EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jelena Rozga - SPEKTAKL

+4
The Đole
Lunke
HaYrOLa
Pauly D
8 posters

Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by Pauly D 12.02.11 2:20

Ovako je gorila arena pred 12 000 ljudi.



[Only mods are allowed to see this image]


Pola sata ja sam se probijao da bi uspio uć u arenu. Ovo je noć mog života, atmosfera ludnica, svi smo pjevali u isti glas, svaku pjesmu, nešto savršeno. Atmosfera je bila na vrhuncu na pjesmama "Ostavit ću svitlo" i "Ona ili ja" kada je arena bila u mraku,a svijetlila svjetla upaljača i mobitela, a šljkice puštene s krova arene. Ti kadrovi će biti upotrijebljeni za spot pjesme "Ona ili ja".

Ovo je stvarno bilo nešto savršeno, što nikad više neću doživjet. I love you

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by HaYrOLa 12.02.11 2:22

C,c,c kad Rozga puni arene u Hrvatskoj... Stvarno , kakava li vam je onda muzicka scena...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by Pauly D 12.02.11 2:23

Reportaža iz novina jednih Wink




Koncert za pamćenje: Jelena 'raspametila' splitsku publiku

11.02.2011 | Pročitajte originalni članak na 24sata.hr

Nakon pjesme 'Karantena' zaredali su se i ostali hitovi, a publika je neumorno pjevala svaku pjesmu. Jedan je to od najvećih koncerata u Splitu posljednjih godina

Koncert za pamćenje: Jelena 'raspametila' splitsku publiku

Jelena Rozga zaludila je Splićane i postala prva pjevačica koja je rasprodala Spaladium Arenu. I ne samo rasprodala, nego su se na dan koncerta prodavale i ulaznice za mjesta iza pozornice, odakle se apsolutno ništa ne vidi!

Rasprodan je bio i parter, pa je ukupno u dvorani bilo više od 12.000 ljudi.

Atmosfera se 'kuhala' danima, a odmah po ulasku u Spaladium, bilo je jasno da se radi o jednom od najvećih koncerata posljednjih godina u gradu pod Marjanom.

Tribine nakrcane do vrha, a u parteru 'čovjek na čovjeku' dočekali su Jelenu ovacijama. Osjećaj je bio kao na koncertima Tine Turner krajem osamdesetih godina. A i Jelena je odmah krenula žestoko, izvedbom starih poznatih hitova. U njima je prošao i prvi dio koncerta, nakon čega je na binu izašla prva Jelenina gošća, special guest star Severina 'Multinacionale'. Publika u transu, a Seve u bijeloj minici. Apsolutni kaos. Iako su iz publike navijali za malo žešće Sevine pjesme, odlučila se za laganice, pa je svoju dionicu zaključila s nježnom 'Virujem u te'.

Možda je to bila poruka novom dečku Milanu, kojeg su svi očekivali na koncertu. Ali Milan se nije pojavio, kako u publici tako ni u VIP zoni. Obzirom na ogroman interes medija, možda se 'Miki' prerušio i smjestio u gornji dio dvorane. Nakon Seve vratila se na binu Jelena. Presvukla se iz svečane crvene haljine za večernje izlaske u minicu s volanima i dugačke crne kožne čizme do koljena 'A sad da vidimo znate li nove pisme, obratila se publici ' Jeeeeeeee, ajmoooooo, zaorilo se iz partera. I krenulo je, prvo 'Karantena', a onda i ostali hitovi s posljednjeg albuma 'Bižuterija'. Jelena je često pozivala publiku da pjevaju s njom. Iako, nije bilo potrebno, mladost u Spaladium Areni većinu pjesama ionako je već znala napamet. Bio je to ukratko koncert za pamćenje, te povrh svega koncert dosadašnje Jelenine karijere.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by Pauly D 12.02.11 2:25

A da Jelena vrijedi i da je Split obožava pokazuje vam činjenica da su ljudi izdvajali po 100 kn da bi sjedili iza same pozornice odakle se ništa ne vidi! Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by Pauly D 12.02.11 2:26



Ovo je bilo na kraju nakon što su baloni popadali sa krova arene Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by Lunke 12.02.11 2:30

Brunoooooooo nadam se da ces moci da zaspis veceras hahahhaha Laughing

Verujem da si odusevljen,to se i meni desilo na koncertu Parnog Valjka pre par meseci Prinčevi ali oni bar imaju hitove i prave pesme za razliku od ove ahhahahahha Laughing Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by Pauly D 12.02.11 2:31

Lunke je napisao/la:Brunoooooooo nadam se da ces moci da zaspis veceras hahahhaha Laughing

Verujem da si odusevljen,to se i meni desilo na koncertu Parnog Valjka pre par meseci Prinčevi ali oni bar imaju hitove i prave pesme za razliku od ove ahhahahahha Laughing Prinčevi

Hhahahha. Kako da ne Smile Publika je pokazala svoje cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by Gost 12.02.11 2:55

HaYrOLa je napisao/la:C,c,c kad Rozga puni arene u Hrvatskoj... Stvarno , kakava li vam je onda muzicka scena...

Ista kao i naša. Naša je čak i gora. Puke

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by HaYrOLa 12.02.11 2:59

Vladan je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:C,c,c kad Rozga puni arene u Hrvatskoj... Stvarno , kakava li vam je onda muzicka scena...

Ista kao i naša. Naša je čak i gora. Puke

ne znam na koju nasu mislis Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by Gost 12.02.11 3:03

HaYrOLa je napisao/la:
Vladan je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:C,c,c kad Rozga puni arene u Hrvatskoj... Stvarno , kakava li vam je onda muzicka scena...

Ista kao i naša. Naša je čak i gora. Puke

ne znam na koju nasu mislis Smile

Moglo bi i tako da se formuliše.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by The Đole 12.02.11 3:16

Aj super, Severini ne bi došlo ni 5 000, samo joj u Srbiji može doći više Very Happy A Rozga je cool Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by Goxy 12.02.11 10:55

triba san i ja ić ali na kraju ipak nisan Sad
virujen da je bilo pre Very Happy
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by Veronica 12.02.11 11:16

Djole94 je napisao/la:Aj super, Severini ne bi došlo ni 5 000, samo joj u Srbiji može doći više Very Happy A Rozga je cool Very Happy

pa trenutno u hrvatskoj je rozga broj jedan što se tiče pjesama,ne znam baš dal bi severina mogla u hrvatskoj napuniti arenu neku,splitsku teže čak nego zagrebačku

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by >>Been<< 12.02.11 14:43

Veronica je napisao/la:
Djole94 je napisao/la:Aj super, Severini ne bi došlo ni 5 000, samo joj u Srbiji može doći više Very Happy A Rozga je cool Very Happy

pa trenutno u hrvatskoj je rozga broj jedan što se tiče pjesama,ne znam baš dal bi severina mogla u hrvatskoj napuniti arenu neku,splitsku teže čak nego zagrebačku

Naravno da bi mogla napuniti arenu... Ipak, Seve ima respektabilan broj vjernih fanova koji redovno idu na njene gaže i koncerte... Uostalom, ako je Lepa Brena mogla napuniti zagrebačku arenu, ne znam zašto to isti ne bi mogla Severine..

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by Pauly D 12.02.11 17:33

Vidite nastup Severine i Jelene - Prijateljice <3

[Only mods are allowed to see this link]

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by Misfit 13.02.11 23:10

Baš me zanima kako će u Zagrebu biti.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Jelena Rozga  -  SPEKTAKL Empty Re: Jelena Rozga - SPEKTAKL

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.