EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

+12
Kruno
frozen
Cvjećko
^.^ Swedish Hero
Leo
Misfit
Duje
sandy
Velvet
Jasmin
Marijo
Fonsi
16 posters

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by ^.^ Swedish Hero 06.01.11 0:20

Čestitke, ali bezveze pjesma pobjedila (bila je među boljima ovdje), jedino 12 i 10 su mi super. Moje mjesto je očekivano, vjerujem da ju nitko, ali nitko nije poslušao do kraja, možda samo mali početak. Hvala Jasminu i sandy na 8 i 10 bodova !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by Marijo 06.01.11 0:21

moja prva pobjedaaaaaa I love you
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by Ighor 06.01.11 0:22

Ajde, neka je i Marijo jedanput pobjedio. Very Happy
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by Marijo 06.01.11 0:24

Ighor je napisao/la:Ajde, neka je i Marijo jedanput pobjedio. Very Happy
hvalaaa..pobjedio sam jednom u onoj igri na njemackom no to ne racunam zato sto se igra jednom godisnje
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by sandy 06.01.11 0:30

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Čestitke, ali bezveze pjesma pobjedila (bila je među boljima ovdje), jedino 12 i 10 su mi super. Moje mjesto je očekivano, vjerujem da ju nitko, ali nitko nije poslušao do kraja, možda samo mali početak. Hvala Jasminu i sandy na 8 i 10 bodova !

ja sam je doživjela emotivno, moram priznat Crying or Very sad : )
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by ^.^ Swedish Hero 06.01.11 0:31

sandy je napisao/la:
♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Čestitke, ali bezveze pjesma pobjedila (bila je među boljima ovdje), jedino 12 i 10 su mi super. Moje mjesto je očekivano, vjerujem da ju nitko, ali nitko nije poslušao do kraja, možda samo mali početak. Hvala Jasminu i sandy na 8 i 10 bodova !

ja sam je doživjela emotivno, moram priznat Crying or Very sad : )

Sad
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by Marijo 06.01.11 0:32

trenutno idem radit logo
pa kada ga napravim otvaram prijave Smile
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by frozen 06.01.11 0:33

bezveze pjesma pobjedila trebala rusija! Sad i onak il divo na 6.mjestu..ajd još je dobro i prošao Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by Jasmin 06.01.11 0:34

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:
sandy je napisao/la:
♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Čestitke, ali bezveze pjesma pobjedila (bila je među boljima ovdje), jedino 12 i 10 su mi super. Moje mjesto je očekivano, vjerujem da ju nitko, ali nitko nije poslušao do kraja, možda samo mali početak. Hvala Jasminu i sandy na 8 i 10 bodova !

ja sam je doživjela emotivno, moram priznat Crying or Very sad : )

Sad

pjesma je predivna, jedino kralj izgubljenih stvari me malo jače dira u I love you Cool
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by Marijo 06.01.11 0:35

ZNam da sve svi nezadovolji pobjednikom ali kaj je tu je Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by Jasmin 06.01.11 0:36

Marijo je napisao/la:ZNam da sve svi nezadovolji pobjednikom ali kaj je tu je Very Happy

Boli te briga Wink Nisi pobjedio bzvz dali smo ti bodove Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by ^.^ Swedish Hero 06.01.11 0:37

Jasmin je napisao/la:
Marijo je napisao/la:ZNam da sve svi nezadovolji pobjednikom ali kaj je tu je Very Happy

Boli te briga Wink Nisi pobjedio bzvz dali smo ti bodove Very Happy

Tako je, drago mi je zbog tebe, vjerovatno je svima, ali ja kažem da pjesma nije ništa posebno. Smile
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by sandy 06.01.11 1:52

Jasmin je napisao/la:
Marijo je napisao/la:ZNam da sve svi nezadovolji pobjednikom ali kaj je tu je Very Happy

Boli te briga Wink Nisi pobjedio bzvz dali smo ti bodove Very Happy

ja nisam Very Happy

ali drago mi je naravno : )
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by Cvjećko 06.01.11 22:22

Čestitke pobjedniku Smile Hvala svima na bodovima, ah, vidi se ko ima najviše ukusa - sandy I love you Hvala znači na 12 Italiji, i Španjoskoj na 12 Very Happy I svima ostalim na bodovima Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by Cvjećko 06.01.11 22:22

Čestitke pobjedniku Smile Hvala svima na bodovima, ah, vidi se ko ima najviše ukusa - sandy I love you Hvala znači na 12 Italiji, i Španjoskoj na 12 Very Happy I svima ostalim na bodovima Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound - Page 7 Empty Re: EFSC 16 | Sweden | Ministry of Sound

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.