EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 35 | Westlife - Essen | <.> FINAL RESULTS <.>

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

HSC 35 | Westlife - Essen | <.> FINAL RESULTS <.> - Page 2 Empty Re: HSC 35 | Westlife - Essen | <.> FINAL RESULTS <.>

Postaj by frozen on 24.12.10 18:47

sverigeland uvijek napravi dobro natjecanje Wink
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

HSC 35 | Westlife - Essen | <.> FINAL RESULTS <.> - Page 2 Empty Re: HSC 35 | Westlife - Essen | <.> FINAL RESULTS <.>

Postaj by Fonsi on 24.12.10 19:12

Iskreno, pjesma nije za pobjedu! Drago mi je jer idemo u Sverigeland. čestitke!
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 24.12.10 21:06

Jaooooooo!!!

Super, super! Very Happy Moja 12-ka pobjedila, ja na trećem mjestu, ne može bolje! Smile A znao sam da će pobjedit Sverigeland, a evo i zašto Wink Kad je bio HSC u Voyageru, pobjedniku [Tonnerre] sam dao 1 bod, zatim sam u Tonnerreu 12 dao pobjedniku [Portanija], pa sam u Portaniji 0 dao pobjedinku [Alexandria], u Alexandriji sam 12 dao pobjedinku [Venetia], u Venetiji sam pobjedniku dao 0 [Westlife] i evo sad sam 12 dao pobjedniku [Sverigeland] Smile Kao neko proročanstvo ahahahahah

Čestitke pobjedniku, hvala svima na glasovima, posebno Rumiji na 12ci Smile Vidimo se u Sverigelandu, ne sumnjam u odličnu organizaciju!!! ;D
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 24.12.10 21:08

Koja je bila moja 12ca (Idonia) ? Ne mogu da gledam Smile I gde je Verca da kaze hvala na 10ci , hahahahah
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 24.12.10 21:31

Zadovoljan plamsanom, ali krajnje razočaran glasovima Rep. of Djordje i Traguriuma...

Čestitke pobjedniku !

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 24.12.10 21:33

>>Been<< je napisao/la:Zadovoljan plamsanom, ali krajnje razočaran glasovima Rep. of Djordje i Traguriuma...

Čestitke pobjedniku !

Stipice koji ste bili Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 24.12.10 21:56

Ja ne mogu viditi rezultate :S al cestitke sverigelandu, Koje mjesto su zauzeli Voyager, Insomnia, Dolina i Kobilich!?
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 24.12.10 22:00

HaYrOLa je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:Zadovoljan plamsanom, ali krajnje razočaran glasovima Rep. of Djordje i Traguriuma...

Čestitke pobjedniku !

Stipice koji ste bili Smile

4. Very Happy Very Happy

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 24.12.10 22:02

Jasmin je napisao/la:Ja ne mogu viditi rezultate :S al cestitke sverigelandu, Koje mjesto su zauzeli Voyager, Insomnia, Dolina i Kobilich!?
ja sam zavrsio negdje 8 ili 9 Mad Neutral
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 24.12.10 22:30

Jasmin je napisao/la:Ja ne mogu viditi rezultate :S al cestitke sverigelandu, Koje mjesto su zauzeli Voyager, Insomnia, Dolina i Kobilich!?
ja sam 9. Sad
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 24.12.10 23:22

Helena opet druga, mislim da sam ovako i očekivala, hvala puno na bodovima, posebno visokim, Rep. of Đorđe i Kobilich I love you i ostalim
neki su me malo razočarali al ok Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 24.12.10 23:36

sandy je napisao/la:Helena opet druga, mislim da sam ovako i očekivala, hvala puno na bodovima, posebno visokim, Rep. of Đorđe i Kobilich I love you i ostalim
neki su me malo razočarali al ok Very Happy

Da si ovu pjesmu poslala par natjecanja prije, pobjedila bi Smile Isto sam se i ja zajebao i sa Shontelle i sa Enriqueom & Ciarom Smile Obe pjesme su bolje od 70% pobjedničkih pjesama, no eto, u pogrešno vrijeme poslao... Neutral
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]