EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Insomnia Kingdom

Stranica 5 / 32. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Insomnia Kingdom

Postaj by Duje on 05.02.11 21:30

supp I love you

Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

Korisnički profil http://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 07.02.11 0:34

Delegacija najavila : Nacionalni izbor prepun iznenađenja !
Delegacija Insomnie, predvođena Vidovitim Stipom održala je danas press konferenciju kao uvod u nacionalno finale tj. "Star Detector 2". Pitanja novinara nisu bila dozvoljena, a Stipe je u kratkoj izjavi kazao :

- Ovaj nacionalni izbor biće jedan veoma zanimljiv izbor jer ćemo predložiti neke malo manje poznate pjesme i nadamo se da će uspjeti taj eksperiment. Oko izvođača se pregovara, ali mogu reći samo da će to biti četiri grupe i jedan muški izvođač.

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.

>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 11.02.11 23:08

Je l` Stipi sve tvrdo, ili samo emisija? (znatizeljna gledateljka)

HaYrOLa

Broj postova : 14402

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 11.02.11 23:09

STIPI napokon u goste stigao i Been : Ja ću biti malo iskreniji.

STIPE : Draga Helio, dobra ti večer i dobrodošla na najpopularniji talk show u našem malom kontitentu. Večeras ću ugostiti jednog spektakluarnog gosta, ali o njegovom identitetu ćemo nešto kasnije. Sad je vrijeme za muzičkog gosta, tačnije goste. Najbolja domaća dance grupa je večeras s nama i počastit će nas sa tri svoja velika hita. Gost je grupa COLONIA !

STIPE : Jooj.. Baš dobro zagrijavanje. A sada je vrijeme da vam predstavim gosta. On me stvorio i on me održava na životu. Jedan, jedini i neponovljivi.. Been !

STIPE : Napokon imam čast da ugostim čovjeka koji je stvorio najpoznatiju helijsku super-zvijezdu. Dragi i uvaženi Been, dobro ti večer i dobro mi došao.
Been : Dobro večer Stipice i dobro večer vama koji čitate ove retke Smile Nakon čitave parade helijskih likova, napokon i ja dođe na red kog svog ljubimca.

STIPE : Za početak bi bilo dobro da Helii objasniš kako sam ja nasato ? I kako sam se prometnuo u uvjerljivo najpoznatijeg Helijca ?

Been : Pa Stipu smo svi upoznali kao Vidovitog Stipu koji je, u vrijeme zenita popularnosti turbo hobotnice Paula, iskrsnuo u Helii i sa nevjerovatnom preciznošću komentirao moguće i nemoguće helijske pjesme i pjesmuljke. Onda je došla ideja o showu u kojem ćemo ugostiti prave i realne forumaše, i eto nas tu gdje jesmo.

STIPE : Upravo tako ! Hvala na kreiranju mog veličanstva ! Very Happy Hajmo sad malo na helijska dešavanja. Nešto je mirno u zadnje vrijeme. Kako to komentiraš ?
Been : Ispravka, bilo je mirno, ali su kako vidjeh opet zakuhali na temi rezultata polufinala. Ne znam, ja nikako ne mogu shvatiti da neki ljudi imaju nezadrživu potrebu da stalno recikliraju teme kao što su "dovođenje prijatelja i rođaka", "nepošteno glasanje" i slične trivijalitete koji na kralj Artur ne može iskorijeniti. Da ne pričam o činjenici da je primjetna nesnošljivost između nekih forumaša koja kao lava kulja i svakog trenutka može eruptirati.

STIPE : Zvuči prilično opasno. S kim si od forumaša u najboljim odnosima, a s kim u najgorim.

Been : E ovo me pitanje uvijek nerviralo jer su svi u rukavicama odgovarali kako se svi vole i kako nema najgorih. E ja ću biti iskreniji. Najbolje odnose imam sa Hayrolom, Lunkeom, Leom i Marijom. Najgore... Hmm.. S većinom novih forumaša koji smatraju da sam perverzni gad koji se pali na glodavce i samodopadni kreten s viškom vremena. Ali šta ćete.. Neko i to mora biti. Da, da.. Najgore odnose imam i sa Atašeom. I neizmjerno sam ponosan na to.

STIPE : Hayrolu si prvog spomenuo među najdražim forumašima. Laik bi zaključio da se šališ jer se vaši predstavnici često "časte" uvredama i slično.
Been : Hayrola je prije svega iskren čovjek i to treba cijeniti. Meni je on među najdražim forumašima jer se ne boji reći šta misli, pa taman ga ubili. To je osobina koju sam na forumu prepoznao još jedino kod Veronice. Što se tiče "skandala" sa živopisnim predstavnicima BBR Novi Beograd, samo ću reći da će ih biti još puno, puno jer smo Hayrola i ja, uvijek spremni za zdravu zafrkanciju. Za razliku od nekih...

