EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Dolina Prinčeva

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Dolina Prinčeva - Page 40 Empty Re: Dolina Prinčeva

Postaj by frozen on 28.02.12 20:04

Mara je napisao/la:

Zasto? Ja bih to bas pogledala Very Happy
zašto što te film zbedira hahaha... jer je to fakat moguće da se dogodi -.- počneš stvarno razmišljati malo o današnjem svijetu...
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 28.02.12 20:36

croato je napisao/la:zašto što te film zbedira hahaha... jer je to fakat moguće da se dogodi -.- počneš stvarno razmišljati malo o današnjem svijetu...

Pa poenta svakog filma, bra po meni, jeste da ostavi neki utisak na mene,a ne da ga zaboravim čim vidim odjavnu špicu.

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 28.02.12 20:50

Lunke je napisao/la:

Pa poenta svakog filma, bra po meni, jeste da ostavi neki utisak na mene,a ne da ga zaboravim čim vidim odjavnu špicu.

pa naravno al ovaj stvarno deprimira Smile definitivno za pogledati haha Smile))
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 28.02.12 23:24

"Preostalo vreme"
(In Time) USA

Dolina Prinčeva - Page 40 Intime

U budućnosti glavna valuta postalo je vreme, a podela na bogate i na siromašne je podela na one koji žive vekovima i one koji umiru mladi. Ovo je antiutopijski svet u kome se dešava radnja trilera "Preostalo vreme". Džastin Timberlejk igra Vila Salasa, momka iz geta siromašnih vremenom, koji svakoga dana trči na posao jer ne može sebi da priušti da izgubi nijednu sekundu. Jednoga dana probudiće se sa više vremena nego što je mogao da zamisli da će ikada imati. On prvi put odlazi u deo grada u kome žive bogati, koji nigde ne žure jer imaju vremena na pretek. Tamo Vil Salas sreće mladu bogatašicu (Amanda Sejfrid), koja će mu se pridružiti u pokušaju da promeni svet.

Redtielj filma pokazao nam je mnogoviše od obične jurnjave i akcije. Dao nam je šansu da budemo besmrtni, ali ljudska pakost nam kao i uvek do sad ne dozvoljava da to i ostvarujemo. Da bi neko postao besmrtan, drugi moraju biti uklonjeni. Kada je vreme glavna valuta, onda gubljenje vremena ne sme da postoji, svaki trenutak mora biti isplaniran kako bi se opstao u surovom svetu. Ideja filma je sasvim zadovoljavajuća, a Džastin Timberlejk je samo potvrdio ono što smo znali: da je vredan lik spreman da radi ne oslanjajući se na to koliko je talentovan, a koliko nije. Iako u priči ima pojedinih rupa, možemo reći da je ovo jedno sasvim pristojno ostvarenje.

Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 29.02.12 15:37

„Melanholija“ zahvatila Park Prinčeva!!!

Najnovije ostvarenje, kontraverznog danskog reditelja, Larsa Fon Trira, „Melanholia“, premijerno je prikazana desetog dana Dolina film festivala. Redjala su se imena poput Kirsten Danst, trudne Šarlot Geinsburg, Šarlot Rempling, Džon Hurt ali i mali dečak Kameron Spur. Na premijeri na žalost nije prisustvovao Kefer Suterland, popznati glumac iz serije „24“ po ulozi Džeka. Na crvenom teatru bilo je bogami svega osim melanholije kako nosi naziv filma, a najveću pažnju privukla je trudna Šarlot Geinsburg, koja je sa ponosom pokazivala svoj nabrekli stomačić. Lars fon Trir poznat je po specifično pravljenim filmovima, gde u svakom pokazuje svoje vidjenje života i ljudi. Poslednje čega se sećamo od njega je fenomenalan film „Antihrist“, a očekivanja od obog filma su takodje velika.

Šarlot Rempling

Dolina Prinčeva - Page 40 78845858

Dolina Prinčeva - Page 40 72711388

Šarlot Geinsburg

Dolina Prinčeva - Page 40 84703754

Dolina Prinčeva - Page 40 90632710

Dolina Prinčeva - Page 40 79143607

Lars Fon Trir

Dolina Prinčeva - Page 40 70068716

Dolina Prinčeva - Page 40 31126423

Kirsten Danst

Dolina Prinčeva - Page 40 37837851

Dolina Prinčeva - Page 40 86250368

Dolina Prinčeva - Page 40 55438968

Dolina Prinčeva - Page 40 57717867

Dolina Prinčeva - Page 40 16904525

Ekipa Melanhoile

Dolina Prinčeva - Page 40 67135361

Dolina Prinčeva - Page 40 79147750

Dolina Prinčeva - Page 40 35691642

Dolina Prinčeva - Page 40 35359920
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 29.02.12 15:43

