EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji su vam najdraži filmovi ?

+5
Ighor
Kruno
Veronica
^.^ Swedish Hero
LuKa
9 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Koji su vam najdraži filmovi ? - Page 2 Empty Re: Koji su vam najdraži filmovi ?

Postaj by Kruno 10.04.10 23:48

k a r l o je napisao/la:
Tonnerre je napisao/la:Big Momma's House 1-2
Oooo da. Jedna od najboljih komedija :lol!:

Slažem se Wink Laughing
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Koji su vam najdraži filmovi ? - Page 2 Empty Re: Koji su vam najdraži filmovi ?

Postaj by Guest 10.04.10 23:55

Ne bih želio ispat rasist, ali volim te crnačke filmove i serije.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Koji su vam najdraži filmovi ? - Page 2 Empty Re: Koji su vam najdraži filmovi ?

Postaj by ^.^ Swedish Hero 11.04.10 1:22

k a r l o je napisao/la:Ne bih želio ispat rasist, ali volim te crnačke filmove i serije.

I ja, odlične su i uvijek se dobro nasmiješ.

Super su mi i Digimon Movie, Big Momma's House 1-2, The Day After Tomorrow...
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Koji su vam najdraži filmovi ? - Page 2 Empty Re: Koji su vam najdraži filmovi ?

Postaj by Kerber 11.04.10 11:44

Sve od Hitchcocka(iako nakon Psiha doslovno nisan moga spavat jedno 3 noći) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

[Vrh] Go down

Koji su vam najdraži filmovi ? - Page 2 Empty Re: Koji su vam najdraži filmovi ?

Postaj by Guest 11.04.10 12:19

Ja sam k'o dijete gledao Hitchcocka na Novoj negdje poslijepodne i bilo mi je preglupo i dosadno. Sjećam se sjednog filma di su oni u stanu i cijelo vrijeme kroz prozor gledaju neko dvorište i susjedni stan. Wtf?

XD

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Koji su vam najdraži filmovi ? - Page 2 Empty Re: Koji su vam najdraži filmovi ?

Postaj by Kerber 11.04.10 15:02

k a r l o je napisao/la:Ja sam k'o dijete gledao Hitchcocka na Novoj negdje poslijepodne i bilo mi je preglupo i dosadno. Sjećam se sjednog filma di su oni u stanu i cijelo vrijeme kroz prozor gledaju neko dvorište i susjedni stan. Wtf?

XD

A prozor u dvorište,dobar mi je taj,na kraju se ispostavi da ovaj čokac ubije ženu i zakopa je u dvorište xDDDDDD
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

[Vrh] Go down

Koji su vam najdraži filmovi ? - Page 2 Empty Re: Koji su vam najdraži filmovi ?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.