STIPE : Redovna rubrika : Šta misliš o pojedinom forumašu. Za tebe sam izabrao Tincheya i Swedish Heroa.
Been : Tincheya u početku, nisam primjećivao. Mišljenje mi se totalno promijenilo onog trenutka kad je zajedno s nama stao na front zdravog razuma u borbi sa nekim likom nicka Ataše. Otad Tincheya jako cijenim, iako nekad ima neke zajedljive komentare koji se nakon svega čine simpatičnim. Swedish Hero je zanimljiv lik, iako ne razumijem njegov fetiš na Švedsku, ali hajde... Very Happy Šalim se.. Divim se njegovim sposobnostima da organizuje nacionalno finale.

STIPE : Šta misliš, koji glazbeni izričaj najbolje "pali" u Helii ?
Been : Jao Stipe, glupih ti pitanja. Pa zna se.. Pale Femminemke, Lady Gaga, Rihanna, ona neka Miley i ostala gangula američkih izvođača. Jedino Femminemke razblaže sve to Smile Iskren da budem, ja novu stranu muziku jako slabo slušam. Jedino mi je Beyonce draga jer pjeva za razliku od ostalih koje nariču dubokoumne stihove kao što su : "o la o la la, Oh-oh-oh-oh-oooh-oh-oh-oh-oooh-oh-oh-oh!" Žao mi je što neke super dobre domaće pjesme ne prođu ni u finale samo zato što njihovi izvođači ne izmišljaju skandale sa lažnim pimpekom i slične gluposti. E, da.. I talijanske pjesme sad odjednom kao svi vole i slušaju. Sandy uvela revoluciju ! Very Happy

STIPE : Zašto ne sudjeluješ u drugim igrama na forumu ? HSC je jedino mjesto gdje vidimo Insomniu.

Been : Zato što me to nervira. Mislim, ne vidim poentu u izboru najljepšeg modela kad je meni svaki model najljepši Smile Za ostale igre ni ne znam da su postojale i igraju li se, tako da ti to ne mogu komentirati. Jedino mi je "ESC Cirkus" u Dolini Prinčeva moćna manifestacija u kojoj iskreno uživam.

STIPE : Joj što si se ti raspričao. Sad još malo Colonie, a onda smo brzo nazad sa Beenom.

STIPE : Nazad smo u "Tvrdi miš" showu. Moj gost je Been. Been, šta misliš kako će izgledati HSC za jedno godinu ili dvije.
Been : Hmm... Svi ćemo biti godinu stariji, Gaga više neće stići nasnimati pjesama koliko će ih forumaši brzo slati na HSC, Horehronia će nas pobijeđivati i dalje, a mi ćemo se boriti za časno drugo mjesto Very Happy Ne šalim se.. To ozbiljno mislim. Dakle, ništa se neće promijeniti i biće nam čisto lijepo i zanimljivo.

STIPE : Koga bi želio bannirati s foruma da ne dosađuje ?
Been : Jedina osoba koju sam želio vidjeti podalje od ovog foruma, admini su već banovali. Neću imenovati, ali ću samo reći da nas na jednom drugom forumu ta persona ne prestaje zvati "fokama sa eurosong.hr". Pa eto, to je razlog zašto sam želio da se taj bannira. Od ostalih forumaša nikog. Možda bih samo neke poslao na rekonstrukciju odgoja, ali to je već druga tema.

STIPE : Ima li nešto zbog čega se kaješ, a desilo se na forumu ?
Been : Ima. Kajem se, što nikad ne odgovorim i ne uzvratim jednakom mjerom kad pojedini forumaši počnu sa nekim potcijenjivanjem i ismijavanjem. Kajem se i zato što nisam provjerio glasove na HSC-u u Horehronii, zbog čije sam neispravnosti diskvalificiran s pjemsom "Mišo moj". To mi Bruno nikad nije oprostio.

STIPE : Šta misliš o onima koji ne slušaju pjesme, a glasaju ?
Been : Možda ljudi nemaju vremena u životu za takve stvari Very Happy Samo ne znam zašto se onda prijavljuju. Evo primjera, ja pošaljem Kaliopi i ona nema šanse, jer neki glasaju po principu : "O vidi, Gaga .. Evo 12 bodova. Ko je ovo ? Insomnia ? Šta je to ? Neki liliputanci, evo ti nula". I onda Kaliopi i ja, pod ruku i kući. To je frustrirajuće. I ja nekad nemam vremena da glasam, ali ostanem sat duže za računarom i poslušam polovinu pjesama, a drugu polovinu sutra.

