EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Insomnia Kingdom

Stranica 6 / 32. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 32  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Insomnia Kingdom

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 15.02.11 21:44

A ja zaboravio na to, ja ga htio slat sad.
Od mene sve najviše, OBOŽAVAM, 10000 puta sam ga htio slati. Very Happy

^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 16.02.11 3:26

Pisaše dao strašni sud : Novi Beograd i Horehronia - tron će se plaćati krvlju

Bokić ! Pusica ! I sve ostalo ! Smile Evo vam vašeg Pisašea koji opet komentira i pametuje do besvijesti iako zapravo veze nema o čemu govori tj. piše. Moj zadatak je, kao što znate, da vam komentiram pjesme sa HSC-a. Zbog skučenosti mog prostora ( kako mentalnog, tako i fizičkog ) pisat ću vam samo o zemljama koje su najzanimljivije.

Ček' da vidim ko je prvi ? ( KLIK ) Aha !

Lightland

Jooj, kak' me ta Gaga počinje nervirati. Mislim stvarno... Jel ona ove pjesme snima samo zato da bi vi imali šta slati na HSC. Još jedna gagasta pjesma koja me, baš kao i sve na ovom jadnom i mizernom svijetu, neopsivo nervira. Smajli ocjena : No

Svergieland

Znao sam da će taj Heroj poslati opet neku sjevernjačku mica-macu. Joj, Isuse Bože, kak' me to nervira ! Prestrašno ! Ta Yohanna je toliko bezlična. Umjest da se izvija i uvija tu pred mikrofonom, ona kmeči i cmeči. Strahovito ! Ipak, Yohnna je zanimljiva, pa ću prema njoj biti blag. Smajli ocjena : Neutral

Ček' da vidim ko je slijedeći ! KLIK ! Aha !

Westlife

O njemu neću ništa komentirati samo želim reći da ja vrlo dobro znam sve o glazbi i ne d'o vam Bog da pokušate reći da ja nešto ne znam. Ja sve znam... Smajli ocjena : Cool

Horehronia

Neka italijanska pjesmica ! Slatko ! Borit će se za pobjedu, kao i sve što Horehronia pošalje. Jedino Novi Beograd može pokvariti planove PaUšini Smajli ocjena : Surprised

Rumia

Iso Miki ! Od ovih sam svašta očekivao, ali da će himnu poslati. E to nisam očekivao.. TRAS !!! Pardon, palo mi je nešto na pamet. Ili će biti da mi je pao kamen sa srca Smajli ocjena : affraid

Verbenia
Jao ! Ovi poslali pit bulla.. Pa vjerovatno ne znaju da se ja bojim peseka i malih cukica... Sad će da me napadne i da prestane moje uvaženo i sveznajuće postojanje na ovom planetu... Smajli ocjena : Crying or Very sad

Trau
Još jedna pedofilska pjesmica ! Ono. Alo.. Ne znam, ali meni je ovo ok.. Ono, drma drma trese trese, u dvorištu čika Vese ! Udri, udri, udri Mujo u Trau.. Fina pjesma. Aj bok. Smajli ocjena : Music

Aquilonia
Ovaj Sandi je lud. Momak, imaš tijelo, daj se oblizuj tu pred ogledalima... pardon kamerama. Nekakva tiha i uspavljujuća pjesma napucanog Cenova. Mislim, ja lično volim Sandrčka, ali ne znam kako će oguglale helijske uši ovo primiti. Smajli ocjena : Rolling Eyes

Bivša Beogradska Republika Novi Beograd
Ako se mene pita, kad jedna ovako elokventna i sexy mlada dama pjeva tako angažiranu i interesantnu pjesmu, samo Bog i Horehronia bi mogli spriječiti njenu pobjedu. Kakva rapsodija, kakav delirijum za moje paćeničke uši... Upravo sam otkrio novu dimenziju svijeta. P.S. Nismo sami u svemiru.. I to znam. Smajli ocjena : cheers

Eurovision World
Jel se neko misli oblizivati i umiljavati tu pred ogledalima ?! Super pjesma koju pjeva super zgodna djevojka koja ima ogledalo, a neće da se oblizuje pred njim. Smajli ocjena : Mad

