za pubertetlije ili klince Wink
točno
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Pauly D 19.09.11 1:18

croato je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:ok je sve al ono sex na ex je u najmanju ruku za pubertetlije ili klince Wink
točno

Hehe kome se sviđa čita, kome ne ne mora, to se odnosi na croata za kojeg forum gubi svaki smisao Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Jasmin 19.09.11 1:24

Bruno je napisao/la:

Hehe kome se sviđa čita, kome ne ne mora, to se odnosi na croata za kojeg forum gubi svaki smisao Smile

pa realno fourm gubi smisao s pricama o seksu za malu djecu od kojih se nama odraslima sere... nemam nist protiv emisije al kad sma procito ono naglo mi se prisralo da oprostis Wink uglavnom dobro je pricat o seksu al ono su gluposti , nije ti to trebalo, ali imas pravo kome se ne svidja nek preskoci tu temu!Ja hocu!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by frozen 19.09.11 1:37

Jasmin je napisao/la:

pa realno fourm gubi smisao s pricama o seksu za malu djecu od kojih se nama odraslima sere... nemam nist protiv emisije al kad sma procito ono naglo mi se prisralo da oprostis Wink uglavnom dobro je pricat o seksu al ono su gluposti , nije ti to trebalo, ali imas pravo kome se ne svidja nek preskoci tu temu!Ja hocu!
+1
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Pauly D 19.09.11 1:44

croato je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:

pa realno fourm gubi smisao s pricama o seksu za malu djecu od kojih se nama odraslima sere... nemam nist protiv emisije al kad sma procito ono naglo mi se prisralo da oprostis Wink uglavnom dobro je pricat o seksu al ono su gluposti , nije ti to trebalo, ali imas pravo kome se ne svidja nek preskoci tu temu!Ja hocu!
+1

I da, žao mi je što vam se obojici prisralo, al srećom imate WC doma. Đole ima 16-17 godina i pitanja su amo tako reć "ne ozbiljna" u Sex na Ex kategoriji. Mislim da bi bilo pretjerano postavljat nekakva drugačija pitanja i ozbiljnija osobi od 16-17 godina, kad gost bude neko stariji i pitanja će bit zrelija, ja to tako gledam i tako radim. Vama hvala na kritikama.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 13 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 18. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.