EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 Empty Re: Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet

Postaj by Velvet on 31.12.10 17:19

Glasam uskoro! Very Happy
(uh, malo odmora Smile )
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

Korisnički profil https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 Empty Re: Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet

Postaj by Monika on 31.12.10 22:28

glasala sam...
Monika
Monika

Broj postova : 69

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 31.12.10 23:36

16/24
...countries voted...
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 01.01.11 3:25

HAPPY NEW YEAR !
..želi svim sudionicima ovogodišnjeg HSCa SWt-tv !

Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 Happy-new-year-2011-1
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 01.01.11 14:43

Det aktuella läget för röstning !

Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 Christmas-Mailbox-icon

• Glasalo je sveukupno 17 zemalja od 24 koje trebaju.
  • Glasanje je dosta napeto i vodeća zemlja se ne izdvaja baš nešto posebno.
  • Vjerujem da će jedna zemlja biti ugodno iznenađena svojim plasmanom.
  • GLASATI TREBAJU:

• Republic of Tragurium
  • Idonia
  • Nouvelle Vague
  • Dujmo Republic
  • Republic of Đorđe
  • Rumia
  • Shaumaland

^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 01.01.11 15:17

Kad bi barem rezzz bili danas Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 01.01.11 15:18

Marijo je napisao/la:Kad bi barem rezzz bili danas Very Happy

pa deadline je do sutra u 13. oo, haha
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 01.01.11 15:29

Marijo je napisao/la:Kad bi barem rezzz bili danas Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 251435

No chance ! Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 251435

Sumnjam da će svi danas glasati.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 01.01.11 15:38

sandy je napisao/la:
Marijo je napisao/la:Kad bi barem rezzz bili danas Very Happy

pa deadline je do sutra u 13. oo, haha
znam hahaha:D
Marijo
Marijo

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 01.01.11 15:38

♥ Swedish Hero ♥ je napisao/la:
Marijo je napisao/la:Kad bi barem rezzz bili danas Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 251435

No chance ! Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 251435

Sumnjam da će svi danas glasati.
znaaaaam nazalost
Marijo
Marijo

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by majcii on 01.01.11 15:41

evo mene ljudi moji kod marija vrijeme je da i ja glasam napokon Very Happy uhhhh sta me glava boliii

edit - glasala sam bilo je malo teze Bye!
majcii
majcii

Broj postova : 142

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 01.01.11 17:38

glasao Very Happy Laughing
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

Korisnički profil https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 01.01.11 18:42

Njah, nisam ni mislio da neću dobit diskvalifikaciju Smile Pjesma je ipak bila 1. Wink Istina je da ista pravila vrijede za sve, ali nije uvijek do sada bilo tako, no morat će ubuduće.

Baš mi je žao što sam diskv jer je ovo prvo izdanje koje sam propustio, a nisam znao da ću ovoliko dugo izbivat iz kuće, a sve ove dane sam čekao od Velveta da mi na fejs pošalje pjesme da mogu glasovat i sve, ali on mi nije ništa slao pa sam mislio da ste odgodili polufinale za poslje nove godine, no sad vidim da niste, ali eto, kako je tako je.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 01.01.11 20:34

Bruno je napisao/la:Njah, nisam ni mislio da neću dobit diskvalifikaciju Smile Pjesma je ipak bila 1. Wink Istina je da ista pravila vrijede za sve, ali nije uvijek do sada bilo tako, no morat će ubuduće.Baš mi je žao što sam diskv jer je ovo prvo izdanje koje sam propustio, a nisam znao da ću ovoliko dugo izbivat iz kuće, a sve ove dane sam čekao od Velveta da mi na fejs pošalje pjesme da mogu glasovat i sve, ali on mi nije ništa slao pa sam mislio da ste odgodili polufinale za poslje nove godine, no sad vidim da niste, ali eto, kako je tako je.

tko to nije bio diskvalificiran nakon šta nije glasovao?Isto tako šta ima veze ako je bila prva?I treće pravila nalažu diskvalifikaciju,a ja sam dala da se čak glasuje,sorry al činjenice su činjenice i mojne da se ljutiš Wink

