EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 37 | Bacchus - Delirium | Polufinale - rezultati

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

HSC 37 | Bacchus - Delirium | Polufinale - rezultati - Page 7 Empty Re: HSC 37 | Bacchus - Delirium | Polufinale - rezultati

Postaj by Ighor on 07.01.11 3:39

Jasmin je napisao/la:
♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:
Misfit je napisao/la:
♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:I imam još jedno pitanje. Zašto meni nema mojih polufinalih glasova koje sam poslao Jasminu u poslanim porukama, a nisam ju pobrisao ???? HSC 37 | Bacchus - Delirium | Polufinale - rezultati - Page 7 478679
Također, vjerovatno je on pobrisao.

Jel ovo pod on mislis na mene, ak da ja nemam pojma ni kak se to radi HSC 37 | Bacchus - Delirium | Polufinale - rezultati - Page 7 251435

Ajde mi pošalji moje glasove natrag ako ih još imaš. HSC 37 | Bacchus - Delirium | Polufinale - rezultati - Page 7 282426

Jesam Wink

I meni su nestali.
Ajde, ako možeš, pošalji i meni. Hvala. Very Happy
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

HSC 37 | Bacchus - Delirium | Polufinale - rezultati - Page 7 Empty Re: HSC 37 | Bacchus - Delirium | Polufinale - rezultati

Postaj by Ighor on 07.01.11 3:40

I, da, čestitam svima koji su prošli, mislio sam da ću proć, al dobro ajde, nije važno.
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 07.01.11 3:46

Svima onima koji su glasali za JK HVALAAAAAAAAAAAAAA I love you
A svima onima koji hejtuju sto je JK prosla, porucujemo RATATATAT Smile
Vidimo se u finalu Very Happy
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 07.01.11 3:56

HaYrOLa je napisao/la:Svima onima koji su glasali za JK HVALAAAAAAAAAAAAAA I love you

Ma nije za rat. Dobra je ona, ali je pjesma Puke . :-D
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 07.01.11 3:58

HaYrOLa je napisao/la:Svima onima koji su glasali za JK HVALAAAAAAAAAAAAAA I love you

RATATATATA Smile pesma kida, za nase uslove, aranzman i produkcija, boli glava !
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 07.01.11 3:59

HaYrOLa je napisao/la:

RATATATATA Smile pesma kida, za nase uslove, aranzman i produkcija, boli glava !

OK, pjesma je izvrsna, 12 points iz Sverigelanda za BBRNB !!! cheers cheers affraid
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 07.01.11 4:01

HaYrOLa je napisao/la:

OK, pjesma je izvrsna, 12 points iz Sverigelanda za BBRNB !!! cheers cheers affraid

Nemooooj Smile Pokupicu sve 12ce Smile hahaha
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 07.01.11 4:02

eiii Jasmine video od JK u finalnom Showu je ukinut
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 07.01.11 4:03

Ighor je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:
Misfit je napisao/la:
♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:I imam još jedno pitanje. Zašto meni nema mojih polufinalih glasova koje sam poslao Jasminu u poslanim porukama, a nisam ju pobrisao ???? HSC 37 | Bacchus - Delirium | Polufinale - rezultati - Page 7 478679
Također, vjerovatno je on pobrisao.

Jel ovo pod on mislis na mene, ak da ja nemam pojma ni kak se to radi HSC 37 | Bacchus - Delirium | Polufinale - rezultati - Page 7 251435

Ajde mi pošalji moje glasove natrag ako ih još imaš. HSC 37 | Bacchus - Delirium | Polufinale - rezultati - Page 7 282426

Jesam Wink

I meni su nestali.
Ajde, ako možeš, pošalji i meni. Hvala. Very Happy

evo sad cu, nesto je trulo u drzavi Danskoj Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 07.01.11 5:02

ccc.. meni samo 5 država prošlo..najlošije dosad Sad uvijek oko 7,8 prođe
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 07.01.11 11:47

Hvala svima koji su glasali za Feminem. Smile

Meni nisu prošle 8,7 i 6.
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 07.01.11 11:50

Jako mi je žao Đorđa,Alexandrije pošto su pjesme predobre...
silent
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 07.01.11 14:11

Ne prolazak Đorđa, ALexandrie i Idonie su velike sramote ovog HSC-a. Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 07.01.11 14:12

Bruno je napisao/la:Ne prolazak Đorđa, ALexandrie i Idonie su velike sramote ovog HSC-a. Smile

Idonia cheers
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 07.01.11 14:12

Bruno je napisao/la:Ne prolazak Đorđa, ALexandrie i Idonie su velike sramote ovog HSC-a. Smile
a cuj barem sam ja u finalu Razz Laughing salim se nisam se ni nada ulasku u finale kad sam vidio da je jos jedno mjesto ostalo tak da mi je zao sto nije prosla jedna osd tih pjesama Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 07.01.11 21:58

Grozno... Ne da mi se sad gledat, al' makar 70% onih kojima sam dao bodove nije prošlo... Shaumaland??????????? Pa pjesma je predobra; njih mi je najviše žao. Ne znam kako sa onom Elenom prođe u finale, a s ovom pjesmom nije Rolling Eyes

Al' ajd, kako god, ja sam prošao Very good! Čestitke ostalim finalstima! Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Freak For Life on 07.01.11 23:45

O_O Woah! Puno hvala svima koji su glasali za Marinu i omogućili nam ulazak u finale na našem debitantskom nastupu! =D
Puno dobrih pjesama je prošlo, ali mi je jako žao Portanije. <3
Freak For Life
Freak For Life

Broj postova : 107

Kontinent Helia
Zemlja: 10 Regions of Mobus
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]