EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Illumia

Stranica 1 / 36. 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Illumia

Postaj by Pauly D on 09.01.11 20:40

ILLUMIA

Predsjednica: Wendy Williams
Glavni grad: Antilia
Himna: Black Or White by Michael Jackson
Nacionalna televizija: TV7
Predsjednica delegacije: Lil' Mama
Članovi delegacije: Amerie, Cassie, Ciara, Jennifer Hudson
Jezici: engleski, talijanski, slovački, francuski
Status: aktivna (od HSC37)

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Illumia

Postaj by Tinchey on 09.01.11 20:45

uuuu sviđa mi se!!! Very Happy

Tinchey

Broj postova : 11904

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 13.01.11 23:03

ŠOK I NEVJERICA

Nakon illumijskog neuspjeha na 38. Helia Song Contestu da se plasira u finale, isto to se događa u Horehroni na 39. HSC-u.
Predsjednica illumijske delegacije, Lil' Mama je na press-konferenciji izjavila da je šokirana našim ne prolaskom u finale.
Isto tako rečeno je da je moguće da će doći do povlačenja Illumie sa HSC-a. Kritizirala je i same rezultate polufinala te je rekla: "Ukoliko želimo proći u finale, čini se da će nam trebati neka eurotrash pjesma na izboru". Smatramo da je njena kritika istinita jer je upitna sama kvaliteta natjecanja pa tako i pjesama koje dobivaju najviše bodova. Odluka o nastavku ili povlačenju bit će donesena u subotu.

Tinchey

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 13.01.11 23:06

Pa tek si došao, nemoj odmah da ideš Smile Dva puta nisi ušao, pa pogledaj npr. Dujmo Republic, on igra nekih 5-6 HSCova, evo ovo mu je prvo finale Embarassed

Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 13.01.11 23:09

Ma nemoj ići Smile I meni se događalo (i događa se) da ne uđem u finale.

asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 13.01.11 23:09

Ma znam ali mislim da bezveze trošim vrijeme, ali vjerojatno ću ostati, ali meni je fascinantno što su većina finalista stariji forumaši te zbog toga bez obzira na pjesmu nemam šanse za prolazak. Smile To je jednostavno tako!

Tinchey

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 13.01.11 23:37

Tinchey je napisao/la:Ma znam ali mislim da bezveze trošim vrijeme, ali vjerojatno ću ostati, ali meni je fascinantno što su većina finalista stariji forumaši te zbog toga bez obzira na pjesmu nemam šanse za prolazak. Smile To je jednostavno tako!

to ti samo znači da ti stariji vec znaju ukus ovdašnje publike Very Happy tj. treba ti neko vrijeme da pogodoiš nečiji ukus,znam ja trust me,vec dvije godine ga pogađam na jednom drugom forumu ahahha

Veronica
administrator

Broj postova : 13597

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 13.01.11 23:52

Nek ti uzor bude Dujmo republic i Meteorit koji su zasluzeno prosli dalje Very Happy

Jasmin

Broj postova : 5457

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 17.01.11 3:47

Ja taman planirao Roll Deep baš sa ovom pjesmom na sljedeći HSC Smile

Sutra, tj. danas kasnije, šaljem glasove Smile

Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 17.01.11 23:08

GLASOVANJE IDALJE TRAJE!

Tinchey

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 18.01.11 12:12

GLASOVANJE SE PRODUŽUJE DO 19. 1. 12h! ZATO GLASUJTE!

Tinchey

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 18.01.11 12:32

Tinchey je napisao/la:
ŠOK I NEVJERICA

Nakon illumijskog neuspjeha na 38. Helia Song Contestu da se plasira u finale, isto to se događa u Horehroni na 39. HSC-u.
Predsjednica illumijske delegacije, Lil' Mama je na press-konferenciji izjavila da je šokirana našim ne prolaskom u finale.
Isto tako rečeno je da je moguće da će doći do povlačenja Illumie sa HSC-a. Kritizirala je i same rezultate polufinala te je rekla: "Ukoliko želimo proći u finale, čini se da će nam trebati neka eurotrash pjesma na izboru". Smatramo da je njena kritika istinita jer je upitna sama kvaliteta natjecanja pa tako i pjesama koje dobivaju najviše bodova. Odluka o nastavku ili povlačenju bit će donesena u subotu.

Imao sam i ja tu fazu
Nakon što Danijela nije prošla bia san razočaran i tia san odustat ali nisan
I nisan uša u F na HSC 36 ali zato na HSC 38 bia san 3.!!!!(Nisan sudjelova 37,jer nisan bia doma)
ALI NEMOJ ODUSTAJAT!!
TO JE NAJGORE ŠTO MOŽEŠ NAPRAVIT!!!

Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 19.01.11 13:34

PROGLAŠENJE POBJEDNIKA 3. ILLUMIJSKOG IZBORA "GOLDEN PYRAMID"

Dobro došli na završnicu illumijskog izbora "Golden Pyramid" koje se održava u predivnoj Antiliji. Od 5 izvođača samo 1 može predstavljati
Illumiu na 39. Helia Song Contestu koje se održava u Dujmo Republicu.Unatoč malom odazivu glasača uspjeli smo izabrati pobjednika. Zahvaljujemo se Lightlandu, Aquiloniji i Portaniji koji su glasali. U sveukupne bodove pribrojani su glasovi nacionalnog žirija. Pa krenimo, slijede rezultati:

Na posljednjem 5. mjestu našla se Michelle Williams - We Break The Dawn sa osvojena 23 boda!

4. mjestu pripalo je Chrisu Brownu sa pjesmom Yeah 3x koja je osvojila 22 boda!

3. mjesto osvojili su članovi grupe iSquare sa pjesmom Hey Sexy Lady koja je dobila 25 bodova!

Na 2. mjestu pozicionirali su se članovi grupe Roll Deep sa pjesmom Green Light koja je osvojila 27 bodova!

NA PRVOM MJESTU S OSVOJENA 32 BODA NALAZI SE KRISTINIA DEBARGE SA PJESMOM SABOTAGE!

Kristinia DeBarge će predstavljati Illumiu na 39. HSC-u! Čestitke i sretno!

Tinchey

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 19.01.11 21:19

Nije loša, šteta za Roll Deep. Sad

Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 23.01.11 2:43

NOVOSTI!

Unatoč lošim rezultatima na prošla 3 izdanja HSC-a, Illumia će idalje sudjelovati na najpoznatijem i najvećem showu u Heliji. Ovaj put male izmjene što se tiče Nacionalnog izbora; ovaj put pjesma se bira interno na već poznatom festivalu "Golden Pyramid". Predsjednica illumijske delegacije Lil' Mama otkrila nam je ime predstavnice. Riječ je o svima dobro znanoj pjevačici Nicole Scherzinger! Pjesma će biti predstavljena sutra, u popodnevnim satima!

Tinchey

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 23.01.11 11:56

Ako ju ne odabere Rep. of Đorđe.

^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 23.01.11 13:55

Kod mene je u NF Smile

The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 23.01.11 13:57

I BTW Tinchey, glasaj u anketi kod mene Wink

The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 23.01.11 15:19

Djole94 je napisao/la:I BTW Tinchey, glasaj u anketi kod mene Wink

jesam glasovao sam Smile

Tinchey

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 24.01.11 0:43

Vrijeme je za četvrti po redu illumijski festival "Golden Pyramid"! Danas će biti predstavljena pjesma koja će predsatavljati Illumiu na 40. HSC-u! Nakon što je naša prvotna predstavnica Nicole Scherzinger odlučila nastupati za Republic of Djordje, tražili smo joj dostojnu zamjenu koja bi mogla odvesti Illumiu u naše prvo finale ikada. Riječ je o jednoj pjevačici rodom s Barbadosa! Ne nije Rihanna već SHONTELLE!!!

U NASTAVKU PREDSTAVLJAMO PJESMU KOJA ĆE PREDSTAVLJAT ILLUMIU NA 40. HSC-U!

Zadnja promjena: Tinchey; 24.01.11 0:59; ukupno mijenjano 1 put.

Tinchey

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 24.01.11 0:50

HSC 40.
ILLUMIA
SHONTELLE - SUPERWOMAN

Zadnja promjena: Tinchey; 24.01.11 0:58; ukupno mijenjano 1 put.

Tinchey

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 24.01.11 0:52

pa valjda na 40 HSC ???

Marijo

Broj postova : 8836

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 24.01.11 0:58

Marijo je napisao/la:pa valjda na 40 HSC ???

ahahhahaahha joooj :S

Tinchey

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 24.01.11 1:11

Tinchey je napisao/la:
Marijo je napisao/la:pa valjda na 40 HSC ???

ahahhahaahha joooj :S
ahaha ma desi se Very Happy

Marijo

Broj postova : 8836

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 24.01.11 3:15

OBOŽAVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!

Odlična pjesma, ako ne i najbolja u posljednja 3-4 HSCa! Very Happy BRAVO! Very good!

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Ok, ok, pretjerao sam sa srcima ahahahahhha Very Happy

Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content Today at 16:27

Sponsored content

[Vrh] Go down