EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Insomnia Kingdom

Stranica 2 / 32. Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Insomnia Kingdom

Postaj by >>Been<< on 21.01.11 15:17

Pošto je ranije odabrana pjesma već zauzeta, šaljemo

˘° COLONIA °˘

~Jača nego ikad~

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.

>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 21.01.11 15:38

Very good!

Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 22.01.11 1:15

STIPE ugostio Asteroida : HaYrOLa mi je najsimpatičniji !

STIPE : Dobra vam večer dragi moji Helijci. Znam da ste jedva čekali novo izdanje "Tvrdi miš", koji je prema zvaničnims statistikama - najgledaniji helijski talk show ! I večeras je tu jedan vrlo zanimljiv gost, ali neka njegovo ime još malo ostane tajna jer ćemo prvo skoknuti do našeg glazbenog gosta. On je bh. pjevač velikih glasovnih mogućnosti kojima upotpunjuje etno i simfo balade. Moj glazbeni gost - Al dino !

STIPE : A sad je vrijeme da vam otkrijem koga sam to večeras ugostio. On nosi ime jednog pomalo opasnog nebeskog tijela, ali je, kažu drugi forumaši, barem što se svađa tiče, potpuno bezopasan. Večerašnji gost je ASTEROID !

STIPE : Pa, Asteroid dobra ti večer i dobro došao u moj show !
ASTEROID: Dobro večer, Stipe! Hvala ti na dobrodošlici. Ovim putem pozdravljam sve forumaše koji prate tvoj show.

STIPE : Ti si jedan od onih natjecatelja koji je dugo s nama, a koji nije sudionikom nikakvih skandala. Taktika ili ?
ASTEROID: Nisam bio sudionikom skandala jer nisam ovdje zbog njih. Svima je jasno (to i ptice na grani znaju) da smo ovdje da upoznamo različite glazbene pravce. Ipak nekima nije dovoljno samo to, nego zabavu pronalaze i preko tih skandala. Moram priznati da to ipak daje neku dinamičnost forumu, ako se ti skandali ne shvaćaju previše ozbiljno.

STIPE : Tvoj je glazbeni ukus vrlo blizak ukusu Insomnie, pa za one koji ne znaju, reci nam šta najradije slušaš ?
ASTEROID: I ja sam to primjetio. Sad što slušam… Pa slušam ono što mi se sviđa. Nemam izgrađen neki strogi glazbeni ukus, slušam ono što volim. Od turbofolka i tehna, preko roka, metala, pa sve do klasike. Kad biram pjesme za HSC, ne letim odmah za hitovima i pjesmama koje trebaju izaći ubuduće. Šaljem ono što volim slušati bez obzira kakav bio na listi uspješnosti ili ne znam ni ja čemu.

STIPE : U zadnje vrijeme HSC broji sve više sudionika. Raduje li te to ili to smatraš opterećenjem?
ASTEROID: Za mene je to dobar znak ne samo za HSC nego i forum. Prošli i ovaj HSC imali su preko 30 natjecatelja i naravno treba odvojiti vremena da se presluša svaka pjesma. Pogotovo sada kada je nestalo poznatih hitova koji su se početnih HSC-ova slali masovno te je velik broj pjesama bio poznat i nije se trebao preslušavat.

STIPE : Šta misliš, zašto je Helia ovako mirna zadnjih tjedana i zašto nema nekih svađa?
ASTEROID: Možda što smo prezasićeni svim tim svađama od kojih nema neke koristi nego samo kvare atmosferu na forumu.

STIPE : Ko je, po tvom mišljenju, najbahatiji, a ko najsimpatičniji forumaš ?
ASTEROID: Za ovo najbahatiji ne bi nikog naveo. Svi su mi super - svatko na svoj način. Najsimpatičniji mi je definitivno Hayrola, a tu su još Waka_Waka, Marijo, Leo, Sandy...

STIPE : Kako ti komentiraš onu situaciju sa zadnjom pobjedom Horehronie i nastojanjima nekih da Veronica prepusti organizaciju ?
ASTEROID: Horehronia je imala dobru pjesmu i zaslužila je pobjedu. Mislim da dušmane treba pitat zašto je Veronica morala prepustiti organizaciju. Inače, meni je svejedno tko organizira. Neka i oni pošalju dobru pjesmu i pobjede i organiziraju HSC.

