EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 30 | VOYAGER | FINAL RESULTS

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

HSC 30 | VOYAGER | FINAL RESULTS - Page 5 Empty Re: HSC 30 | VOYAGER | FINAL RESULTS

Postaj by Veronica on 09.11.10 20:35

Waka_Waka je napisao/la:
Veronica je napisao/la:S obzirom na ocjenu u NF itd od Lightlanda sam očekvala veću ocjenu hm hm Smile

Na kraju glasova sam napisao da ne znači da ćeš istu ocjenu dobiti i na HSC, da zavisi od toga što drugi pošalju Smile

znam to,ali samo kažem da s obzirom na to koliko si negodovao oko Hillary Duffy,dao si malu ocjenu,ali nebitno je to sad Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

HSC 30 | VOYAGER | FINAL RESULTS - Page 5 Empty Re: HSC 30 | VOYAGER | FINAL RESULTS

Postaj by Veronica on 09.11.10 20:36

Waka_Waka je napisao/la:Evo, odgledah i ja rezultate, čestitke Tonnerre-u, meni vala pjesma nije baš legla, al' drae mi je da je Tonnerre pobjedio, nego Westlife sa više užasno dosadnom Leonom. Samo vi nju šaljite, mene je počela da iritira, da znate Smile Hvala:

Kobilichu na 12 bodova I love you
Tonnerre-u na 12 bodova [neočekivanih!] I love you
Fabrayu na 10 bodova I love you
I Sverigeland na 8 bodova I love you
i svima ostlim koji mi dadoše bodove.

A vi ostali... Pa možeto komotno sa 'XX' zemljom pod ruku, pa samo poznato šaljite Smile Da ovu pjesmu pjeva npr. Madonna, bila bi među TOP5, ali nee, nije to Madonna, BoA je to silent Morbidno! BoA ima stoput bolju pjesmu od svih, više i Bogu i narodu, dosadnih baladica. Smile Vidimo se na HSC-u u Tonnerreu cheers

jedanput pošalje nepoznatu pjevačicu i odmah pametovanje Laughing

no hard feelings Smile

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 09.11.10 20:45

Veronica je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:Evo, odgledah i ja rezultate, čestitke Tonnerre-u, meni vala pjesma nije baš legla, al' drae mi je da je Tonnerre pobjedio, nego Westlife sa više užasno dosadnom Leonom. Samo vi nju šaljite, mene je počela da iritira, da znate Smile Hvala:

A vi ostali... Pa možeto komotno sa 'XX' zemljom pod ruku, pa samo poznato šaljite Smile Da ovu pjesmu pjeva npr. Madonna, bila bi među TOP5, ali nee, nije to Madonna, BoA je to silent Morbidno! BoA ima stoput bolju pjesmu od svih, više i Bogu i narodu, dosadnih baladica. Smile Vidimo se na HSC-u u Tonnerreu cheers

no hard feelings Smile
Hahahaha istina Very Happy
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 09.11.10 20:52

Little Monster je napisao/la:
Veronica je napisao/la:

no hard feelings Smile

pa da,to mene zivcira baš,te neke gluposti,i šta nisi rekao koja je to zemlja,mrzim kad su neki nedorečeni pa se boje reci nešto Neutral pa šta ima veze ako te ignorira ta zemlja na bodovima,samo ti reci,ako primjetim ja cu je kazniti Smile

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 09.11.10 21:40

oo fala ti Bože... ipak dokazujemo da su nam bubnjić, opna bubnjića, eustahijeva cjevčica, čekić i nakovanj, te drugi dijelovi uha u punom pogonu !

Bravo Vladane ! Smile Moja 12 ! Very Happy Very Happy

Moj plasman je loš, ali očekivan !

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 09.11.10 22:01

Veronica je napisao/la:
Little Monster je napisao/la:
Veronica je napisao/la:

no hard feelings Smile

pa da,to mene zivcira baš,te neke gluposti,i šta nisi rekao koja je to zemlja,mrzim kad su neki nedorečeni pa se boje reci nešto Neutral pa šta ima veze ako te ignorira ta zemlja na bodovima,samo ti reci,ako primjetim ja cu je kazniti Smile

Oni koji ne mogu normalno u finale, pa šalju dibidus poznate Smile Draganland Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 09.11.10 22:14

Ko o cemu Janko o Draganlandu Rolling Eyes Jel' moze proci IJEDAN HSC a da ti ne prigovoris njemu nesto? Surprised

A ti ne šalješ poznate, ne, nikako -.-' Dobro ti Veronica reče, jedanput pošalje nepoznatu pjevačicu i odmah pametovanje
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 09.11.10 22:18

can't believe! moj jubilarni 10. hsc, završio 3.!!

hvala svimaaa Very Happy i čestitke tonnerreu Smile
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 09.11.10 22:20

opa 4. mjesto u polufinalu, 9 u finalu, relativno očekivano za talijansku pjesmu, obično tamo završavaju, hvala svima na bodovima posebno Aquiloniji na 12, kiss I love you Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 09.11.10 22:46

Hvala Venetiji na 12 <3

Rezultati katastrofa, odavno nisam bio izvan top 10 i sad debakl, a pjesma mi je savršena, barem po mom mišljenju <3 Obožavam ju. Smile

Pobjednička pjesma užas, baš mi se ne sviđa, a moji favoriti loše završili.

Organizacija odlična, tablice super, svaka čast!

Valjda će bit bolje na sljedećem HSC-u Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 09.11.10 23:02

Čestitke Tonnerru Smile
Pjesma je jako dobra!Meni se veoma sviđa Wink

Također hvala svima na glasovima,opet ste me ugodno iznenadili Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 09.11.10 23:37

Ovo je bio jedan od retkih HSCova bez skandala, jel' ste primetili? Smile

Ja inače nisam ni POMIŠLJAO na pobedu, mada sam danas u školi bio u fazonu: bila bi scena da pobedim. Smile

Neću ništa objavljivati do 23.00, kada ću postaviti prvu Press konferenciju. Smile

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 09.11.10 23:38

Vladan je napisao/la:Ovo je bio jedan od retkih HSCova bez skandala, jel' ste primetili? Smile

Ja inače nisam ni POMIŠLJAO na pobedu, mada sam danas u školi bio u fazonu: bila bi scena da pobedim. Smile

Neću ništa objavljivati do 23.00, kada ću postaviti prvu Press konferenciju. Smile
[b]

a vidi stvarno Very Happy
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 09.11.10 23:39

Ali kad nema skandala sve je nekako dosadno i monotono Crying or Very sad
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 09.11.10 23:41

Little Monster je napisao/la:Ali kad nema skandala sve je nekako dosadno i monotono Crying or Very sad

kako kome,mozda vama koji stojite sa strane i sve promatrate Wink meni je baš bilo uzivanje bez nekakvih gluposti itd Smile

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 10.11.10 0:17

Vladan je napisao/la:Ovo je bio jedan od retkih HSCova bez skandala, jel' ste primetili? Smile

Ma vraga nije bilo skandala... Umalo se ne pobiše zbog Draganlanda i Beyonce !

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 10.11.10 0:21

>>Been<< je napisao/la:
Vladan je napisao/la:Ovo je bio jedan od retkih HSCova bez skandala, jel' ste primetili? :)

Ja inače nisam ni POMIŠLJAO na pobedu, mada sam danas u školi bio u fazonu: bila bi scena da pobedim. :)

Neću ništa objavljivati do 23.00, kada ću postaviti prvu Press konferenciju. :)

Ma vraga nije bilo skandala... Umalo se ne pobiše zbog Draganlanda i Beyonce !

Au da! :'D
Na to sam zaboravio. :$

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 10.11.10 0:41

Lol. Gledajmo pozitivno Smile
Hvala Bruno za pohvale!
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 10.11.10 1:01

Sve pohvale croato.Tvoje slike me uvijek oduševe.
Bio si pravi domaćin,svata ti čast Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Fonsi on 10.11.10 2:12

Super organizacija, sve u svoje vrijeme, tablice odlične.... Rezultati katastrofa, stvarno sam se razočarao, samtram da je moja pjesma trebala ako ništa drugo u top 10! Užaas....
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 10.11.10 2:51

Drago mi je da je Tonnere pobjedio mada mi nije nešto pjesma.

Čestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 10.11.10 2:58

Hvala! ;-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 10.11.10 8:56

Djole94 je napisao/la:Ko o cemu Janko o Draganlandu Rolling Eyes Jel' moze proci IJEDAN HSC a da ti ne prigovoris njemu nesto? Surprised

A ti ne šalješ poznate, ne, nikako -.-' Dobro ti Veronica reče, jedanput pošalje nepoznatu pjevačicu i odmah pametovanje

Pa evo, upravo zbog ovoga sam stavio 'XX' zemlja, ne da mi se svađati Smile I neću se svađati, ja sam rekao šta sam ima Smile Shontelle - nepoznata; BoA - nepoznata, Žanamari - poznata na Balkanu, al' u poređenju sa Beyoncé je nepoznata; Eric Saade - isti slučaj kao i sa Žanamari; Mans Zelmerlow - eto, k'o i sa Žanamari... Smile Ne, ne može proći, pa ko je njega doveo na forum - TI, nikad sam ni ne bi došao na forum da mu TI ne kažeš Smile Još plus razmjenjujete 12-ke 5-6 prvih HSC-a kad je učestvova... Smile Šta je, Đorđe, nisi mogao u finale, falili su ti od brata bodovi, pa da, nisi se ti bezveze bunio oko diskvalifikacije, i sam si znao pravila!? Morbidno! cheers

http://hr.hsc.wikia.com/wiki/Lightland
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 10.11.10 16:41

Kruno!! je napisao/la:Sve pohvale croato.Tvoje slike me uvijek oduševe.
Bio si pravi domaćin,svata ti čast Wink
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 10.11.10 16:41

Fonsi je napisao/la:Super organizacija, sve u svoje vrijeme, tablice odlične.... Rezultati katastrofa, stvarno sam se razočarao, samtram da je moja pjesma trebala ako ništa drugo u top 10! Užaas....
thx Smile))))
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]