EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Republic of Đorđe

Stranica 6 / 15. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Prošli smo u finale!

Postaj by The Đole on 29.05.11 20:25

Ponovo u finalu - smiješi se top 5?

U Alexandriji slavlje: Beyonce nam je osigurala finale! Treći put za redom nastupamo u velikom finalu ovog takmičenja, a ovaj put, kako kažu kladionice, idemo u sami vrh. Prošla 2 puta kladionice su skoro pogodile, te su stavile Aleshu na 8. (a bila je 7.), te Lobodu na 10, a tu je završila i na takmičenju. Ovaj put nalazimo se u top 5 na helijskim kladionicama, a i delegati iz mnogo helijskih zemalja nam predviđaju visok plasman. Pogledajte šta su izjavili pojedini predstavnici.

Jennifer Lopez, Alexandria
- Ostala sam očarana kad sam vidjela nastup! Ono je nešto najbolje što sam vidjela do sada na ovom takmičenju! Vidi se da nam je stalo do pobjede, a ako ne do pobjede, onda do visokog plasmana, koji je neizbježan sa ovakvom predstavnicom.

Karolina Gočeva, EurovisionWorld
- Veliki sam fan Beyonce, i moram da priznam da je i ovog puta fantastična. I pjesma i nastup... sve što je potrebno za visok plasman. Ja vas očekujem u top 5, a vidim vas i kao pobjednike!

Nathalie, Lightland
- Ako mene pitate, vi ste pobjednici. Savršeno je sve!

Nikki Ponte, Sverigeland
- Očarana sam, očarana!!! Onakav nastup je nešto što se ne viđa na takmičenjima, i mislim da će se Beyonce naći u trci za prvo mjesto na ovom izdanju!

Theo (Hurts), Dolina Prinčeva
- Beyonce je savršena, nisam trepnuo dok sam gledao nastup. Perfektno!

Da li će ove riječi biti dovoljne? Ne vjerujemo. U svakom slučaju, Beyonce nastupa u velikom finalu, za sada na nepoznatom broju, i sve što znamo je da će cijela republika biti uz nju. Pogledajte kako su fanovi kod nas dočekali proglašenje finalista:

Beyonce je izjavila da je očekivala prolazak, ali da ju je ipak drmala trema za vrijeme proglašenja. Zahvalila se svim fanovima širom Helije koji su glasali za nju.

Ostaje nam da poželimo sreću, kako Beyonce, tako i svim finalistima! I hvala!

The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Spremaju li se skandali?!

Postaj by The Đole on 29.05.11 20:45

CECA IZAZVALA BURNE REAKCIJE U HELIJI

Jedni bojkotuju, drugi podržavaju. Sredine nema.

Delegat Doline Prinčeva, Lunke, objavio je da će njihovu zemlju na sledećem izdanju najvećeg helijskog takmičenja predstavljati najveća ex-yu zvijezda, Svetlana Ražnatović - Ceca.

Dok jedni napadaju, govoreći da je ona 'krvnik', 'nacionalista', 'šovinista' i ostale nebuloze, drugi je podržavaju i jedva čekaju da zapjeva novu pjesmu, pod nazivom Igračka samoće (Šteta za mene). Ucjene stižu iz nama 'bliske' zemlje, Novi Beograd, koji kažu da će za vrijeme Cecinog nastupa biti puštene reklame ili da će se isključiti iz prenosa, te da niko neće biti u mogućnosti da glasa za pjesmu. A onda su nama govorili da nepošteno glasamo?!

U svakom slučaju, nikome nije jasno kako neko može da pljuje po Ceci, a voli Jelenu Karleušu. Nikome, ali baš nikome.

Ostaje da vidimo hoće li se Ceci ponoviti onaj (ne)uspjeh koji je imala s Draganlandom na jednom od helijskih takmičenja, ili će ipak uspjeti da napravi nešto više. Bilo kako bilo, Ceca ima punu podršku iz Republic of Đorđe!

Jer, ipak smo mi seljaci koji ju vole, zar ne?

The Đole

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Republic of Đorđe

Postaj by HaYrOLa on 29.05.11 20:52

Ajde sto si peder, nego sto si i seljak , hahahaha

HaYrOLa

Broj postova : 14402

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 29.05.11 20:54

HaYrOLa je napisao/la:Ajde sto si peder, nego sto si i seljak , hahahaha

Seljak jesam naravno, i mama i tata su mi rođeni na selu, što mene ne čini direktno gradskim djetetom, iako sam odrastao u gradu Very Happy A ne vjerujem da su tvoji iz samog centra Wink

A to što si ti iskompleksiran što si peder, ne znači da moraš svakoj osobi ovde reći da je peder da bi sebi olakšao Very Happy

The Đole

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 29.05.11 21:14

Čika Đole je napisao/la:

Seljak jesam naravno, i mama i tata su mi rođeni na selu, što mene ne čini direktno gradskim djetetom, iako sam odrastao u gradu Very Happy A ne vjerujem da su tvoji iz samog centra Wink

A to što si ti iskompleksiran što si peder, ne znači da moraš svakoj osobi ovde reći da je peder da bi sebi olakšao Very Happy

ja nemam problem, kao sto vidis, ja otvoreno pricam o tome... a problem imate vi , koji se i dalje kriju... ali jbg, peder zna da prepozna pedera, pa i na forumu...

HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 29.05.11 21:20

Ja nemam šta da krijem druže Very Happy

I očito peder ne prepoznaje pedera, pošto si dobro promašio, bar što se mene tiče Very Happy

The Đole

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 29.05.11 21:35

Čika Đole je napisao/la:Ja nemam šta da krijem druže Very Happy

I očito peder ne prepoznaje pedera, pošto si dobro promašio, bar što se mene tiče Very Happy

Pink van :p

HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 29.05.11 21:36

HaYrOLa je napisao/la:

Pink van :p

Grow up Very Happy

The Đole

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 29.05.11 21:41

Završite sa raspravom. ;-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 29.05.11 22:22

Ja sam svoje rekao Very Happy
I bar što se tiče mene, završena je, dotična osoba ponovo ide na ignore Very Happy
(Vladane, ti ćeš ga blokirati za mene hahahahahhahahaa :-D)

The Đole

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

PROMO TOUR // Jennifer Lopez

Postaj by The Đole on 30.05.11 0:21

Sutra plan turneje.
Stay tuned.

The Đole

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

CECA - ŠTETA ZA CIJELU ESTRADU!

Postaj by The Đole on 30.05.11 15:19

150 000 downloada za sat vremena!

Ovo se ne viđa kod nas!!!
Nakon nepunih sat vremena, sa sajta miligrammusic.com, pjesmu Šteta za mene, skinulo je preko 150 000 ljudi! Dolina Prinčeva šalje fantastičnu pjesmu na Helia Song Contest, a građani Republic of Đorđe će ih, bez imalo sumnje, maksimalno podržati! Srećno Ceco i srećno Dolina Prinčeva! Estrada je pokorena!

The Đole

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 30.05.11 16:30

Dobra pesmica iako sam se nadao da će izaći ona lutka čije smo reči već čuli...ali evo i ova mi je sjajna nakon par slušanja Prinčevi Music

Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 30.05.11 16:31

Lunke je napisao/la:Dobra pesmica iako sam se nadao da će izaći ona lutka čije smo reči već čuli...ali evo i ova mi je sjajna nakon par slušanja Prinčevi Music

Meni je fantastična Very Happy

The Đole

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 30.05.11 16:34

Lunke je napisao/la:Dobra pesmica iako sam se nadao da će izaći ona lutka čije smo reči već čuli...ali evo i ova mi je sjajna nakon par slušanja Prinčevi Music

pesmica....ja bi se smorio da sam cekao toliko godina i da dobijem ovo....

HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 30.05.11 16:36

Zato ti imaš JK koja ukrade pjesmu, napravi hit za 5 dana, i onda nestane.

The Đole

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 30.05.11 16:38

Čika Đole je napisao/la:Zato ti imaš JK koja ukrade pjesmu, napravi hit za 5 dana, i onda nestane.

sto pominjes nju, je l` sam je spomenuo... povrsan si, ne mora da znaci da ako neko ne voli Cecu, mora ovu drugu da voli... Ceca je za mene ubica, mafijasica i zlocinac i to ce ostati i nikada necu moci da se radujem uz njene pesme, a ruke su joj krvave...

HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 30.05.11 16:40

HaYrOLa je napisao/la:

sto pominjes nju, je l` sam je spomenuo... povrsan si, ne mora da znaci da ako neko ne voli Cecu, mora ovu drugu da voli... Ceca je za mene ubica, mafijasica i zlocinac i to ce ostati i nikada necu moci da se radujem uz njene pesme, a ruke su joj krvave...

Brate to što joj je muž mafijaš nije ona...uostalom mene boli kur*c šta je ona iz koje je porodice kad žena pravi hitove. Ja nju samo slušam, niti pijem kafu sa njom niti se družim pa da mi smeta njen privatan život. Apsolutno me niko ne zanima kakav je privatno kad sa njima nemam nikakvih dodoirnih tačaka osim muzike.

Lunke

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 30.05.11 16:40

HaYrOLa je napisao/la:

Otkad je ona ubica? -.-
Pa ne znam, ima mi logike, pošto si u više navrata uzdizao JK u nebesa, možda sam zbog tog 'površan'.

The Đole

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 30.05.11 16:43

Ceca jeste ubica to svi znaju, aloooo, ziveo sam ovde 90tih... odvratna pojava.... eto Djole , o tome ti pricam, eto sta se desi kada das seljanki malo moci i para...

HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 30.05.11 16:44

Lunke je napisao/la:

Brate to što joj je muž mafijaš nije ona...uostalom mene boli kur*c šta je ona iz koje je porodice kad žena pravi hitove. Ja nju samo slušam, niti pijem kafu sa njom niti se družim pa da mi smeta njen privatan život. Apsolutno me niko ne zanima kakav je privatno kad sa njima nemam nikakvih dodoirnih tačaka osim muzike.

daj molim te, kako mozes da slusas nekog ko ti peva o ljubavi i ljubavnom bolu, a ovamo su mu ruke krvave....

HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 30.05.11 16:44

HaYrOLa je napisao/la:Ceca jeste ubica to svi znaju, aloooo, ziveo sam ovde 90tih... odvratna pojava.... eto Djole , o tome ti pricam, eto sta se desi kada das seljanki malo moci i para...

A koga je ona to ubijala?

The Đole

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 30.05.11 16:46

Čika Đole je napisao/la:

A koga je ona to ubijala?

Djole, bio si mali, ne znas ti... od onog ko je prodavao njen lazni CD po ulicama do , npr. bivsih ljubavnika, svi znaju i prepricavaju i dan danas pricu i sudbinu jadnog Kapisode....

HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 30.05.11 16:48

HaYrOLa je napisao/la:

Djole, bio si mali, ne znas ti... od onog ko je prodavao njen lazni CD po ulicama do , npr. bivsih ljubavnika, svi znaju i prepricavaju i dan danas pricu i sudbinu jadnog Kapisode....

Dok se to ne dokaže, ja ne vjerujem u to. A i ako je to sve istina, ja ću i dalje slušati njenu muziku, jer njene pjesme su pjesme koje traju 20 godina. Pa bili su moji roditelji živi tad, znali bi valjda za to...

The Đole

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 30.05.11 16:49

HaYrOLa je napisao/la:

daj molim te, kako mozes da slusas nekog ko ti peva o ljubavi i ljubavnom bolu, a ovamo su mu ruke krvave....

Ja sušam muziku koja se meni svidja, nisam ja od onih koji slušaju recimo samo Cecu, čak šta više ne volim sve njene pesme, ali isto tako nisam od onih koji ako vole cecu mrze Jk jer mi svidjaju neke njene pesme. Nisam ja kriv što mi se svidi pesma od Cece, Jelene Tomašević, preko Rihanne, Ramazzottia, Linkin parka i ostalih...jednostavno volim muziku koja god prija mom uhu u čijoj god izvedbi bila i mogu ti reći da sam ponosan time što sam svestran Prinčevi

Lunke

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 15. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics