EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC31 • SEMI RESULTS • Celebrating Changes!

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

HSC31 • SEMI RESULTS • Celebrating Changes! - Page 6 Empty Re: HSC31 • SEMI RESULTS • Celebrating Changes!

Postaj by Pauly D on 15.11.10 23:33

Žao mi je Bacchusa, ovaj dio s lažnim proglašenjem mi se ne sviđa Sad

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HSC31 • SEMI RESULTS • Celebrating Changes! - Page 6 Empty Re: HSC31 • SEMI RESULTS • Celebrating Changes!

Postaj by Mara on 15.11.10 23:33

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zasto Bacchus? Crying or Very sad
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 15.11.10 23:36

HSC31 • SEMI RESULTS • Celebrating Changes! - Page 6 Glee_Icon_thumb_Jane
Jasmin, you think this is hard? I'm living with hepatitis. That's hard!
Pozdrav, budite sigurni da imam nešto u rukavu i za četvrtak! 3:-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 15.11.10 23:37

Sad((( zelim samo reci da pjesma nije turbo folk, da pjesma ima predivne rijeci, i da su hrvatske pjesme s koma rijecima prolazile u finale vrlo lako, ali sta je tu je...vise srece drugi put, i tonnerre super show al ovaj zadnji ddio mi se ne svidja Very Happy

Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 15.11.10 23:40

Vladan je napisao/la:Jasmin, you think this is hard? I'm living with hepatitis. That's hard!
Ahahahahahahaha kralju cheers

Hvala svima na glasovima I love you

I čestitke svim finalistima Very Happy
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 15.11.10 23:40

Jasmin je napisao/la::(((( zelim samo reci da pjesma nije turbo folk, da pjesma ima predivne rijeci, i da su hrvatske pjesme s koma rijecima prolazile u finale vrlo lako, ali sta je tu je...vise srece drugi put, i tonnerre super show al ovaj zadnji ddio mi se ne svidja :D

Hah, meni je žao što si baš ti bio žrtva, tako je bubanj rekao, izvlačio sam žrtvu! :-/
A što se tiče turbo-folka, sve što potiče iz Granda ja zovem turbo-folk, tako da oprosti ako nisam u pravu. :-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 15.11.10 23:46

Omg ! Skroz sam razočran plasmanom Bacchusa... Ovo je užasna greška glasača što ovu pjesmu niste poslali u finale... Baš sam razočaran ! Sad

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 15.11.10 23:48

Ma ok Vladane prezivit cu hehehe , Onu Sue ne zelim vidit ni cuti vise hehehe, a Been eto ni Saša ni Željko nisu prosli, steta Sad
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 15.11.10 23:49

Jasmin je napisao/la:Ma ok Vladane prezivit cu hehehe , Onu Sue ne zelim vidit ni cuti vise hehehe, a Been eto ni Saša ni Željko nisu prosli, steta Sad

a ni jedan ni drugi Granda ni omirisali... ali šta ćeš... Smile Biće bolje Smile

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 15.11.10 23:51

>>Been<< je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:Ma ok Vladane prezivit cu hehehe , Onu Sue ne zelim vidit ni cuti vise hehehe, a Been eto ni Saša ni Željko nisu prosli, steta Sad

a ni jedan ni drugi Granda ni omirisali... ali šta ćeš... Smile Biće bolje Smile

haha pa za koga Saša snima? xD
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 15.11.10 23:54

Djole94 je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:

haha pa za koga Saša snima? xD

ups... greška...

mislio sam da on snima za VIP... Biće da sam ga pobrkao s nekim.. .srry

>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 15.11.10 23:59

Jasmin je napisao/la:Ma ok Vladane prezivit cu hehehe , Onu Sue ne zelim vidit ni cuti vise hehehe, a Been eto ni Saša ni Željko nisu prosli, steta :(

Direktna preporuka: Glee! Sue je moj idol. ♥

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 16.11.10 0:53

Evo sad pregledo rezultate i moram priznati da je bilo napeto i zanimljivo!

Hvala svima koji su glasali za Rednex, u finalu sam cheers cheers cheers

Prošle su mi 8, 10 i 12, te 6, 5 i 1.

asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 16.11.10 1:40

Koliko smo imali bodova? jel nouvelle vague opet 8 kao i uvek kad smo zadnji?
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 16.11.10 1:48

Rezultate polufinala ćete saznati kada i rezultate finala. U pravom smislu te reči. ;-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 16.11.10 1:49

strajker je napisao/la:Koliko smo imali bodova? jel nouvelle vague opet 8 kao i uvek kad smo zadnji?

pa predzadnji si Very Happy zadnja je Shaumaland, a ja sam malo ispred tebe cheers
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Postaj by Ighor on 16.11.10 2:35

Odlična prezentacija proglašenja, sve je super!
I još sam prošao u finale, jeeeeeee.
A u finalu, po običaju, ne očekujem previše jer mi se nikad to ne ostvari. -.-

Čestitke svima! Very Happy
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 16.11.10 2:37

Ighor je napisao/la:Odlična prezentacija proglašenja, sve je super!
I još sam prošao u finale, jeeeeeee.
A u finalu, po običaju, ne očekujem previše jer mi se nikad to ne ostvari. -.-

Čestitke svima! :D

Ja sam pobedio kada sam najmanje očekivao, držim ti fige. ;-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 16.11.10 9:16

Čestitam finalistma, vidimo se u finalu! Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 16.11.10 15:49

wiii I love you I love you I love you hvala svima cheers

wow, prošlo mi ih je 7/10 Very Happy
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 16.11.10 20:11

hvala svimaaa I love you
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 18.11.10 23:55

HSC31 • SEMI RESULTS • Celebrating Changes! - Page 6 26060394

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 19.11.10 0:30

Kompletni rezultati? Tko je kome koliko? Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 19.11.10 0:31

Bruno je napisao/la:Kompletni rezultati? Tko je kome koliko? :)

E da, to ću sutra verovatno.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 19.11.10 1:04

Tu prvi, a nakraju 6.

Eh Neutral

Ali hvala svima na bodovima I love you
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]