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 01.01.11 21:48

Veronica je napisao/la:
Bruno je napisao/la:Njah, nisam ni mislio da neću dobit diskvalifikaciju Smile Pjesma je ipak bila 1. Wink Istina je da ista pravila vrijede za sve, ali nije uvijek do sada bilo tako, no morat će ubuduće.Baš mi je žao što sam diskv jer je ovo prvo izdanje koje sam propustio, a nisam znao da ću ovoliko dugo izbivat iz kuće, a sve ove dane sam čekao od Velveta da mi na fejs pošalje pjesme da mogu glasovat i sve, ali on mi nije ništa slao pa sam mislio da ste odgodili polufinale za poslje nove godine, no sad vidim da niste, ali eto, kako je tako je.

tko to nije bio diskvalificiran nakon šta nije glasovao?Isto tako šta ima veze ako je bila prva?I treće pravila nalažu diskvalifikaciju,a ja sam dala da se čak glasuje,sorry al činjenice su činjenice i mojne da se ljutiš Wink

Ma ne mislim na to pravilo, nego na neka druga i rok za glasanje itd, al nema veze, ne ljutim se stvarno, diskv je zaslužena, samo mi žao što je pjesma propala. Sad

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 01.01.11 22:54

A bit će još dobrih pjesama Smile
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

Korisnički profil http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 02.01.11 1:02

Det aktuella läget för röstning !

Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 Christmas-Mailbox-icon

• Glasalo je sveukupno 19 zemalja od 24 koje trebaju.
  • Glasanje je dosta napeto i vodeća zemlja se još uvijek ne izdvaja baš nešto posebno.
  • DEADLINE završava sutra u 13/00, rezultati su u 15/00 sati !
  • GLASATI TREBAJU:

• Idonia
  • Nouvelle Vague
  • Dujmo Republic
  • Republic of Đorđe
  • Rumia

^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 02.01.11 1:06

Jedva čekam rezultate jer znam da će nas Swedish oduševiti Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 02.01.11 1:16

mislim da se zna pobjednik Very Happy
Marijo
Marijo

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 02.01.11 1:19

Marijo je napisao/la:mislim da se zna pobjednik Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 251435

Ja ga skoro znam, ahahaha!!! Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 251435 Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 251435
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 02.01.11 2:16

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:
Marijo je napisao/la:mislim da se zna pobjednik Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 251435

Ja ga skoro znam, ahahaha!!! Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 251435 Heliavision 2010 • Gott Nytt År ! • Gröna Rummet - Page 7 251435
znaaaam ahahahahahah Very Happy
Marijo
Marijo

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 02.01.11 2:19

neće ti glasat dujmo jer je u zagrebu..
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 02.01.11 2:22

croato je napisao/la:neće ti glasat dujmo jer je u zagrebu..

Joj, pa mogao je ostaviti glasove, ja mu to još kažem, a on nije. A nema veze, onda ne znam samo da li ima pravo sudjelovati na sljedećem natjecanju i on, a i Bruno, ako to pravilo još uvijek postoji.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Kontinent Helia

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 02.01.11 2:28

♥ Swedish Hero ♥ je napisao/la:
croato je napisao/la:neće ti glasat dujmo jer je u zagrebu..

Joj, pa mogao je ostaviti glasove, ja mu to još kažem, a on nije. A nema veze, onda ne znam samo da li ima pravo sudjelovati na sljedećem natjecanju i on, a i Bruno, ako to pravilo još uvijek postoji.
Možemo očekivati da će se pravila mijenjati.

Pa i pravilo da korisnici smiju glasati samo u finalnom dijelu nac. finala odavno se ne poštuje.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

Korisnički profil http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 02.01.11 5:35

Nouvelle Vaguesky glasovi su poslati, ne znamo da li da se smejemo ili plačemo s našim glasovima.

Sve pesme ispod 7 poena su nam užas Sad no nekako smo uspeli razvrstati užas bez random.org Razz i glasali smo Very Happy

nemojte me shvatit pogrešno; zbog ovog što pesme nazivam užas, ali meni su to, i to je samo moje mišljenje i ništa više Razz
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]