STIPE : Šta je najgora uvreda koju ti je neko uputio na forumu, a šta najveći kompliment ?

Been : Uvreda je bilo puno.. Jedna osoba kojoj ne želim pominjati nick mi je rekla da sam bolestan ( što i nije bilo netačno, jer sam gripao), a bilo je i drugih uvreda - da sam neodgojen, nekulturan, glup, ali to je meni simpatično Smile Najveći kompliment... Meni je najveći kompliment kad mogu fino razgovarati o tenisu sa Lunkeom, Marijom i Hayrolom Very Happy

STIPE : I za kraj : Kako ti se sviđaju pjesme Lene za ESC 2011 ?
Been : Zzzzzzzz... Molim ?! Izvini, kad samo čujem za Lenu i njene ovogodišnje pjesme, lagano zadrijemam.

STIPE : Hvala na razgovoru !
Been : Hvala i tebi Stipe Smile

STIPE : Dragi moji bio je to Been. Nikad nisam imao gosta koji je više pričao Smile Za kraj Colonia, a ja vas ponovo čekam i iduće sedmice !

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 11.02.11 23:15

I love you

HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 11.02.11 23:15

Ooo, nije samo Švedska, tu su i Island, Noveška, Danska.
Inače u top 3 najboljih intervuja.

^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 11.02.11 23:15

Kreativno!

Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

Korisnički profil http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 11.02.11 23:16

BEEN Prinčevi

Leo

Broj postova : 20359

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.02.11 23:17

aaaaaaaaaaa I love you
Dobio ja dobru reklamu kod tebe hahahhaha Prinčevi

Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 11.02.11 23:18

super
kao i uvijek cheers

Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 11.02.11 23:23

Spremi se za HSC43, spremi i nekog ludog predstavnika, stize ti ispred nase zemlje , pa ja mislim najomrazeniji lik iz nase zemlje i u isto vreme sigurno najinspirativniji za tebe Smile

Zadnja promjena: HaYrOLa; 12.02.11 1:07; ukupno mijenjano 1 put.

HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 12.02.11 1:06

cheers

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 12.02.11 1:39

Been, svaka cast... Definitivno jedan od najumerenijih i najodmerenijih forumasa Very good! Kiss

Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 12.02.11 4:13

HaYrOLa je napisao/la:Je l` Stipi sve tvrdo, ili samo emisija? (znatizeljna gledateljka)

Bože, tek sad pronađoh ovo Smile

Čini mi se da je gledateljka preznatiželjna Very Happy Znaš za onu, Stipinu omiljenu uzrečicu : "Znatiželja je ubila mačku" Very Happy

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 12.02.11 4:26

>>Been<< je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:Je l` Stipi sve tvrdo, ili samo emisija? (znatizeljna gledateljka)

Čini mi se da je gledateljka preznatiželjna Very Happy Znaš za onu, Stipinu omiljenu uzrečicu : "Znatiželja je ubila mačku" Very Happy

Ma ako treba da gine (gledateljka) , neka bar pogine od Stipinog tvrdog........................................misa Very Happy

HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 12.02.11 4:58

HaYrOLa je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:

Ma ako treba da gine (gledateljka) , neka bar pogine od Stipinog tvrdog........................................misa Very Happy

Tvrdi miš ljude ubija samo svojim riječima Very Happy

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 12.02.11 16:41

STIPE poručio Vendi : "Upucaj se u zaušnjake"

Reagirajući na ispade novonastalog novobeogradskog stvora , vašarske pevaljke i maloumne primitivke koja se krije iza pseudonima Vendi, Vidoviti Stipe nije štedio riječi.

- Šta da kažem o toj malograđanskoj perverznjakuši. Ona je jedna obična lascivna i drska ženturača koja nema ni trunke obraza. A njene riječi na press konferenciji ?! Pa to joj je neko napisao jer ona sigurno ne zna sastaviti ozbiljniju prosto-proširenu rečenicu. Sjetimo se samo onog famoznog testa inteligencije na Farmi u kojoj je pomenuta sudjelovala i gdje je jedini lošiji rezultat od nje ostvario famozni Ekrem Jevrić. Prema tome, Vendi, učini uslugu čovječanstvu i upucaj se u zaušnjake.

Ništa blaže nisu reagovali ni drugi viđeniji Insomniici. Seka Aleksić je izjavila :

- Vendi ?! Ma daajte.. Neću komentirati tu grešku prirode.

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 12.02.11 16:49

Kajem se i zato što nisam provjerio glasove na HSC-u u Horehronii, zbog čije sam neispravnosti diskvalificiran s pjemsom "Mišo moj". To mi Bruno nikad nije oprostio.

