EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 30 | VOYAGER | Semifinal > Results

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

HSC 30 | VOYAGER | Semifinal >  Results - Page 6 Empty Re: HSC 30 | VOYAGER | Semifinal > Results

Postaj by Pauly D on 07.11.10 19:30

Marijo je napisao/la:čestitke svima.iskreno ja sam razocaran

Imali ste super pjesmu, ali ju je jaka konkurencija uništila, da je bila njena npr "Ti porta gia.." dobila bi 12, ovako je ovu konkurencija progutala. Šteta.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HSC 30 | VOYAGER | Semifinal >  Results - Page 6 Empty Re: HSC 30 | VOYAGER | Semifinal > Results

Postaj by Cvjećko on 07.11.10 19:40

Evo i mene Smile Čestitam svim finalistima, prošlo mi je 8/10, i te dvije što nisu prošle su jako sitne bodove dobile cheers
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 07.11.10 19:48

Bruno je napisao/la:
Marijo je napisao/la:čestitke svima.iskreno ja sam razocaran

Imali ste super pjesmu, ali ju je jaka konkurencija uništila, da je bila njena npr "Ti porta gia.." dobila bi 12, ovako je ovu konkurencija progutala. Šteta.
znaam nazalost iskreno isao sam na sigurno ali mi je nesto govorilo da necu uci u finale Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 07.11.10 20:13

Prošlo mi je 5 zemalja od 10.Nije mi prošla 12 i 10,ali 8 jest.

Šteta što je Rumia diskvalificirana,imali su super pjesmu,barem meni I love you

Ja sam očekivano ostao u polufinalu Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Vinky on 08.11.10 16:06

Hvala svima na bodovima Smile

čestitke svima koji su prošli
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 08.11.10 22:25

Hvala svima na bodovima, prolazak nisam ni ocekivao tak da nisam iznenadjen Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 08.11.10 22:26

Jasmin je napisao/la:Hvala svima na bodovima, prolazak nisam ni ocekivao tak da nisam iznenadjen Smile

imao si super pjesmu Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 08.11.10 22:32

asteroid je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:Hvala svima na bodovima, prolazak nisam ni ocekivao tak da nisam iznenadjen Smile

imao si super pjesmu Very Happy

hvala, meni je to bila jedna od najboljih pjesama mojih, al sam bio siguran jer nema vokala da nece dobro proci! Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]