EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 37 | Bacchus - Delirium | Info Centar

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 2 Empty Re: HSC 37 | Bacchus - Delirium | Info Centar

Postaj by Kruno on 04.01.11 22:40

Lunke je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:
Lunke je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:Hoćemol' 2 PF imat'? Imamo 28 prijavljenih, znači s prošlog 5 direktno, to je 23, nas ostale podjelit u dva PF, u jednom 12, u jednom 13 učesnika?

alal ti vera kako racunas,matematicaru nas ahhahahahahhahaha Very Happy

12+13=23?? Laughing Laughing

Ajmeeeeeeeeeeeeee, očito još nisu završile posljedice novogodišnje noći ahhahahaahahhahahaha Još ovo Lunke napisao, i ja se još msilim u sebi, kao ono, pa gdje sam pogriješio Embarassed Ahahahahah

Htjedoh reći, u jednom PF 12, u drugom 11 Puke Shiny

Ahahahahahahhaha

Sumnjam da će biti tako...jedino da domaćin bude izravno,a ostalih 27 zemalja da budu smještene po dva polufinala(14,13)

eee pa ne moze ni tako ahahhahahaha

Haha,tebi ne odgovara jer bi izgubio mjesto izravnog finalista Aha!
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 2 Empty Re: HSC 37 | Bacchus - Delirium | Info Centar

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 04.01.11 22:57

Kruno!! je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:
Lunke je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:Hoćemol' 2 PF imat'? Imamo 28 prijavljenih, znači s prošlog 5 direktno, to je 23, nas ostale podjelit u dva PF, u jednom 12, u jednom 13 učesnika?

alal ti vera kako racunas,matematicaru nas ahhahahahahhahaha HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 2 251435

12+13=23?? HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 2 46850 HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 2 46850

Ajmeeeeeeeeeeeeee, očito još nisu završile posljedice novogodišnje noći ahhahahaahahhahahaha Još ovo Lunke napisao, i ja se još msilim u sebi, kao ono, pa gdje sam pogriješio HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 2 888475 Ahahahahah

Htjedoh reći, u jednom PF 12, u drugom 11 HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 2 978899 HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 2 634897

Ahahahahahahhaha

Sumnjam da će biti tako...jedino da domaćin bude izravno,a ostalih 27 zemalja da budu smještene po dva polufinala(14,13)

Domaćin ne može izravno, onda bi bio samo pobjednik. HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 2 282426
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 04.01.11 23:07

da se razumijemo,treba biti 31 prijava da bi bila dva polufinala Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 04.01.11 23:51

Evo mene online, dakle 28 prijava, jedno polufinale s 23 zemlje ( bez Sverigelanda, Bacchusa, Horehronie,Doline i Fabraya ) , uskoro će vam biti prikazan ždrijeb!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 04.01.11 23:56

FABRAY ahaha Very Happy
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 05.01.11 0:25

U temi za vijesti možete pogledati ždrijeb polufinala, a dojmove i kritike ostavljajte ovdje!

Sad odoh jesti, pa se bacam na postavljanje polufinala!
Jasmin
Jasmin

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 05.01.11 0:31

Bravooooo Jasmine...odlicnoooo jeeee Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 05.01.11 0:32

Super Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 05.01.11 0:35

11. je savršen broj I love you
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 05.01.11 0:54

Hvala ! Malo su neke stvari skrenule s pravog puta pa nisam ocekivao bas dobre komentare, polufinale sad krecem postavljati...
Jasmin
Jasmin

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 05.01.11 3:49

Svaka cast, pogotovo za pocetak, novitete obozavam Smile Ogroman plus za to i za banere, super, super, super, idem odmah da glasam Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 05.01.11 3:58

Hvala, ja i nisam bas nest odusevljen, ne znam, nekak mi ne paše nista, i ajd pricekaj 5 minuta samo da ja posaljem adminu svoje glasove...
Jasmin
Jasmin

[Vrh] Go down

Postaj by Fonsi on 05.01.11 4:02

Banneri perfektni Very Happy
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 05.01.11 4:07

Bacchus je glasao, lista je poslana Adminu, popis zemalja koje su glasale možete pratiti u temi za vijesti!

P.S. Moram priznat da su prethodna dva Hsc-a imala puno bolje pjesme!

Jasmin
Jasmin

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 05.01.11 14:19

Sve je super, jos je dobro sto je ispalo da sam poslednja Very Happy
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 05.01.11 14:30

Marija je napisao/la:Sve je super, jos je dobro sto je ispalo da sam poslednja Very Happy

Ma kako sam ždrijeb radio tokom dana, racunao sam na prijavu Idonie, Alexandrie i Fairylanda, al tvoja me prijava uhvatila nespremnog pa je tako ispalo...pa sam u žurbi te izostavio s ukupne liste ^^
Jasmin
Jasmin

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 05.01.11 14:53

Jasmin je napisao/la:
Marija je napisao/la:Sve je super, jos je dobro sto je ispalo da sam poslednja Very Happy

Ma kako sam ždrijeb radio tokom dana, racunao sam na prijavu Idonie, Alexandrie i Fairylanda, al tvoja me prijava uhvatila nespremnog pa je tako ispalo...pa sam u žurbi te izostavio s ukupne liste ^^

A tako znaci! Nisam ti ni pala na pamet... ccccc... Razz Razz Razz
Very Happy
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 05.01.11 15:46

Marija je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:

A tako znaci! Nisam ti ni pala na pamet... ccccc... Razz Razz Razz
Very Happy

hahah, ma neeee Razz
Jasmin
Jasmin

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 05.01.11 19:04

poslao glasove ima dosta pjesma koje mi se fakat svidaju a dobile su mali broj bodova
ocjena polufinala po meni 7/10
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 05.01.11 19:11

fkt sve super! braavoooo
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Andrej87 on 05.01.11 19:40

Papronia glasala, srecno svima Bye!
Andrej87
Andrej87

Broj postova : 353

Kontinent Helia
Zemlja: Papronia
Obavijest: Delta Goodrem - Dancing With A Broken Heart

http://gossipboyns.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 05.01.11 19:56

Illumia glasala ;D
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 05.01.11 20:00

Tinchey je napisao/la:fkt sve super! braavoooo

hvala Smile
Jasmin
Jasmin

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 05.01.11 20:15

Glasam večeras ;-)
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 06.01.11 0:01

Do 22 : 00h glasalo Vas je 12.

Stanje je gusto i stalno se mijenja!

Trenutno tri zemlje su vodeće s 50 bodova.

Zadnje mjesto dijele dvije zemlje s 3 boda.
Jasmin
Jasmin

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]