EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Insomnia Kingdom

Stranica 3 / 32. Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Insomnia Kingdom

Postaj by >>Been<< on 28.01.11 2:40

HaYrOLa je napisao/la:Ajme, ko da ste ukinuli CNN,BBC,MTV,EUROSPORT i sve pakete FOX-a Smile hahahahahahaha

Pa njih gledamo Very Happy

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.

>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 28.01.11 2:43

>>Been<< je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:Ajme, ko da ste ukinuli CNN,BBC,MTV,EUROSPORT i sve pakete FOX-a Smile hahahahahahaha

pa mi smo ti sve to, plus sa dosta primesa PINKA Smile Ukinuliste nas, i to ce znaci rat!!!!! Dobicete ga!!! cheers

HaYrOLa

Broj postova : 14402

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 28.01.11 3:03

HaYrOLa je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:

pa mi smo ti sve to, plus sa dosta primesa PINKA Smile Ukinuliste nas, i to ce znaci rat!!!!! Dobicete ga!!! cheers

điii... optužili ste nas za otmicu, sad biste mogli i za štošta drugo cheers cheers

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 29.01.11 0:39

STIPE ugostio Stajkera : Mrzim Lady KRAVU !

STIPE : Dragi moji Helijci još jedan petak i još jedan "Tvrdi miš" s vašim omiljenim i najdražim Stipom. I večeras smo tu za vas s dobrim i iskrenim gostom, ali prije njega, slijedi naša muzička gošća. Predstavljajući je ispričat ću vam jedan vic o njoj, a on glasi :

Zašto je pile prešlo cestu ?
Zbog da jedeš govna !

Dame i gospodo, Nataša Bekvalac za vas !

STIPE : E sad kad je i naša Nataša odradila svoj posao došlo je vrijeme da vam predstavim svog večerašnjeg gosta. On je jeda vrlo zanimljiv forumaš koji je uvijek otvoren, iskren i spreman za diskusiju. Slijepo i tvrdoglavo slijedi svoj ukus i muzički pravac. Moj gost je STAJKER !

STIPE : Stajker, dobra ti večer i dobro mi došao !
strajker: Hvala, Stipe, i takođe dobra večer svima

STIPE : Ti si u zadnje vrijeme često ljut na Heliu jer ne prepoznaje tvoj glazbeni ukus ? Šta je, po tvom mišljenju, uzrok toga ?
strajker: Možda deluje da jesam... ali nisam ja ljut... Za mnoge od mojih pesama mislim da bi bolje završile ako bi ih neko drugi poslao... A tko zna možda nekima bilo pre teško napisati "Nouvelle Vague" u glasovima pa nas izostavljali. Smile Otkad smo postali Aranna bolji su rezultati... mora da je to razlog... Ali naravno ne možemo se svi slagati po ukusu... na šta bi to ličilo... Kao što ja mrzim neke poznatije osobe, neki tako mrze neke nepoznatije...

STIPE : Otkud ti na forumu ? Kako si došao i šta te privuklo da ostaneš s nama ?

strajker: Pošto sam se prijavio na jedan contest kao HSC (HSC/CSC verovatno od toga nastao) na tome contestu je bila jedna država, koju kad sam upisao u Google Search video sam da je bila na CSC... (Zaprya) A posle sam video na tom forumu piše "Helia Song Contest" i ja upisao to u Google Search i pronašao forum. =) Onaj deo ostanem, e to je već druga tema mislio sam stalno o povlačenju jer sam bio razočaran rezultatima... ali ipak ni jednom nisam odustao a valjda ću i tako nastavit... sad sam prestao razmišljat o odustajanju...

STIPE : Kad ćeš staviti avatar ?
strajker: Ali, ja IMAM avatar. Ali da razmišljao sam o promeni... ovaj je već dosadio i Bogu i narodu...

STIPE : Kad bi znao da ćeš pobijediti ako pošalješ Sandru Afriku kao predstavnicu, da li bi to učinio ?
strajker: Ma ne bih ja pobedio ni da pošaljem kako ju ja zovem "Lady KraVu", a naravno ne bih... ali bih poslao Nives Celzijus.

STIPE : Moram pohvaliti tvoje zalaganje na wikiji naše stranice. Ajde objasni našim gledaocima, kad bi mogli očekivati ažurirane podatke s obzirom da već neko vrijeme tamo nema ništa novo ?
strajker: Hvala Stipe, a za ažurirane podatke, se izvinjavam što se ovoliko nakupilo... pravio sam recape i bannere za jedno takmičenje pa... kad Duje doda natjecanja tada ću moći mnogo brže svima ažurirat...