Aranna
O ovoj pjesmi ne mislim ništa, ali evo samo da pozdravim sve one koji me vole ( mamu i mog kanarinca Halida ), te baki Pelinki zaželim brz oporavak nakon predoziranja lakom za nokte. Smajli ocjena : I love you

Insomnia Kingdom
Dobro, koga onaj brkati majmun Stipe misli zavarati sa ovim srcedrapateljskim budalaštinama. Em se lik ne oblizuje pred ogledalima, em pjeva gluposti, em nije oprao kosu. Pa šta oće on. Isuse bože, kak me to nervira. Smajli ocjena : Puke

[ Napomena ] - Pisašeovi komentari ne predstavljaju bilo kakav stav Insomnie prilikom glasanja, već je njihova jedina svrha ismijavanje aktuelnih helijskih tema. Pisaše nije isto što i Stipe. Dapače, zakleti su neprijatelji.

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.

>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 16.02.11 3:39

VRATITE STPU NA MALE EKRANE...OVAJ GLAVONJA ME ZIVCIRA!!!!!!

Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 16.02.11 3:41

Lunke je napisao/la:VRATITE STPU NA MALE EKRANE...OVAJ GLAVONJA ME ZIVCIRA!!!!!!

I mene.. .Ali se mali ne da iz javnosti Wink Stipe ostaje na ekranima Smile I ove sedmice je on tu sa svojim showom..

Inače, mislim da je "glavonja" hayrolin plaćenik.. Vidi kako lobira za njega Very Happy

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 16.02.11 12:06

hahaha....moja jedna od njemu rijetkih dobrih Music

al najs mi je opis aranne Very Happy

Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

Korisnički profil http://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 16.02.11 13:21

Super opisi Very Happy

strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 16.02.11 17:36

Meni je ovaj glavonja bolji od Stipe. Very Happy

^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 17.02.11 22:13

Stipe Prinčevi

Leo

Broj postova : 20359

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 18.02.11 22:51

Kad će -Tvrdi miš- ? Smile

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 18.02.11 23:07

randajad je napisao/la:Kad će -Tvrdi miš- ? Smile

Čekam odgovore mog večerašnjeg gosta.. Ako ih ne bude večeras, onda ćemo sutra u toku dana to riješiti Very Happy

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 18.02.11 23:25

>>Been<< je napisao/la:
randajad je napisao/la:Kad će -Tvrdi miš- ? Smile

Čekam odgovore mog večerašnjeg gosta.. Ako ih ne bude večeras, onda ćemo sutra u toku dana to riješiti Very Happy

Jeee,jeeee...Very good! ...jedva čekam kad se ja budem gostio Very Happy Very Happy

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 19.02.11 17:18

Veronica ponovo kod STIPE : Ja sam najtvrdoglaviji forumaš !

STIPE : Dobar dan drage moje i dragi moji. Dobro mi došli u još jedan "Tvrdi miš" show u kojem sam i danas pripremio jedno iznenađenje za sve vas. Ali prije svega toga, idemo upoznati našeg muzičkog gosta. Ona je mlada i kontraverzna, bez dlake na jeziku i sa puno mrlja u prošlosti. Dama i žena - Selma Bajrami.

STIPE : E sad kad smo poslušali ovu emotivnu baladu vrijeme da upoznamo našu današnju gošću. Ona je već bila kod mene u gostima, ali sam je, zbog njenog statusa i uloge, odlučio ponovo pozvati. Za jedne iskrena, za druge bahata. Za jedne hrabra, za druge bezobzirna. Za jedne Velika Verka, za druge osoba koja im krade pobjede pred nosom... Dame i gospodo, Veronica !

STIPE : Pozdrav Veronica. Dobro došla ponovo kod mene u goste !

Mišo moj,hvala tebi na pozivu i oprosti što kasnim u emisiju,ali dobro to se pravim zvijezdama oprašta

STIPE : Nedavno si bila sudionica skandala sa Republicom Djordje i Rihanninom pjesmom. Da čujemo, tvoju stranu priče.
Pa moja strana priče,hmm dakle meni je Djordje u NF ocjenio pjesmu S&M sa 10,i onda mu kao pjesma više nije valjala zbog spota,pa me to malo iznerviralo,ali stvarno završena priča,i ako zaista ne moramo ne bi o njemu hvala

STIPE : Kad smo već kod toga, šta misliš je li se količina nepoštenja u glasanju smanjila od tvog zadnjeg gostovanja ili je još porasla ?

Paaaa mislim da se smanjilo nepoštenje,jer sada svaka pjesma ako je dobra ima šansu za pobjedu,dokazano na par primjera,ili ne baš pobjedu vec top5 rezultat recimo.Naravno neke zemlje i dalje voze i glasuju ajmo reci nepošteno,ne u nekim dogovorima,vec kalkulantski,mislim da je veci problem ovog foruma sada taj što se svi tračaju,svađaju i ljute jedni na druge bez nekog posebnog razloga,jedino što mogu reci je da nikad nije dosadno an ovom našem forumu

STIPE : Je li teško biti admin na forumu i kako se nosiš s "pritiskom" ?
U kako kojoj situaciji,recimo kada mene netko napadne i vrijeđa me i ja mu dam šok,buzz whatever,taj netko smatra
da ja zlorabim svoje ovlasti,mislim da nikako nije lako biti admin,pogotovo ako ste aktivni kao ja i Bruno i skupa ste tu sa forumašima,ono dijelite sve trenutke,ali netko i to mora,a to breme smo eto preuzeli mi Very Happy

STIPE : Šta misliš o Misfitu, a šta o Jasminu ?
Misfit - ekscentrik,uvijek mora drugačije od ostalih Smile dobar je on,malo svojeglav - flegmatičan uglavnom nije dosadan ahahaha
Jasmin - pozitivan,sluša Balaševića,prije i nisam imala neko mišljenje,a sad kako malo više komuniciramo(tu na forumu) onda naravno tako "upoznaš" nekoga i smatram da je dobra osoba i da pošalji It kills me I love you

STIPE : Sastavni dio tvog posla je i banniranje. Koga je bilo najteže bannirati i zašto ?

Hayrolu!Zato jer je bio tu stalno s nama,imao je te neke svoje fore(i dalje ih ima),mislim da nije trebao onako reagirati,ali ok to je sada iza nas,intervju koji je dao tebi je bio ajme Bože,a još je najjadnije od svega što su neki pljeskali na taj intervju i divili se tim riječima,al ok ja sam milostiva i praštam I love you Hayrola se ispričao zbog tog intervjua i priznao je da je pogrješio,sada smo ponovno u idličnim odnosima I love you

STIPE : Ti si najčešće pobjeđivala na HSC-u. Pa otkrij nam tajnu tvog uspjeha..
Više je tu faktora,prvo nemojte slati dosadne pjesme,ja jednostavno imam nos za ovaj HSC,nikada nemojte slati isto,ne valja kopirati ni prošlog pobjednika,baš kao na ESC-u uvijek slati drugačije.Ja stvarno imam srecu pa volim slušati dosta toga,dobro ne narodnjake,volim stvarno različite stilove,ali opet je to sve tu negdje.

STIPE : Ljuti li te kad ti ljudi zamjeraju da pobjeđuješ zbog svog statusa, a ne zbog pjesama ?
Pa naravno!Koga ne bi ljutilo?Svatko je pobjedio jer je imao tada najbolju pjesmu,to što se ona nekome ne sviđa njegov problem,mislim da sam stvarno zasluzeno pobjedila svaki put,jedino mi je žao što je pjesma Whiskey Lullaby,jedna od meni mojih drazih završila tek 8.Inače nikada nisam razumjela teze pobjeduje jer je admin,al fakat ahhaha

STIPE : Opet ćemo nakratko stati jer je vrijeme da još jednom čujemo našu muzičku gošću.

STIPE : Opet smo s vama, dragi naši.Moja gošća je Veronica. Ko te najviše nervira na forumu, ali pls budi iskrena. Neće se valjda naljutiti..
Svi mi imamo nešto iritantno u sebi,tako da me kod vecine nešto nervira ahahahahahahhaa ali ne mogu stvarno nikoga izdvojiti da postoji takva osoba stalno bi se vjerojatno svađala sa tom osobom.

STIPE : Ko je, po tvom mišljenju, najperverzniji, a ko najtvrdoglaviji forumaš ?
Najperverzniji hmmm a ono ahhahaha zavisi kako perverzan,ne mogu odgovoriti na ovo pitanje ako ne znam kako Very Happy ahahaha.Najtvrdoglaviji forumaš - Ja!

STIPE : Smeta li ti kad te zovu Verka ?
Iskreno u početku me je smetalo ahahahaha,ali tako su me prozvali na srpskom forumu i onda je tamo bio Janko on vidio,pa me tu počeo zvati i bilo je gotovo,sad sam vec navikla pa mi je svejedno.

STIPE : Koga ni u ludilu ne bi izabrala da te predstavlja na HSC-u ?
Neku cajku i Justina Biebera!I one Haj Skul Mjuzikl šta su tebe predstalvjali Mišo moj I love you

STIPE : Šta misliš o Hayrolinoj tvrdnji da je većina frajera koji okolo pišu o "ljepoti" pojedinih pjevačica, zapravo gay orjentacije ?

A šta cu misliti,on zna zašto je to rekao,ja ne znam ništa i ne bi se upuštala u tu pomalo osjetiljivu temu Smile

STIPE : Je li teško organizirati HSC, s obzirom da ti u tome imaš najviše iskustva ?
Nije teško organizirati HSC,ali nekada zna biti dosadno,nekada me baš uhvati pa to sve bude lijepo s detaljima itd,pa ovo-ono,nekada bude sve lijepo uredeno i minimalistički,itd uglavnom nije teško organizirati,ali zna biti zamorno,meni to sada ide kao po traci polufinale postavljam u roku 20 minuta,finale mogu za 10.Tablice je teško raditi u ovim današnjim vremenima,kada škola napada i obveze pa onda postoji scorewiz,slikaš od tamo i postaš,dakle shvatili ste tako će biti ovaj put Embarassed

STIPE : Ko je veća zvijezda, Stipe ili Hayrola ?
Sorry Mišo,al pitanje je trebalo biti Coral vs. Tugba to je nenadmašni duo,koji još dugo neće biti nadmašen Very Happy

STIPE : To je sve... Hvala na razgovoru !
Puno hvala tebi Mišo i vidimo se ponovno nadam se za koji mjesec itd.Puno hvala i veliki pozdrav Mišo!!!

STIPE : A za kraj opet naša Selma. Vi uživajte do idućeg izdanja našeg showa ! Pozz !

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 19.02.11 17:24

BRAVO! Za Coral i Tugbu pogotovo, pionirke skandala i prve zvezde Helie, nakon njih su samo dolazile kopije Smile

HaYrOLa

Broj postova : 14402

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 19.02.11 17:30

cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 19.02.11 17:32

cheers

Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 19.02.11 17:49

cheers

Duje

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 20.02.11 0:39

Selma I love you

asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 25.02.11 20:58

NAJAVA ZA VEČERAŠNJI SHOW !!!

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 25.02.11 21:36

Ja cu ovo sutra da gledam da ne bih svasta sanjao. cheers Laughing

Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 25.02.11 21:43

Leo je napisao/la:Ja cu ovo sutra da gledam da ne bih svasta sanjao. cheers Laughing

Ahahahahahaha Very good!

HaYrOLa

Broj postova : 14402

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 25.02.11 21:45

cheers

Duje

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 25.02.11 21:51

HaYrOLa je napisao/la:
Leo je napisao/la:Ja cu ovo sutra da gledam da ne bih svasta sanjao. cheers Laughing

Ahahahahahaha Very good!

Laughing

Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 25.02.11 21:52

Koja najava Surprised

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 25.02.11 22:34

A ono, gost vjerovatno Hayrola Cool

Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 26.02.11 5:32

Ne bude večeras intervju, sorry Smile Malo se lumpovalo večeras, pa sad ne mogu Smile

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content Today at 15:04

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 32. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 32  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics