EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 37 | Bacchus - Delirium | Info Centar

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 7 Empty Re: HSC 37 | Bacchus - Delirium | Info Centar

Postaj by strajker on 08.01.11 20:14

HaYrOLa je napisao/la:Ne tripuj se Helio, BBR Novi Beorgad pobedjuje, javlja mi se Smile

Ako K-Pop pobedi onda povlačim skoro sve ono što sam dosad rekao o pobednicima Laughing

Inače hvala Jasmine Prinčevi
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 7 Empty Re: HSC 37 | Bacchus - Delirium | Info Centar

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 08.01.11 20:26

Waka_Waka je napisao/la:Ja sam 100% siguran u pobjedu Horehronie HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 7 588105

Iako bi mi bilo mnoooogo drago da Enrique pobjedi HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 7 251435

Sumnjam da će itko od njih dvoje, ako Ani nije pobjedila sa I'm Alive, koja je po meni bolja, neće ni sa ovom pjesmom. HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 7 251435
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 08.01.11 20:35

ljudi hitno je čini se da sam nekom opet zabunom poslao glasove kao za hntm :S užasno mi je žap
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 08.01.11 20:38

Tinchey je napisao/la:ljudi hitno je čini se da sam nekom opet zabunom poslao glasove kao za hntm :S užasno mi je žap

pošalji opet Very Happy pravom sad Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 08.01.11 20:39

jesam! huh!!! Embarassed
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Andrej87 on 08.01.11 20:44

U kolko su rezultati?
Andrej87
Andrej87

Broj postova : 353

Kontinent Helia
Zemlja: Papronia
Obavijest: Delta Goodrem - Dancing With A Broken Heart

Korisnički profil http://gossipboyns.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 08.01.11 20:45

E sad stvarno ovo niej normalno... kud se zurim tud novi glasovi stižu...
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 08.01.11 20:47

Jasmin je napisao/la:E sad stvarno ovo niej normalno... kud se zurim tud novi glasovi stižu...

Ma te posljednji objavi tekstualno, ne moraš sad tablice sve mijenjat Smile Pa samo saberi Smile Il' uzimaj print-screenove iz ScoreWiza, to ide na brzinu Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 08.01.11 20:49

E par zadnjih ce biti obicno napravljeno jer necu stici za sve tablice...zao mi je nisam bio cijeli dan doma obiteljske obaveze... al vecina ce biti u tablicama...
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]