STIPE : Šta misliš o Lunkeu, a šta o Bruni ?
ASTEROID: Ljubavni trokut (zajedno s Hayrolom) hahahaha Ma šalim se. Obojica su super.

STIPE : S kojom zemljom je tvoja zemlja u najboljim, a s kojom u najgorim odnosima zasad ?
ASTEROID: Sa svima sam u dobrim odnosima.

STIPE : Naš gost Al dino je nestrpljiv, pa ćemo mu na momenat prepustiti stage, a onda se vraćamo razgovoru s mojim ovotjednim gostom.

STIPE : Nazad smo u showu "Tvrdi miš". Moj večerašnji gost je Asteroid, kojeg pitam : Koja je, po tvom mišljenju, najbolja pobjednička pjesma do sad ?
ASTEROID: Time to say goodbye koju pjevaju Andrea Bocelli i Sarah Brightman. Ova pjesma je pobjedila na davnom petom HSC-u za Allegoniju koje sada nema.

STIPE : Da možeš, šta bi zabranio na HSC ? Jesu li to nacionalna finala, promocije, komentiranja pjesama ili nešto slično ?

ASTEROID: Od navedenog ne bi ništa zabranio. Htio bi da HSC bude anoniman kao onaj što ga je Marija organizirala. Mislim da bi glasanje u tom slučaju bilo pravednije i zanimljivije.

STIPE : Smatraš li da je nestalo nepravednog glasanja na HSC-u ili je ono još uvijek prisutno ?

ASTEROID: Nažalost, toga ima. To prije svega osjetim na svojim bodovima koje dobivam manje-više od istih zemalja.

STIPE : Šta najviše nedostaje HSC-u i kako to uvesti u igru ?
ASTEROID: Nedostaje mu raznolikosti što se tiče glazbenih stilova. HSC je pretežito natjecanje pop pjesama. Ima dobrih pjesama, ali one su uglavnom u pop ambalaži. Ali što kažu De gustibus non disputandum est. Ima par zemalja koje šalju drukčije pjesme i to mi se sviđa.

STIPE : I za kraj : Koja ti se dosad izabrana pjesma za Eurosong najviše sviđa ?
ASTEROID: Rumunjska, premda mi ni Albanija nije loša. Švicarska mi je pjesma bezveze.

STIPE : Asteroid, hvala puno na gostovanju !

ASTEROID: Hvala tebi, Stipe na pozivu! Laku noć svima i sretan vam Međunarodni dan zagrljaja! Želim vam ugodne snove!

STIPE : I to je to za ovaj petak. Za kraj još jednom Al dino ! Srdačan pozdrav do narednog susreta !

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 22.01.11 1:21

cheers Ja sam jedan od simpaticnijih cheers

Dobar intervju.

Kad ce Joker zovi?

Leo

Broj postova : 20359

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 22.01.11 1:23

Super intevju! Smile cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 22.01.11 1:26

supeer cheers

Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

Korisnički profil http://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 22.01.11 1:47

Thanx Very Happy
Odlično, i slažem se za naj pobjedničku pjesmu I love you

sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 23.01.11 0:51

Stipe žrtva podmuklog atentata ?

Predsjednik Insomnijske delegacije na HSC-u i zasigurno najveća zvijezda HSC-a, Vidoviti hrčak Stipe, našao se u vrlo neugodnoj i po život opasnoj situaciji kojoj su, pogađate, opet kumovali stvorovi iz BBR Novi Beograd. Naime, njihov "superstar", Jefree Star na koktel zabavi neposredno nakon polufinalne večeri proganjao našeg Vidovitog Stipu, naposlijetku ga pokušavši zgaziti nogom. Na svu sreću, Stipe je umakao. Nažalost, i ovo je poslužilo kao prilika da Novobeograđani iskarikiraju potpunu izmišljotinu. Naime, oni tvrde da je Stipi ozlijeđen "pacovski rep". Očito Novobeograđani ne znaju da je Stipe hrčak i da nema repa. Ali o prirodi i društvu će oni vremenom naučiti. Stipe je pozvao helijske sigurnosne agencije da zaštite njegov uvaženi lik i djelo od ovih podmuklih nasrtaja.

Press služba Insomnia Kingdom delegacije na HSC-u
Katarina Vučetić

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 23.01.11 1:25

Stipe odgovorio Hayroli : "Ne bu mene niko provjerav'o"
Šokiran skandaloznim navodima novobeogradske samoprozvane zvijezde Hayrole da je on zapravo pacov preobučen u hrčka, Vidoviti Stipe reagovao je u svom stilu zatraživši da se, umjesto njegove vrste, provjerava Hayrolin spol jer isti u ličnoj karti navodi da je muško, a u vozačkoj dozvoli da je žensko.
- Ne znam kako HZURP može tolerisati pojavu za koju ni danas ne znamo šta je i ko je. I umjesto da se bavi mojim krvnim zrncima, preporučujem Hayroli da se pobrine za svoj spol. Ne bu mene niko provjerav'o" - odbrusio je Stipica.

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 23.01.11 3:30

POSTOJI MOGUĆNOST DA ORGANIZUJEMO NACIONALNI IZBOR !

Na večerašnjoj press konferenciji u Dujmo Republic koju je, povodom prolaska u finale naše Kim Verson, održala delegacija Insomnia Kingdom na HSC-u, predsjednik delegacije Vidoviti Stipe otkrio je novinarima da se ozbiljno razmatra mogućnost da Insomnia prestane sa praksom internih izbora predstavnika, i organizuje nacionalni izbor.

- Nakon 38 HSC-ova uspona i padova, sa članovima delegacije sam razmatrao tu opciju. Katarina Vučetić, Paul Watson i ja smo malo otvoreniji prema toj ideji, dok su Toni Zen i Seka Aleksić tvrdi pobornici internih izbora. Ne želim ništa prejudicirati, ali moram biti iskren i reći da postoji mogućnost da organizujemo nacionalni izbor.

Ipak, Stipe je ostao tajnovit oko toga na kojeg izdanju HSC-a možemo očekivati to nacionalno finale i kakav će format imati.

Interni izbor ili nacionalno finale, pitanje je sad !

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 24.01.11 0:25

Šta vi savjetujete ?

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 24.01.11 0:26

Very good!

Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 24.01.11 0:31

NF Wink

Helia Song Contest 233
Calvin Harris ft. Ellie Goulding
Outside

Veronica
administrator

Broj postova : 13597

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 24.01.11 0:54

Oce Hayrola u vase NF Smile

HaYrOLa

Broj postova : 14402

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 24.01.11 1:17

Ne znam ni hoće li biti NF, a ti bi već trampio Hayroletana ! Very Happy

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 25.01.11 21:35

˘° COLONIA °˘

~Jača nego ikad~

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 25.01.11 21:37

Bzvz, bolji vam je izbor Hayrola Smile hahahahahaahah

HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 27.01.11 1:12

STIPE odgovara Hayroli : "Nisam ukrao ono tvoje čudo"

Šokiran najnovijim monstruoznim napadima, Vidoviti Stipe danas se na hitnoj press konferenciji obratio javnosti.
- Dok sam uživao u svom jacuzziju sa desetak krasnih i raznovrsnih hrčkica i vjeverica, do mene je došla informacija da se novobeogradski ludak, Hayrola ponovo nameračio meni na kosti ovaj put me optuživši da sam mu ukrao bebu, koja btw. i nije njegova već ju je, prema mojim saznanjima, posudio iz obližnjeg zoološkog vrta. Iako sam se velikodušno ponudio da budem kum tom jadnom čudovištu koje je ni krivo ni dužno ukradeno od strane besprizornog zločinca Hayrole, ovaj je na to odgovorio optuživši me da sam mu ja oteo dijete. E pa, dragi Hayrola, nisam ukrao ono tvoje čudo kojim ovih dana strašiš i ono malo svojih građana koji nisu glavom bez obzira pobjegli iz BBR Novi Beograd. Ponavljam, NISAM UKRAO GAYROLU. - rekao je Stipe na ivici suza.
Zbog najnovijih napada na Stipu, u Insomniji je zavedeno izvanredno stanje. Svi stanovnici BBR Novi Beograd u Insomniji su zbrinuti na nepoznatu lokaciju jer se strahuje da bi ljutiti Stipicini fanovi mogli vršiti odmazdu nad nedužnim ljudima.

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 27.01.11 1:56

Lutka Hayrole spaljena na lomači
: "Nećemo dozvoliti da ga perverznjak vrijeđa"
Povodom najnovijih skandaloznih optužbi luđaka/inje Hayrole iz BBR NB kojima je našem heroju, presvijetloj zvijezdi na nebesima, prekrasnom i prelijepom Stipi pripisano djelo nečasne krađe bebe koju je Hayrola ukrao iz zološkog vrta, oglasile su se najvažnije partije naše Insomnije. Svi su jednoglasni : "Nećemo dozvoliti da taj novobeogradski perverznjak vrijeđa i prijeti junaku naše svakodnevnice". Posebno oštar bio je Beli The Dog, predsjednik desničarske partije u Insomniji koji je zaprijetio da će "ako taj Hayrola još jednom uvrijedi našeg Stipu, otići u tu rupu u koju se zavukao i isprašiti ga po turu kao njegova mamica". Ipak, Stipe unatoč svemu zadržava hladan razum i poziva svoje suunarodnjake da se uzdrže od bilo kakvih ispada. No to nije spriječilo njegove najvatrenije obožavatelje da danas u večernjim satima u "Oskarovom parku" spale divovsku lutku Hayrole.
Poruka je jasna : "Pretvorit ćemo ti život u PAKAO"

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 28.01.11 1:42

Da li neko od pasioniranih pratitelja nacionalnih izbora može reći da li je Željko Joksimović u opticaju za izbor predstavnika ili ga je neko već uzeo ?

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 28.01.11 1:46

Slobodan je.

EDIT: Možda ipak nije.

Zadnja promjena: ♥ Swedish Hero ♥; 28.01.11 1:46; ukupno mijenjano 1 put.

^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 28.01.11 1:46

>>Been<< je napisao/la:Da li neko od pasioniranih pratitelja nacionalnih izbora može reći da li je Željko Joksimović u opticaju za izbor predstavnika ili ga je neko već uzeo ?

meni je u NF Very Happy

Jasmin

Broj postova : 5457

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 28.01.11 1:51

Nema veze... I onako mi je pjesma nakon par slušanja dosadila.. Ali evo, glasat ću Jasminu u NF jer mi je "ukrao predstavnika" Very Happy Very Happy

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 28.01.11 2:05

Kablovski operateri ukinuli RTVBBRNBG : "Niko ih ne želi gledati"

Povodom skandaloznih optužbi novobeogradskog luđaka Hayrole da je prekrasni Stipice oteo njegovo već oteto baby-čudovište i spaljivanja ogromne lutke Hayrole u "Oskarovom parku", reagovalo je i Organizacija "PRD" - Protiv reformi i demokratije zatraživši od kablovskih operatera Insomnie da iz svoje ponude ukinu program koji se emituje iz mrske BBR Novi Beograd.

- Građanstvo Insomnie nije spremno podnositi uvrede koje ta televizija svakodnevno sipa na račun naše zemlje i našeg epskog heroja Stipe, i još plaćati za to. Stoga vas molimo, da u skladu s tim, ukintete RTVBBRNBG iz svoje ponude. - stoji u priopćenju PRD-a.

Ubrzo je reagovalo i Udruženje KUR - Kablovski ujedinjeni realizatori koje je najavilo :

- Već dugo vremena planiramo ukidanje tog niskobudžetnog i nimalo gledanog programa iz naše ponude, a ovo je kap koja je prelila čašu. I onako njih niko ne želi gledati. Recimo, nacionalno finale koje se emituje na tom programu zabilježilo je gledanost 0.02 %, a i to je vjerovatno neki penzioner koji u stanju šoka nije stigao ugasiti televizor.

Rat se očito nastavlja !

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 28.01.11 2:12

Ajme, ko da ste ukinuli CNN,BBC,MTV,EUROSPORT i sve pakete FOX-a Smile hahahahahahaha

HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content Today at 22:23

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 32. Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next