EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Resultat för röstning

Stranica 5 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Resultat för röstning  - Page 5 Empty Re: Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Resultat för röstning

Postaj by strajker on 30.12.10 17:52

glasao sam već za finale Razz samo sam top4 poslao jer sve ostalo zaslužuje 0 silent
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Resultat för röstning  - Page 5 Empty Re: Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Resultat för röstning

Postaj by frozen on 30.12.10 17:58

strajker je napisao/la:38 bodova Neutral

Rumia dobila 2/5 od mene...

Ovde većini ništa ne valja ako nije iz MTVa Very Happy

I love you Da su kerovi rastrgli Lady KraVu dok je nosila ono meso na sebi verovatno bi se održao neki HSC u njenu čast Laughing
carski Smile glavno da je rijana prošla onak :s
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 30.12.10 17:59

da da ..a da je umjesto rijane pjevala neka nepoznata ne bi ni 20 bodova skupila cc :d
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 30.12.10 18:03

pa uvijek isti prolaze, poznate face Aha!
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 30.12.10 18:12

haha a za mene NOT GONNA GET US bila 6. na efscu 3x lakšem natjecanju nego je hsc lol
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 30.12.10 18:15

croato je napisao/la:haha a za mene NOT GONNA GET US bila 6. na efscu 3x lakšem natjecanju nego je hsc lol

pa tamo manje ljudi glasuje, time i manje onih kojima se sviđaju tatu, meni nisu baš...
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 30.12.10 18:17

sandy je napisao/la:
croato je napisao/la:haha a za mene NOT GONNA GET US bila 6. na efscu 3x lakšem natjecanju nego je hsc lol

pa tamo manje ljudi glasuje, time i manje onih kojima se sviđaju tatu, meni nisu baš...
meni su ok ali ne za 1.mjesto
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 30.12.10 18:42

Ne volim baš tatu...tako da...
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 30.12.10 20:01

Čestitke svim finalistima Smile 12 mi je ušla Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 30.12.10 20:06

ja, Meteroit i Voyager smo trebali proć
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 30.12.10 20:51

Hvala svima.Steta za Portaniju i Dujmo.
Steta za Alexandriu,bili su mi jedni od pet favorita.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 30.12.10 21:54

Nisam u finalu hahahahha Very Happy Znam i zašto xD
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 30.12.10 21:55

to je zbog loše verzije u recap-u, a budući da 70% foruma ne sluša cijele pjesme, glasali su na osnovu tog Razz
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 30.12.10 22:00

7/10 nije lose,cestitke svima... i ne mogu vjerovat da je Alexandria bila prva u polufinalu, bzvz Suspect
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 30.12.10 22:02

Jasmin je napisao/la:7/10 nije lose,cestitke svima... i ne mogu vjerovat da je Alexandria bila prva u polufinalu, bzvz Suspect

Također, ahahahhaha! Laughing
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 30.12.10 22:08

Cuo sam se sa Brunom malo pre,trenutno nije kod kuce,jos od bozica je otputovao negde tako da nije u stanju slusati pesme...zamolio me je da pitam da se rezultati odloze do 2 januara,ali posto je ovo vec objavljeno trazi da mu se pesma sacuva za sledeci HSC,a ne da bude diskvalifikovan...

Inace hvala svima koji su glasali za mene i cestitke svim finalistima Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 30.12.10 22:12

escboy1997 je napisao/la:ja, Meteroit i Voyager smo trebali proć
cheers
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 30.12.10 22:13

Lunke je napisao/la:Cuo sam se sa Brunom malo pre,trenutno nije kod kuce,jos od bozica je otputovao negde tako da nije u stanju slusati pesme...zamolio me je da pitam da se rezultati odloze do 2 januara,ali posto je ovo vec objavljeno trazi da mu se pesma sacuva za sledeci HSC,a ne da bude diskvalifikovan...

pa ja brijem da su pravila pravila.. pošto je mogao znati da ga neće biti onda je mogao ostaviti listu za bodove i gotovo kao što smo mi neki to radili..uglavnom mislim da je u redu što je diskvalificiran ..i to je to
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 30.12.10 22:14

croato je napisao/la:
Lunke je napisao/la:Cuo sam se sa Brunom malo pre,trenutno nije kod kuce,jos od bozica je otputovao negde tako da nije u stanju slusati pesme...zamolio me je da pitam da se rezultati odloze do 2 januara,ali posto je ovo vec objavljeno trazi da mu se pesma sacuva za sledeci HSC,a ne da bude diskvalifikovan...

pa ja brijem da su pravila pravila.. pošto je mogao znati da ga neće biti onda je mogao ostaviti listu za bodove i gotovo kao što smo mi neki to radili..uglavnom mislim da je u redu što je diskvalificiran ..i to je to

Slažem se!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 30.12.10 22:14

otvorit cu anketu -.- da se bar prije javio,ovako se i zna koliko je bovoa imao i sve,glasovat cete opet dragi moji forumaši,uh što volim izbore,ovaj put FIP(Forumsko izborno povjerenstvo) objavljivati rezultate svako malo

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 30.12.10 22:17

Veronica je napisao/la:otvorit cu anketu -.- da se bar prije javio,ovako se i zna koliko je bovoa imao i sve,glasovat cete opet dragi moji forumaši,uh što volim izbore,ovaj put FIP(Forumsko izborno povjerenstvo) objavljivati rezultate svako malo

Rekao je da nije mogao nikako doci do kompa i neta,jedva je sad ugrabio koji minut na FB-u.....
Meni je zao ta tako dobra pesma izvisi Smile
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 30.12.10 22:20

Lunke je napisao/la:
Veronica je napisao/la:otvorit cu anketu -.- da se bar prije javio,ovako se i zna koliko je bovoa imao i sve,glasovat cete opet dragi moji forumaši,uh što volim izbore,ovaj put FIP(Forumsko izborno povjerenstvo) objavljivati rezultate svako malo

Rekao je da nije mogao nikako doci do kompa i neta,jedva je sad ugrabio koji minut na FB-u.....

glasovat cemo,ja necu sama donositi takvu odluku,svi koji imaju takvu ispričnicu mogu traziti glasovanje,a i vec je objavljeno koji je bio :/ teško da bi opet bio tako dobar,al eto neka se glasuje,ja necu glasovati Smile

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 30.12.10 22:22

Veronica je napisao/la:
Lunke je napisao/la:

glasovat cemo,ja necu sama donositi takvu odluku,svi koji imaju takvu ispričnicu mogu traziti glasovanje,a i vec je objavljeno koji je bio :/ teško da bi opet bio tako dobar,al eto neka se glasuje,ja necu glasovati Smile
meni je glupo da se glasuje..i ja sam išao na more na ljeto i ostavio sam bodove na hsc 16 jer sam znao da na korčuli nema glupog signala za internet na mobitelu.. i u čemu je problem? takva su pravila..mogao je za svaki slučaj ostaviti listu npr.veronici ili organizatoru ako ne bi stigao..sam si je kriv..ovo je glupost da se glasuje nije u redu.... onda svi koji su bili na prijašnjim natjecanjima, a bili su diskvalificirani zbog nejavljanja nisu trebali bit.. mogli su bilo što reći kao razlog..uopće se nema razloga zašto glasati...
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 30.12.10 22:24

croato je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
Lunke je napisao/la:

meni je glupo da se glasuje..i ja sam išao na more na ljeto i ostavio sam bodove na hsc 16 jer sam znao da na korčuli nema glupog signala za internet na mobitelu.. i u čemu je problem? takva su pravila..mogao je za svaki slučaj ostaviti listu npr.veronici ili organizatoru ako ne bi stigao..sam si je kriv..ovo je glupost da se glasuje nije u redu.... onda svi koji su bili na prijašnjim natjecanjima, a bili su diskvalificirani zbog nejavljanja nisu trebali bit.. mogli su bilo što reći kao razlog..uopće se nema razloga zašto glasati...

ja to sve razumijem,ali ja ne zelim biti babaroga pa da se Bruno naljuti,ili neko drugi,demokratskim putem ćemo,izbori i eto Very good!

meni je žao kaj nije glasovao,znam da mozda nije u redu,ali ako vec ima ispriku,onda ajde da glasujemo,drugi se nisu javili,ne znam stvarno,teška odluka i ja ne zelim biti ona koja ce je donijeti

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 30.12.10 22:28

Pa dobro...moje je da prenesem ono sto mi je covek rekao i to je to Prinčevi
Lunke
Lunke

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]