Very Happy I nema oproštenja za to Very Happy Vaša najbolja pjesma ikad, Mišo je trebao biti prvi I love you

E da i ja rečem par riječi Very Happy Sve pohvale na ovome, meni je Been predrag i stvarno se uvijek trudi oko svega što napravi, i on je baš kao i Rozgica sve što napravi ima uspjeha! cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 12.02.11 16:53

Bruno je napisao/la:Kajem se i zato što nisam provjerio glasove na HSC-u u Horehronii, zbog čije sam neispravnosti diskvalificiran s pjemsom "Mišo moj". To mi Bruno nikad nije oprostio.

Very Happy I nema oproštenja za to Very Happy Vaša najbolja pjesma ikad, Mišo je trebao biti prvi I love you

E da i ja rečem par riječi Very Happy Sve pohvale na ovome, meni je Been predrag i stvarno se uvijek trudi oko svega što napravi, i on je baš kao i Rozgica sve što napravi ima uspjeha! cheers

ahhahahhahahahhahahhahahahahhahahahahahahah mora on nju spomenuti makar crko Laughing Laughing Laughing I love you

Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 12.02.11 16:53

Lunke je napisao/la:
Bruno je napisao/la:Kajem se i zato što nisam provjerio glasove na HSC-u u Horehronii, zbog čije sam neispravnosti diskvalificiran s pjemsom "Mišo moj". To mi Bruno nikad nije oprostio.

ahhahahhahahahhahahhahahahahhahahahahahahah mora on nju spomenuti makar crko Laughing Laughing Laughing I love you

HAHAHHAHAHAAHHAHAHA al usporedba je prava! Very Happy Very Happy cheers cheers I love you

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 12.02.11 21:41

Neotesanoj Vukelićki Insomnia poručuje : Nama treba ljekar, tebi psihijatar !

Insomniu dugo nije pogodila veća elementarna nepogoda od nekulturne Vesne Vukelić Vendi iz Novog Beograda. Katastrofalno nepismena greška prirode shvatila je da će i ovaj put propasti kao kauč na HSC-u, pa je počela rigati vatru na velikane Čolu i Tota. Mrska Vukelićka tražila je da se našem predstavniku nabavi ljekar jer je star, zaboravljajući da je jedina helijska persona kojoj treba medicinska pomoć, upravo ona sama. VendiJU je potrebna psihijatrijska pomoć kako bi od njenih bolesnih ispada bili zaštićeni normalni Helijci !

Vukelićko, rani se u mali prst !

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 13.02.11 18:44

STIPE demantovao : "Neću ja komentirati, ali će komentara biti".

Tragom jučerašnje ekskluzivne vijesti da će naša i helijska najveća super-zvijezda Vidoviti Stipe, po uzoru na neke na nekim drugim forumima čudnih ljudi, čudnog imena, početi komentirati neka dešavanja, oglasio se i Stipe rekavši da je informacija krivo protumačena.

- Ja neću biti taj koji komentira, ali će komentara biti. Postigli smo dogovor sa jednim poznatim spisateljem koji nosi nadimak Pisaše. On će komentirati nastupe u Helii i na Eurosongu, a pošteđeni neće ostati ni naši forumaši. Uglavnom biće to zanimljivo.

Iako smo pokušali doći do Pisašea da nam prokomentariše ove navode njegov mobilni telefon bio je nedostupan !

Pisaše - nova helijska zvijezda

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 13.02.11 19:40

Pisaše odgovara Vendi : "Luđakinjo, nisam ti ja Stipe".

Nova helijska atrakcija, naš komentator i kolumnista, Pisaše, za svoju prvu žrtvu izabrao je novobeogradsku predstavnicu Vesnetinu Vukeletinu Vendetinu. U svom komentaru on je naveo :

- Ta ženturača vakcinisana od kulture i odgoja misli da sam ja onaj Vidoviti Stipe koji se upuštao u beskrajno pametovanje i rasprave sa seljančurom. E pa, luđakinjo nisam ti ja Stipe. - bio je oštar Pisaše. - Vendi je osoba malograđanskog intelekta i besprizorna lažljivica koja smatra da svojim jeftinim i kukavnim pjesmuljkom ima šanse da učini išta ozbiljnije na toj paradi kiča. HSC je možda smetlište, ali ne toliko da bi na njega stala diskografija Vesne Vendi Vukelić.

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 13.02.11 19:57

LOL zašto Pisaše?

Tinchey

Broj postova : 11904

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 15.02.11 21:43

HSC 44

° Richard Marx °

° Right here waiting °

>>Been<<
moderator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 32. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics