EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

+25
Steffan
Velvet
Cvjećko
Zagreb16
misterdoublem
Fonsi
Ajdin
booth
Misfit
Goxy
>>Been<<
Marijo
asteroid
ataše
The Đole
sandy
Kruno
Ighor
^.^ Swedish Hero
Lunke
Leo
Duje
Veronica
Tinchey
Pauly D
29 posters

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by >>Been<< 31.01.11 23:53

Dobre su pjesme.. Ove sedmice su sve lagane i blues stvari, a iduće sedmice će, nadam se, malo brže.. Uglavnom, imaju dvije dobre pjesme.. To je Taken By a Stranger i I like you.. Vidjet ćemo koje dvije prolaze, ali ovo su moji favoriti Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Ighor 01.02.11 0:03

Mislim da će mi Njemačka ove godine bit među favoritima. Lena I love you
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by The Đole 01.02.11 0:41

Svake reklame preko 10 minuta -.-' To je smor, inače, sve drugo OK Very Happy Taken by a stranger najbolja Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Gost 01.02.11 0:45

'Taken By A Stranger' najbolja ove nedelje, slažem se. Čekamo sledeći ponedeljak! Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by The Đole 01.02.11 0:51

Po naslovima pjesama, sledeći show obećava Very Happy I dalje se držim MAMA TOLD ME Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by >>Been<< 01.02.11 1:26

To je nešto u stilu "I asked my uncle Joe" ? Very Happy

Ovaj.. Ne prođe mi : "I like you". A baš je zgodna pjesma bila ! Taken by a stranger je najbolja zasad Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by booth 04.02.11 18:36

Mislim da bi pesme trebale da budu malo brze. Kao "Satellite" Smile

booth

Broj postova : 51

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Ajdin 05.02.11 13:41

I ja mislim da su pjesme podijelili na spore-brže po polufinalima. U ponedjeljak sada čekamo brže pjesme Very Happy

Inače, u prvom polufinalu me oduševila pjesma "Taken by a stranger". Toliko jednostavna pjesma, nema neku određenu dinamiku, ali Lena ju je "razvalila"! Malo je zaplesala i pokazala kako je odlična u tome. Eh sad, zamišljam nju na scenu u Dusseldorfu s kompletnom osmišljenom koreografijom. To bi bilo super Wink
Ajdin
Ajdin

Broj postova : 15

http://eurosong.hr

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Pauly D 06.02.11 15:56

Evo jedan zanimljiv video Smile



Super mi je ovako a cappella. Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Misfit 06.02.11 16:52

Satellite I love you
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Pauly D 07.02.11 20:42

http://hotfile.com/dl/102666468/e4bf88d/Lena-Good_News-2011-VOiCE.rar


Skinite njen album, tu su sve pjesme, pa i one od večeras cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Pauly D 07.02.11 20:47

Kažu da nema drugog "Satellite" jer se nisu htjeli kopirati.

Idem se sad bacit na preslušavanje Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Pauly D 07.02.11 20:57

Ima dobrih pjesama, al sad koliko je to za ESC hmm. Bit će teško opet vidjet Lenu u Top 10!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Pauly D 07.02.11 21:05

Push forward - Odlična pjesma, balada, ovo bi moglo završit vrlo visoko! 9/10
A million in one - Zanimljivo, nije loše stvarno, sad koliko bi bilo pametno ovo na ESC slat, ne znam baš. 7/10
Mama told me - Brza pjesmica, zanimljiva, nije loša. 7/10
A good day - Nije loše, solidna pjesmica. 6/10
Teenage girls - Ok pjesma, solidno također. Onako zarazan ritam, tudud. 7/10
At all - Dobra, malo slabija od ostalih u ovom PF. 6/10


Sve u svemu u ovom PF miljama bolje pjesme! Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by The Đole 07.02.11 21:35

Album ću skinuti poslije večerašnjeg polufinala Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Fonsi 07.02.11 21:47

Ja savjetujem da uopće ne trošite megabajte jer je album blago rečeno - užasan! Nijedna pjesma za eurosonga nije.... Push Forward od svog užasa najmanji!
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Ajdin 07.02.11 23:05

Fonsi je napisao/la:Ja savjetujem da uopće ne trošite megabajte jer je album blago rečeno - užasan! Nijedna pjesma za eurosonga nije.... Push Forward od svog užasa najmanji!

Album užasan? Apsolutno se ne slažem. Nema niti jedne loše pjesme. Jedina mana je ta što većina pjesama nisu tipične eurovizijske.
Ajdin
Ajdin

Broj postova : 15

http://eurosong.hr

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by booth 07.02.11 23:38

Moje ćete komentare videti posle svih pesama. Sada ih prvi put slušam. Smile

booth

Broj postova : 51

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Pauly D 08.02.11 0:24

U finale prolaze:

1. Push forward
2. Mama told me
3. A million and one

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Pauly D 08.02.11 0:39


Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by The Đole 08.02.11 0:41

Moja 3 večerašnja favorita PROŠLA!!! Smile

Taken By A Stranger mi je najbolja, Push Forward druga Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by >>Been<< 08.02.11 1:08

Ja moram priznati nešto, što se većini neće svidjeti. Ali meni je većina ovih pjesama nepopravljivo dosadna Sad Sorry, ali kad sam prvi put poslušao "Satellite", ta mi se pjesma na prvu učinila jako otvorenom, jednostavnom i lijepom, dok za ove pjesme ( osim Millione and one, ali ona nema šanse da pobijedi ) mogu samo reći da su nekako ukukuljene, zatvorene i prilično nezanimljive.

Na stranu to što je Lena super- karizmatičan i zabavan lik, ali bojim se da bi joj jedna od ovih pjesama bila dovoljna tek da na račun stare slave ugrabi rub TOP10-15
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Misfit 08.02.11 1:41

>>Been<< je napisao/la:Ja moram priznati nešto, što se većini neće svidjeti. Ali meni je većina ovih pjesama nepopravljivo dosadna Sad Sorry, ali kad sam prvi put poslušao "Satellite", ta mi se pjesma na prvu učinila jako otvorenom, jednostavnom i lijepom, dok za ove pjesme ( osim Millione and one, ali ona nema šanse da pobijedi ) mogu samo reći da su nekako ukukuljene, zatvorene i prilično nezanimljive.

Na stranu to što je Lena super- karizmatičan i zabavan lik, ali bojim se da bi joj jedna od ovih pjesama bila dovoljna tek da na račun stare slave ugrabi rub TOP10-15
Također, sve ove pjesme su mi predosadne, Satellite je bilo nešto novo, nešto simpatično, a ove sve pjesme su mi blah.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by asteroid 08.02.11 2:17

No dosadno
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by misterdoublem 16.02.11 0:11

Nije moguce da ona opet nastupa za Njemacku, ja ne bih opet nju.. Nijemci su je stavili samo sto da opet obrani titulu, zato jer je rekla Lena da ce pokusati opet obraniti tu pobijednicku titulu.. Nije mi je to bas drago, niti sto se hvalisa da ce opet dobiti.. Niti nece obraniti titulu, niti ce joj to opet poci ra ruku.. Ne vjerujem da ce jos i po drugi put poci za rukom, niti ne bih zelio a i proslogodisnja pjesma nije nesto..

misterdoublem

Broj postova : 135

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.