EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 37 | Bacchus - Delirium | Info Centar

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 5 Empty Re: HSC 37 | Bacchus - Delirium | Info Centar

Postaj by Jasmin on 07.01.11 4:06

Marijo je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:
Marijo je napisao/la:eiii Jasmine video od JK u finalnom Showu je ukinut
Javit cu Beogradu da mi posalje novi link!
imam skinut isto nastum na kompu pa mugu preko Image Shack stavit i dat ti link tu ga nemogu zabranit Smile ako on hoce bas nastup Very Happy

cuj se s njim pa mi posaljite...
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 5 Empty Re: HSC 37 | Bacchus - Delirium | Info Centar

Postaj by HaYrOLa on 07.01.11 4:07

poslao Smile tnx marijo Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 07.01.11 4:21

Bacchus je glasao, lista je poslana Adminu!
Jasmin
Jasmin

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 07.01.11 4:32

poslao glasove bilo je teško prevelika konkurencija za moj ukus žao mi je što neke zemlje nisu dobile bodove i žao mi je što mojih 12 bodova iz polufinala nije ušla u finale...
u svakom slučaju finale je savršeno odličan posao Very Happy
p.s. - drago mi je što je na vrijeme ispravljem video od Beograda Novoga Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 07.01.11 11:29

Broj 13 ,odlicno.Jedan od dva moja srecna broja.U finalu ce mi biti duplo lakse glasati jer je ispalo 6 od deset onih koji su dobili poene u PF.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 07.01.11 11:49

Zadovoljan sam brojem 11. Very good!
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 07.01.11 16:36

Westlife je glasao!

Pjesme 12-7 bodova su jako dobre i bilo je dosta teško odabrati Smile

Ostale su prosjek!

Veselim se rezultatima Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 07.01.11 16:44

Glasala i Portanija... Cini mi se da je finale bolje od polufinala.
P.S. Sokirana rezultatima polufinala!!!
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 07.01.11 19:23

Do 17 : 20h glasalo Vas je 14 / 28.

Stanje je napeto, a neke zemlje se trenutno bolje drže nego u polufinalu!

Sad me do navecer nema online, pa ak bude kakvih problema ili pitanja, odgovaram Vam oko 22 : 00h!
Jasmin
Jasmin

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 07.01.11 21:21

Sverigeland je glasao !
Meni su iz polufinala prošle samo 4 zemlje kojima sam dao bodove stoga mi je bilo vrlo lako glasat, pjesme su onako, ni dobre, a ni grozne.
Evo sad ću i čestitati Jasminu na odličnom showu, posebno mi se sviđa logo koji je izvrstan, kao i slogan. Sve čestitke Jasmin ! Smile
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 07.01.11 22:28

Lightland je poslao svoje glasove Aha!

Da je bilo teško, nije, jedino sam se mislio između 10 i 12, kojoj ću 10, a kojoj 12, jer su mi obje predobre pjesme Smile I žao mi 12ke iz PF što mi je ispala Sad

Sretno svima! Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 08.01.11 0:25

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:

Evo sad ću i čestitati Jasminu na odličnom showu, posebno mi se sviđa logo koji je izvrstan, kao i slogan. Sve čestitke Jasmin ! Smile

Hvala I love you
Jasmin
Jasmin

[Vrh] Go down

Postaj by Andrej87 on 08.01.11 2:25

Glasao
Srecno svima
Andrej87
Andrej87

Broj postova : 353

Kontinent Helia
Zemlja: Papronia
Obavijest: Delta Goodrem - Dancing With A Broken Heart

http://gossipboyns.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Ighor on 08.01.11 2:51

Uskoro glasam. Mislim da će ista zemlja dobiti 12 kao i u polufinalu. Ovisan sam postao o toj pjesmi. Very Happy
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 08.01.11 4:03

Onda sutra imamo rezultate ? Mislim da nas je glasalo minimalno 20, a ostali će to učiniti sutra prije deadlinea Very Happy

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Ighor on 08.01.11 4:48

Glasao sam. Finale je bilo malo teže od polufinala. Very Happy
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 08.01.11 14:10

ja bi ih danaaaaaas Smile ljudi glasaj teeeeeee
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 08.01.11 14:13

Marijo je napisao/la:ja bi ih danaaaaaas HSC  37 |  Bacchus - Delirium  | Info Centar - Page 5 282426 ljudi glasaj teeeeeee

Pa danas će i biti.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 08.01.11 15:22

Upravo glasao. cheers
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 08.01.11 15:30

Glasao Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Postaj by majcii on 08.01.11 15:58

glasala sam očekujem pobjedu mojih 12 ili 10 bodova Smile
majcii
majcii

Broj postova : 142

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 08.01.11 18:42

Rezulatti danas oko pola 7 sad sam dosao kuci i bacam se na posao, di je nestalo polufinale i rezultati polufinala!? I da glasovalo vas je 26 od 28. ne znam tocno tko nije jer nemam sad vremena to gledati, ali među vijestima vam je popis onih koji su glasali pa tamo pogledajte!
Od finalista nije glasovala Nouvelle Vague!
Jasmin
Jasmin

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 08.01.11 18:44

Jasmin je napisao/la:Rezulatti danas oko pola 7 sad sam dosao kuci i bacam se na posao, di je nestalo polufinale i rezultati polufinala!? I da glasovalo vas je 26 od 28. ne znam tocno tko nije jer nemam sad vremena to gledati, ali među vijestima vam je popis onih koji su glasali pa tamo pogledajte!

premješteno u arhivu,ionako bi se večeras vec sve prebacivalo Wink

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 08.01.11 18:53

Veronica je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:Rezulatti danas oko pola 7 sad sam dosao kuci i bacam se na posao, di je nestalo polufinale i rezultati polufinala!? I da glasovalo vas je 26 od 28. ne znam tocno tko nije jer nemam sad vremena to gledati, ali među vijestima vam je popis onih koji su glasali pa tamo pogledajte!

premješteno u arhivu,ionako bi se večeras vec sve prebacivalo Wink

Aha ok ja skroz zaboravio na arhivu Very Happy
Jasmin
Jasmin

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 08.01.11 19:02

Nisu glasali Nouvelle vague i Illumia
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]