STIPE : Šta misliš o Djole94, šta o Kruni, a što o Mariji ?
strajker: Imam pozitivno mišljenje o svima na forumu... što obuhvata i Djoleta, Kruna i Mariju. Djole94 i Kruno, njih znam sa drugog foruma takođe

STIPE : Kako komentiraš rad admina na forumu ? Ti nikad nisi bio na meti, ako me pamćenje dobro služi.
strajker: Rad admina... 100/100
Još nisam, ja mislim da nisam bio na meti... Veronica i Bruno Very Happy za njih sam čuo još i pre HSCa I svako mišljenje je pozitivno, takođe sve pozitivno za rad, ali i moderatori dobro rade Very Happy

STIPE : Ko je, po tvom mišljenju, najdosadniji forumaš, a čije postove nikad ne propuštaš ?
strajker: Najdosadniji? Pa o tome nikad nisam razmišljao... ali znam da su Been i Hayrola oni čije postove nikad ne propuštam.

STIPE : Zamislimo situaciju. Opasno kasniš sa glasanjem. Još su svega dvije minute do deadlinea, a ti imaš 15 pjesama za preslušati. Ako ne glasaš slijedi diskvalifikacija, a ti važiš za favorita na tom natjecanju. Da li ćeš glasati bez preslušavanja pjesama ?
strajker: Nemoguće je zamislit to da sam ja favorit... Pitao bih hosta da me pusti glasat sa malo kašnjenja... i izvinio se ostalima, ako host pusti a oni moraju čekati na mene...

STIPE : Stajker, ovdje ćemo malo zastati. Naša zvijezda Nataša spremna je za još jednu izvedbu, pa onda nastavljamo !

[/youtube]

STIPE : Vraćamo se nazad u "Tvrdi miš". Moj gost je Stajker, kojeg pitam : Čitaš li temu "Šta trenutno slušate?". Meni je to najiritantnija tema na forumu.
strajker: Ne... ponekad da... ali uglavnom ne. Ne volim baš tu temu jer je puna Lady KraVe

STIPE : Nouvelle Vague je tvoja zemlja. Otkud ideja za ime ?
strajker: Čuo sam jednu čudnu pesmu "Dance with me" bila mi je čudna al mi se odma svidela na prvo slušanje... a Nouvelle Vague je naziv ovih što je pevaju... a hteo sam uzeti Horehronieland al sam video da Veronica ima Horehronia -.-
Međutim Nouvelle Vague je aneksirala Aranna, i sada nam je to ime. (Aranna iz Dungeon Siege II (super igra Smile) , ime kontinenta xD)

STIPE : Koji ti je smajli najdraži, a koji najmrži ?
strajker:
najdrazi: Laughing
najmrzi: affraid

STIPE : Moja malenkost i onaj odvratni Hayrola su zaratili odnedavno. Na čijoj si strani ?
strajker: Teško za birati... ali ono između vas i Hayrole, ko španska serija (Napušteni Anđeo) koju samo zato gledam jer su smešni sa tim ovaj ukrao dete onaj ubio onog ova je oslepela onaj ju mrzi... Stipe, da li ćeš me pojest ako kažem Hayrola? Ja se plašim hrčka... ali su lepi hteo bih jednog... ako me ne ugrize... [mišljenje... je inače neutralno zanimljive su obe strane /nadam se da Stipe ne čita misli/] al ajd reću Stipe.

STIPE : Da li bi bio sretan kad bi Aleksandra Kovač predstavljala Srbiju na Eurosongu ?

strajker: Srpski izbor već godinama mrzim... Sada će neki da kažu jer nisam srbin i slično, ali ne nego pesme ne volim koje pobeđuju, dok one bolje koje verovatno imaju i više šanse "propadaju"... A Aleksandru Kovač mrzim još više nego Konovu smrdljivu Cipelu...

STIPE : To je sve, stajkeru. Hvala puno, puno na gostovanju !
strajker: Hvala i tebi Stipe na pozivu, i doviđenja.

STIPE : I toliko od mene za ovaj put. Za kraj još jednom naša Nataša u pozdrave i pozive da mi se pridružite i za sedam dana !

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 29.01.11 0:50

Nego jel Stipe miš il hrčak? silent

strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 29.01.11 0:57

strajker je napisao/la:Nego jel Stipe miš il hrčak? silent

Hrčak, ali se emisija zove "Tvrdi miš" iz Stipinih intimnih razloga Very Happy Very Happy

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 29.01.11 15:52

cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 29.01.11 16:27

bravo heheh Very Happy

Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

Korisnički profil http://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 29.01.11 16:46

svaka cast cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 29.01.11 19:06

Insomnijska vlada odlučila : "Javni WC-ovi će se zvati Hayrola"
Na hitnom sastanku Insomnijske vlade, po ličnom prijedlogu kraljice Goce Tržan, prihvaćena je odluka da se svi Novobeograđani isporuče u naše susjedne zemlje jer im se, zbog njihovog "superstrana" Hayrole, u našoj zemlji više ne može garantovati fizička sigurnost. Drugu odluku predložili su ministri PRD-a, a to je da se svi javni WC-ovi od sad, u znak prezrenja prema pjevaču iz Novog Beograda koji vrijeđa Stipu i Insomniu, nazovu Hayrola.

- BIće ovo veliki i jasan znak Hayroli šta mislimo o njegovim besmislenim optužbama i nasrtajima na našu zemlju. Od sad kad neko pođe u WC, govorit će : Idem do najbližeg Hayrole. To je mala slatka pobjeda za nas. - rekao je predsjednik PRD-a, Beli Ćukić.

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 29.01.11 19:13

ahahahhahahahahahhahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahha

strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 29.01.11 19:15

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAH!!! Laughing

Tinchey

Broj postova : 11904

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 29.01.11 19:15

hm... copycat naseg projekta GRADSKI OTPAD `ELWERSTONIJA` Smile

HaYrOLa

Broj postova : 14402

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 29.01.11 19:47

CIjela Insomnia mrzi Hayrolu : ""Razbojniče, nećeš proći"
Hayrola svojim lažima i podmetanjima krči put prema statusu uvjerljivo najomraženije osobe u Insomnii. Nakon što smo javne WC-e prozvali njegovim imenom ( ni ne znajući da je ova zemlja u prethistorijskom periodu uradila nešto slično ), uslijedilo je ponovno vrijeđanje naših građana od strane bezobraznog novobeograđanina. To više nije mogao tolerisati Zdravko Mamić koji je, u svom stilu, ponovio svoju epsku : "Razbojniče, nećeš proći" i tako jasno pokazao šta misli o Hayroli i njegovoj malicioznosti !

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 29.01.11 20:06

hahahaha
nezz koje od vas dvoje jaci

Goxy

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 30.01.11 10:54

mislim da nije
hahahahaha
ja ih mislim slat za 42 HSC tako da će tada biti zauzete(naravo osim ako ti ne pobjediš)

Goxy

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 30.01.11 19:37

Actually not Very Happy

Na Helia Song Contest 41

Doris Dragović & Hari Rončević

Ni da mora nestane

Budite fini i recite da je nije niko maznuo, prije mene Very Happy

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 30.01.11 19:38

Bila kod mene u NF lose prosla,a dobra pesma cheers

Leo

Broj postova : 20359

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 30.01.11 19:39

Leo je napisao/la:Bila kod mene u NF lose prosla,a dobra pesma cheers

Meni se baš sviđa Very Happy

Valjda će biti dovoljno da se proguram u finale ? Very Happy

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 30.01.11 19:45

>>Been<< je napisao/la:

Meni se baš sviđa Very Happy

Valjda će biti dovoljno da se proguram u finale ? Very Happy

Ja navijam za to! cheers

Leo

Broj postova : 20359

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 30.01.11 19:53

Very good! Very good! Very good! Od mene zeleno svetlo Prinčevi Prinčevi Prinčevi

A sta bi sa najavom NF-a???

Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 30.01.11 20:14

I kod mene bila u NF-u za 7.HSC Razz

Jako dobra pjesma Very Happy

Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 30.01.11 20:27

Lunke je napisao/la: Very good! Very good! Very good! Od mene zeleno svetlo Prinčevi Prinčevi Prinčevi

A sta bi sa najavom NF-a???

a biće uskoro.. još razmatram formate, moguće pjesme itd.. Uglavnom, biće.. A kad ?! to ne znam Very Happy

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 31.01.11 1:30

Jooj.. Svi je stavljali u NF,a niko na HSC. Evo, ja ću se ohrabriti, pa da je riješimo Very Happy

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 31.01.11 1:54

INSOMNIA za HSC 42. organizuje NACIONALNO FINALE : Pročitajte prve detalje !
Doris & Hari će biti poslijednji interno izabrani predstavnici Insomnie. Barem za sad. - zaključak je to izvanredne press konferencije Insomnia Kingdom. Naime, ovim je potvrđeno nagađanje Lunkea da će Insomnia ipak odustati od internih izbora, zbog lošijih rezultata i krenuti u pustolovine nacionalnih finala.
- Za sad vam možemo otkriti da će zvati : "Star Detector", kao i prvi izbor koji je organizovala naša zemlja. Podrazumijevat će tri, do pet izvođača koji će biti ocijenjivani od strane drugih zemalja. Imat ćemo i specijalni žiri Insomnie koji će imati pravo da jednoj pjesmi oduzme ili da 2 bodva. Uglavnom, bit će zanimljivo. - otkrio je predsjednik delegacije, Stipe.
Na pitanje kad bismo mogli očekivati predstavljanje sudionika Stipe je odgovorio :
- Mogu vam potvrditi da smo razgovarali sa nekoliko domaćih i nekoliko inostranih izvođača. Imena možete očekivati sutra.
Čini se da Insomnii konačno sviće na HSC-u !

Ostanite s nama i sutra kad otkrivamo potencijalne izvođače !

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content Today at 16:59

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 32. Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics