EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 37 | Bacchus - Delirium | Finale - rezultati

Stranica 13 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Re: HSC 37 | Bacchus - Delirium | Finale - rezultati

Postaj by Velvet on 08.01.11 23:18

cestitke Horehroniaa! NAJBOLJA PJESMA I love you
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

Korisnički profil http://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 08.01.11 23:41

Znaci 3. sam !!?? Meni se pesma od Horejke Verke uopste ne svidja, mislim da sma joj dao nulu Smile Mada nije ni bila neka konkurencija Smile
Znaci ja sam u finalu diorektno sad ? Smile
Hvala svima na glasaovima, nocas cu pregledati sve i zahvaliti se, nakon Coral ovo nam j enajveci usopeh Smile

A sad idem da slavim rodjendan Smile
HaYrOLa

Broj postova : 14402

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 08.01.11 23:42

HaYrOLa je napisao/la:Znaci 3. sam !!?? Meni se pesma od Horejke Verke uopste ne svidja, mislim da sma joj dao nulu Smile Mada nije ni bila neka konkurencija Smile
Znaci ja sam u finalu diorektno sad ? Smile
Hvala svima na glasaovima, nocas cu pregledati sve i zahvaliti se, nakon Coral ovo nam j enajveci usopeh Smile

A sad idem da slavim rodjendan Smile

dao si 4 mislim

Veronica
administrator

Broj postova : 13597

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 08.01.11 23:47

Rezultati pomalo zastrsujuci...Pobednicka pesme mi je ok,uostalom dobila je 7 od mene...iznenadjujuca 2 i 3 pozicija,ali mi je drago sto zanr koji je Leo poslao ima uspeha ovde...JK ne zelim preterano konentarisati,ona se ili voli i li ne i gotova stvar...Sandy,moj apsolutni favorit se borila i borila i na kraju zavrsila na 4,bar je u top 5 ako nista drugo...i na kraju debitant u top5 oho ho,iako pesma od mene nije dobila poene,drago mi je sto debitant moze tako dobro da dogura...sve u svemu nije lose kako ume da se zavrsi

Sto se tice mog mesta hmmmm moram priznati da sam iznenadjen silnim 0 koje sam dobijao,na kraju zavrsio u top 10,i to na 9 mestu...sta ces....ostaje samo da se zahvalim svima onima koji su mi dali poene...vidimo se kod Veronike Bye! Prinčevi
Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 09.01.11 0:05

Čestitam Veronica, najbolja pjesma je pobijedila Very Happy

OH NO bilo u top 5? Very Happy

BTW Nouvelle Vague, kad pošaljete nešto što mi se svidi dobićete poene Razz Ovako ništa Smile
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 09.01.11 1:28

Izguran iz top 5 sam tak Crying or Very sad

Pobjednička pjesma KOMA.
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

Korisnički profil http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 09.01.11 3:36

Piih... Pa eto, nisam baš oduševljen, al' ok, zadovoljan sam pozicijom Smile Hvala svima na bodovima, posebno onoj 12ki iz Vennezie I love you Zamal' TOP5 Razz Ne'a veze, biće drugi put Smile

I čestitke pobjedniku, super pjesmu, koju sam zapravo ja htio slati, no eto, poslao na drugi forum, Verka vidjela, odmah u NF svoje stavila, pobjedila i tako.. Iz šupljeg u prazno Laughing
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 09.01.11 4:02

Waka_Waka je napisao/la:Piih... Pa eto, nisam baš oduševljen, al' ok, zadovoljan sam pozicijom Smile Hvala svima na bodovima, posebno onoj 12ki iz Vennezie I love you Zamal' TOP5 Razz Ne'a veze, biće drugi put Smile

I čestitke pobjedniku, super pjesmu, koju sam zapravo ja htio slati, no eto, poslao na drugi forum, Verka vidjela, odmah u NF svoje stavila, pobjedila i tako.. Iz šupljeg u prazno Laughing

cccccc Surprised Very Happy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 09.01.11 4:05

sandy je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:Piih... Pa eto, nisam baš oduševljen, al' ok, zadovoljan sam pozicijom Smile Hvala svima na bodovima, posebno onoj 12ki iz Vennezie I love you Zamal' TOP5 Razz Ne'a veze, biće drugi put Smile

cccccc Surprised Very Happy

Ma nema veze, ok, da, krivo mi je, kome ne bi bilo, ti bi pobjedio s pjesmom s kojom je drugi pobjedio, logično da ti je žao Razz Al' ono, ko prije djevojci, njegova djevojka, tako je kako je, šta ja tu mogu Smile
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 09.01.11 4:07

bezveze -.-
frozen

Broj postova : 10704

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 09.01.11 4:12

Eto koliko si naricao na početku, i opet završiš na dobroj poziciji ! Very Happy Very Happy

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 09.01.11 4:15

>>Been<< je napisao/la:

Eto koliko si naricao na početku, i opet završiš na dobroj poziciji ! Very Happy Very Happy

Hejteri su bili na početku, i evo na kraju Very Happy

Yummie, I like h8ers! Ahahahah! Laughing
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 09.01.11 13:27

ja sam pjesmu vidjela na srpskom forumu,pa potom i na hrt-u gdje mi je definitivno upala u oko,tako da no hard feelings Wink

i da nema ti šta biti krivo,swedish je slao alexandru burke sa hleluja i dobio,meni nikada nije bilo krivo,vec mi je bilo drago zbog pjesme Wink

i ponavljam,nisi mi ti otkrio pjesmu,na hrt forumu sma je čula vec po 4 put ali eto tek tada mi se svijdela Smile

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 09.01.11 13:47

Veronica je napisao/la:ja sam pjesmu vidjela na srpskom forumu,pa potom i na hrt-u gdje mi je definitivno upala u oko,tako da no hard feelings Wink

i da nema ti šta biti krivo,swedish je slao alexandru burke sa hleluja i dobio,meni nikada nije bilo krivo,vec mi je bilo drago zbog pjesme Wink

i ponavljam,nisi mi ti otkrio pjesmu,na hrt forumu sma je čula vec po 4 put ali eto tek tada mi se svijdela Smile

I dobio 7 bodova, a ti od Janka 12. Laughing Very Happy Šlim se malo. Smile
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 09.01.11 14:35

Rezultati polufinala:

http://www.tummiweb.com/scorewiz/scoreboard/sheet/9427/hsc-37--bacchus---polufinale/7WhyDb9p

Zahvaljujem Veroniki, zbog privatnih problema nisam bio u šansi privest sve kraju, i zato hvala jos jednom Veronika, a danas ne mogu jer idem na put, ali sutra navecer cete dobiti finalne glasove u Scorewiz-u , jer vidim da neki to traže!
Jasmin

Broj postova : 5457

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 09.01.11 15:21

koma bolje da je Rep of Đorđe usšla nego jaa Sad
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 09.01.11 16:40

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:
Veronica je napisao/la:ja sam pjesmu vidjela na srpskom forumu,pa potom i na hrt-u gdje mi je definitivno upala u oko,tako da no hard feelings Wink

8 bodova,ne šališ se,nego tako i misliš,ne trebaš se uvijek ustručavati,smatram da je tada bilo i boljih pjesama Smile

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 09.01.11 16:41

Da , ja sam ovoj dao sto je pobedila 4, nije losa, sad videh koja je pobedila pesma, mislio sam da je pobedila Helena.
HaYrOLa

Broj postova : 14402

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 09.01.11 16:41

HaYrOLa je napisao/la:Da , ja sam ovoj dao sto je pobedila 4, nije losa, sad videh koja je pobedila pesma, mislio sam da je pobedila Helena.
hahah Very Happy

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 09.01.11 16:47

Veronica je napisao/la:
♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:

8 bodova,ne šališ se,nego tako i misliš,ne trebaš se uvijek ustručavati,smatram da je tada bilo i boljih pjesama Smile

Janko još prije tebe bila je u mene. Ali nema veze Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 09.01.11 20:31

Ma nije ni bitno, bitno da je najbolja pjesma sad pobjedila Music Very Happy
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down