"Melanholia"
(Melancholia) DEN

Dolina Prinčeva - Page 40 Melancholiaq

Film Melanholia počinje kataklizmičnim uvodom. Planeta pod nazivom Melanholia udara u našu planetu uništavajući svaki trag života i civilizacije. Nakon scene smaka sveta praćene Mendensonovom muzikom, reditelj nas vraća pet dana unazad prikazujući život bogate gradjanske porodice.
„Melanholija“ je film sastavljen iz dve celine. Prva je celina posvećena svadbi junakinje Žastin, koja se odvija na raskošnom mestu, uz svesrednu asistenciju njene požrtvovne sestre i svesrdnu nepomoć loše i bitchy majke kao i svojeglavog oca. Žastin je uspešna u poslu i ljubavi, no duboko upala u svetski spleen, melanohlična, klinički deperesivna. Drugi deo filma posvećuje se njenoj sestri Klari i kataklizmi. Kako je god Žastin melanholična, tako je isto melanholična i Zemlja koju treba udariti druga planeta i doneti opštu kataklizmu. U iščekivanju kataklizme brojčano se predvidjaju mogućnosti za opstanak ili propast planete. Scene u kojima Gainsbourgova ručno napravljenom spravom posmatra veličinu planete koja se udaljava ili približava Zemlji, napetije je od bilo kakve utakmice iako znamo jer nam je ukazano na početku da će Zemlja biti slištena lopovskom planetom.

Film koji istinski ježi, Danstova koja je creepy as hell, sjajna fotografija i stilska boja i uzdasi nas posmatrača, to je „Melanohlija“.
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 29.02.12 15:58

lunke nisam dosad ništa komentirao ali moram priznati svaka čast... da nema tebe ne bih pogledao pola tih filmova.. thx!!!

a ovaj melancholia se čini baš zanimljiv, zapravo kao i svi ostali! bravo!
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 29.02.12 16:03

croato je napisao/la:lunke nisam dosad ništa komentirao ali moram priznati svaka čast... da nema tebe ne bih pogledao pola tih filmova.. thx!!!

a ovaj melancholia se čini baš zanimljiv, zapravo kao i svi ostali! bravo!

Hvala puno, trudimo se koliko možemo I love you

Pa da, ovde sam stavljao uglavnom filmove koji se baš i ne daju po bioskopima, već su to oni festivalski sa kojima mnogi nisu ni upoznati, a veruj mi mnogo su bolji i zanimljiviji od učestale Holivud škole, gde sam znaš šta će se desiti i pre nego što pogledaš.
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Grofica Lidia on 29.02.12 16:11

super su filmovi... Wink
Grofica Lidia
Grofica Lidia

Broj postova : 127

Kontinent Helia
Zemlja: Transilvanii Kungatdome
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 29.02.12 16:16

Lunke je napisao/la:

Hvala puno, trudimo se koliko možemo I love you

Pa da, ovde sam stavljao uglavnom filmove koji se baš i ne daju po bioskopima, već su to oni festivalski sa kojima mnogi nisu ni upoznati, a veruj mi mnogo su bolji i zanimljiviji od učestale Holivud škole, gde sam znaš šta će se desiti i pre nego što pogledaš.
da znam hahahaha.. baš tak.. supeer !
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 29.02.12 17:45

ja cu glasovati,ali mislim da cu moci tek sutra Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 01.03.12 1:32

"Kako su me ukrali Nemci" SRB

Dolina Prinčeva - Page 40 Kakosumeukralinemciplak

Kako su me ukrali Nemci je autobiografska drama koja predstavlja deo trilogije, koju čine i dva prethodna Radivojevićeva ostvarenja Buđenje iz mrtvih i Odbačen. Film nas vraća iz 1991. u period Drugog svetskog rata, kroz nekoliko krupnih flešbekova glavnog junaka Aleksa, u tumačenju Svetozara Cvetkovića. On priča priču o svom detinjstvu šestogodišnjoj devojčici Romi, koju pokušava da odvede i ostavi u Centru za socijalni rad. Njeogva, komunistički orijentisana, porodica zapostavlja sina zaokupljena idejom spašavanja sveta.

1991 godina, obala Jadranskog mora, crnogorsko primorje, Aleks je nedovoljno afirmisani pisac koji se bavi popravljanjem tuđih tekstova. Poreklom iz nekadašnje Jugoslavije, Aleks živi samotnjački u kući na obali mora, namerno porušivši sve veze sa svojim prethodnim životom, a kao bez volje da izgradi nove. Aleks je vitalan, obrazovan i darovit, ali kao osetljivi ljudi u izvesnim godinama pomalo je mizantrop. Druži se jedino sa lokanim Doktorom i ima povremene susrete sa prostitutkama. Jednog dana u njegovom životu pojavljuje se Dita, nekadašnja prostitutka koja mu dovodi devojčicu Romi. Romi je dete Ditine pokojne sestre s kojom se Aleks nekada sustretao, pa Dita smatra da je Romi možda i njegovo dete. Ne želeći da se brine o detetu, uprkos Aleksovom snažnom protivljenju, Dita malu Romi ostavlja Aleksu. Aleks odlučuje da devojčicu odvede u obližnji veći grad i tamo je preda Centru za socijalni rad. Tokom puta od Aleksove kuće na obali do Centra za socijalni rad, Aleks Romi u nekoliko krupnih flešbekova priča priču o svom detinjstvu...

-------

http://www.eurosongforum.com/viewtopic.forum?t=2734
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]