EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hot Seat

+30
Pantomimicar
VasilijeM.
Fonsi
Bebi
Vinky
Sammi
The Đole
sandy
Velvet
Lucas
Veronica
frozen
Jasmin
Lunke
Mara
asteroid
Goxy
strajker
Misfit
Nymeria
Kruno
Duje
^.^ Swedish Hero
HaYrOLa
Marijo
Leo
Tinchey
>>Been<<
Cvjećko
Pauly D
34 posters

Stranica 7 / 18. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Pauly D 10.04.11 17:39

HaYrOLa je napisao/la:Skandalozno!!! NE moze to tako, pa ako pise u PROGRAMU NEDELJA , onda mora da BUDE NEDELJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I bit će.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by HaYrOLa 10.04.11 17:41

Bruno je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:Skandalozno!!! NE moze to tako, pa ako pise u PROGRAMU NEDELJA , onda mora da BUDE NEDELJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I bit će.

ja uvek mogu da ti uskocim u termin Smile ahahhaha
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Pauly D 30.04.11 23:14

Hot Seat se vraća na male ekrane od sljedeće nedjelje Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Pauly D 07.05.11 22:57

SUTRA



22.00 h


Hot Seat - Page 7 2cdg4lw




Na trenutak sam zaboravila sve ostalo jer je bol bila prejaka da bi o ičem drugom mislila.



Hot Seat - Page 7 2ztd27r

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Cvjećko 07.05.11 22:58

''zaboravila'' - sandy? Marija?
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by ^.^ Swedish Hero 07.05.11 23:57

sandy ?
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by sandy 08.05.11 0:02

nisam Smile
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Marijo 08.05.11 0:20

veronika marija ?? Surprised
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by ^.^ Swedish Hero 08.05.11 0:26

HaYrOLa ?
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by The Đole 08.05.11 0:31

Ma Secret 100%
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Cvjećko 08.05.11 14:02

^.^ Swedish Hero je napisao/la:HaYrOLa ?

Već je bio Smile Ako nije sandy onda je Marija Smile Il' nas Bruno zaj*baje sa ovim ''zaboravila'' Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Pauly D 08.05.11 15:08

Ako piše "zaboravila" onda piše "zaboravila".

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Kruno 08.05.11 15:09

Možda Sandy Smile ?
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Kruno 08.05.11 21:43

Bruno je napisao/la:Večeras, 22.00.

cheers cheers
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Guest 08.05.11 22:59

Brunooo? :D

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Pauly D 08.05.11 23:00

Hot Seat - Page 7 17cvt3



Hot Seat - Page 7 2j439fs



Hot Seat - Page 7 A1h34w



Hot Seat - Page 7 206ge8jDragi gledatelji i vjerni čitatelji dobrodošli u emisiju Hot Seat. Znam da ste navikli na drugačiji koncept emisije večeras ćete gledati nešto sasvim drugačije. Iako sam odabrao gosta za večeras, ispovijest jedne djevojke u povjerenju natjerala me da ju nagovorim da svoju priču podjeli sa svima kako bi vidjela da život nije tako crn. Za početak poslušat ćemo pjesmu naših glazbenih gostiju, If I die young.












Draga Secret dobro došla u prvu emisiju Hot Seat nakon pazue koja je trajala par nedjelja. Znam da ti nije lako pričati o ovome sa mnom privatno, a pogotovo pred svima na forumu, ali mislim da će ti rekacije forumaša pomoći da vidiš da sigurno nisi jedina s takvim ili sličnim problemima. Za početak molim te da ukratko ispričaš našim čitateljima kako je započeo ovaj težak period u tvom životu.


Prije svega da kažem da mi stvarno nije lako pričati o ovoj temi, ponajviše mi je neugodno, ali nadam se da će mi ovo pomoći olakšati dušu. Sve je počelo prije nekoliko mjeseci, jedna od mojih prijateljica, Ivana, pronašla je novo društvo i izbjegavala je staro društvo s kojima se družila još od osnovne škole. Odjednom se skroz promijenila, gledala na nas s visine, postala je umišljena, svi su se počeli zanimati za nju, a ona se samo poigravala tuđim osjećajima. Upravo zbog tih promjena moje je društvo počelo ogovarati i izrugivati joj se, a da ona to ona nije ni naslutila. Tako su prolazili tjedni, svakakve promjene su se događale, a ja sam joj odlučila prići i reći joj što se zapravo događa oko nje.


Kakve su se to promjene događale koje su te navele da joj priđeš i rečeš istinu koju ona nije primijetila?

Putem Facebook-a, preko zidova, dvije prijateljice, Tea i Mirna, pisale su svakakve odvratne komentare o Ivani u šiframa. Npr. :"Kurvetina glupa, ubit ću je kad je vidim!; Gadi mi se njeno prenemaganje!; Glupača,ne mogu je smislit više! itd." Ja sam znala na koga se to odnosi kao i svi osim Ivane i osjećala sam se odvratno što sam to znala, a nisam joj rekla. Tada sam odlučila joj reći ono što nije primjećivala.


Kako je Ivana reagirala nakon što si joj to rekla?

Ona je oduvijek znala što ja mislim o njoj. Uvijek smo bile u korektnim odnosima. Znala sam joj koji put nešto zamjeriti,ali to je bilo sve. U tom razgovoru s njom, rekla sam joj sve što mi smeta u vezi nje, a ona je burno reagirala na to jer nikad nije znala podnositi kritike što je poslije i sama priznala. Ja sam joj samo htjela dati do znanja da sve nije kako izgleda. Nisam joj davala imena niti ikoga izdala. Nakon 2 sata razgovora smirila se i shvatila da je ja nisam htjela uvrijediti nego joj dati do znanja što ja mislim o svemu tome.


Što se događalo nakon toga?

Slijedeća 2 tjedna smo bile u odličnim odnosima. Čule smo se i dopisivale svaki dan. Međusobno smo si govorile sve. Imala je povjerenja u mene i rekla mi je sve one stvari o sebi koje nikada nikom drugom nije rekla. Ja sam se njoj također povjerila i rekla joj nešto što meni znači mnogo, a ona je tako lako iznevjerila moje povjerenje i svima to rekla.


Jesi li ti možda nakon ili prije toga drugima rekla stvari koje je ona tebi rekla u povjerenju?

Ne! To mi nikada nije niti palo napamet. Nikad nisam imala namjeru spuštat se na njen nivo.


Kome je ona rekla tu tvoju tajnu?

Tei i Mirni, curama koje su je najviše ogovarale i koje su pisale već spomenute stvari putem Facebook-a. I one su,naravno, to samo dalje proslijedile i doslovno preko noći su svi to znali.


Koja je bila tvoja reakcija i kako si saznala da cijelo društvo zna sve o tvojim osobnim stvarima i intimi?

To je bilo jedne večeri, za vrijeme izlaska. Sjedile smo u kafiću kada sam to slučajno saznala. Ta se informacija vrtila u krug i ponovo stigla do mene. Ivani nikada nije bilo u planu da ja saznam što je ona rekla. Previše me pogodilo, jednostavno se nisam mogla suzdržat i zaplakala sam pred svima.


Kako su tvoje prijateljica i Ivana reagirale na to?

Nijedna me nije utješila, samo su sjedile i gledale. Neke su me čak i ismijavale. Što se tiče Ivane, ona se ponašala kao da se ništa nije dogodilo. Nije mi se došla ispričati niti se trudila opravdati svoj čin. Osjećala sam se užasno jer je cijeli kafić gledao u mene kao u neku čudakinju, htjela sam propasti u zemlju.











Što se događalo poslije?

Nakon nekoliko dana,shvatila sam da sam odbačena iz njihovog društva. Bila sam isključena iz svih dogovora za izlaske vani. Sve sam to slučajno saznala. Istu stvar koju su činile Ivani, sada su činile i meni. Putem Facebook zidova međusobno su si pisale da im ja ne trebam u životu, da sam glupača, da mi je majka drolja, da sam siromašna i da im se gadim. Cijele ove praznike sam provela kući zatvorena jer nisam imala s kime izaći. Svi su mi jednostavno okrenuli leđa. Što je najtragičnije ja ni dan danas ne znam zašto su odjednom tako promijenile mišljenje o meni.


Sigurno ti nije bilo lako slušati takve uvrede pogotovo kada se dotiču obitelji.

One nisu shvaćale da ja imam i većih problema u životu. Moji roditelji su se roditelji rastali kada sam imala 3 godine. Iako tada nisam znala što se događa, nedostajao mi je otac jer nikad nije bio tu kad je trebao. Rastali su se nakon što je moja majka saznala da je vara, to ju je sve pogodilo pogotovo zato što je još bila jako mlada. Od tada pa do danas moj otac je promijenio dvije žene. S nijednom nije stupio u brak ali s obe žene ima po jedno dijete. Sve te stvari, teška obiteljska situacija, problemi, svađe s roditeljima i izopćenje iz društva natjeralo me na nešto o čemu nikada do tada nisam razmišljala.


Što se dogodilo tada, nisi valjda pokušala nauditi samoj sebi?

Ja znam da trebam Bogu biti zahvalna što sam živa i zdrava, ali u toj situaciji kroz glavu su mi prolazile samo crne misli. Zatvorila sam se u kupaonicu, uzela nož i prerezala si žile. Na trenutak sam zaboravila sve ostalo jer je bol bila prejaka da bi o ičem drugom mislila. Nakon nekoliko minuta čula sam kako baka i djed ulaze u kuću i odmah sam stavila ručnik oko ruke,počistila krv i pravila se da se ništa nije dogodilo.


Jesu li tvoji roditelji primijetili na tebi tragove?

S ocem se nisam čula ni vidjela već tri mjeseca, a majka mi nije niti mogla primjetiti jer ne živim s njom već godinu dana. Često se iskljivala na meni i inzistirala na tome da jedno vrijeme idem živjeti kod oca. Za mene je to bilo nesmislivo jer nisam mogla podnijeti činjenicu da moram živjeti s ocem i njegovom novom obitelji. Zbog toga sam se odlučila doseliti kod bake i djeda koji mi pružaju sve što mi treba. Od njih sam to sakrivala noseći duge rukave i narukvice oko ruke.


Jesu li se stvari u tvom društvu nakon svih tih događaja promijenile?

Nažalost ne. Ne prihvaćaju u svoje društvo iako sam im se ja ispričavala i ponizivala sebe u porukama kako bi ponovo bilo sve kao i prije. Ispričavala sam im se iako nisam znala ni radi čega im se imam ispričati jer mi nikad nisu rekli razlog zašto su tako promijenile mišljenje o meni. Mene nije toliko pogodilo ogovaranje koliko i sam čin Ivanine izdaje. Još uvijek ne znam kako da se nosim s time,ali pokušavam skrenuti pažnju s toga i usredotočiti se na školske obaveze.


Draga Secret hvala ti što si otvorila srce u mojoj emisiji, znam da ti nije bilo lako pričati o svemu ovome, ali nadam se da ti je sada barem malo lakše jer sigurno nisi jedina koja je prolazila kroz ovakvu situaciju.

Inače, nisam otvorena osoba i manjak samopouzdanja me muči oduvijek. Za ovo nitko ne zna jer sam se naučila staviti smiješak na lice kada mi je najteže. Mnogi za mene kažu da sam bezosjećajna radi toga,ali zapravo sam upravo suprotno. Osim na nagovor,odlučila sam se napraviti ovaj intervju da si olakšam kada već ne mogu to priznati poznanicima. Ne želim da me se smatra nekakvom čudakinjom jer sam samo čovjek. Mnogo toga se skupljalo u meni tijekom dužeg perioda i jednostavno sam u jednom trenutku pukla. Nisam nimalo ponosna na ono što sam napravila i definitvno ne bih to ponovila. To je bilo nesmotreno od mene i postoje drugačiji načini za rješavanje problema. Sada to znam.


Zadnja promjena: Bruno; 08.05.11 23:41; ukupno mijenjano 1 put.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Guest 08.05.11 23:06

Jadna Secret ♥

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Goxy 08.05.11 23:07

I love you I love you

jako dirljivo Sad Sad

♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Gost 08.05.11 23:13

:-(

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by The Đole 08.05.11 23:17

Pogodio sam Smile
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by asteroid 08.05.11 23:27

Svaka čast, Secret, na hrabrosti i iskrenosti! Samo naprijed i ne daj se!!! Very good!
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Tinchey 08.05.11 23:29

Strašno je to što današnja djeca znaju raditi drugima, bio sam i ja u sličnim situacijama i suosjećam se s tobom. Danas stvarno ne mogu naći osobu kojoj mogu reći sve (iako sam našao par njih i stvarno sam sretan zbog toga). Ja sam isto bio ponižavan u mnogim situacijama, ali danas jednostavno sam se naučio da me to ne smije dirati. Samo hrabro Secret, glava gore i sretno. Preporučam ti da zaboraviš te krave. Wink I love you
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Lucas 08.05.11 23:50

Sad
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Sammi 08.05.11 23:56

Hvala vam,znaci mi to I love you I love you I love you
Sammi
Sammi

Broj postova : 299

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by sandy 09.05.11 0:18

Ja isto ne mogu vjerovati da postoje takve osobe (ako se mogu tako nazvati jel?)
Treba stvarno birati prijatelje...pa da imaš i dva tri iskrena odlično
I razumijem skroz, kako je to kad se na tren čini da život nema smisla..ali nije tako, znači samo naprijed
A čim vidiš kakve su te cure, mora ti automatski narasti samopouzdanje...
Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Hot Seat - Page 7 Empty Re: Hot Seat

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 18. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.