EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 29 | Westlife - Essen | Semifinal results

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

HSC 29 | Westlife - Essen | Semifinal results - Page 6 Empty Re: HSC 29 | Westlife - Essen | Semifinal results

Postaj by Marijo on 29.10.10 22:55

ajde barem su mi 12 i 10 usle u finaleee Smile
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

HSC 29 | Westlife - Essen | Semifinal results - Page 6 Empty Re: HSC 29 | Westlife - Essen | Semifinal results

Postaj by Kruno on 29.10.10 23:00

Hayrola će poluditi kad vidi rezultate affraid
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 29.10.10 23:06

ja sam mislio da će Tragurium biti u top3 Sad
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 30.10.10 0:34

čestitam svima, hvala svima koji su glasali za mene Smile

prošlo mi 6/10 Smile 12 i 10 su prošle xD
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Postaj by Sammi on 30.10.10 1:00

Čestitke svima koji su prošli, i hvala svima na bodovima Smile
Sammi
Sammi

Broj postova : 299

[Vrh] Go down

Postaj by Fonsi on 30.10.10 1:10

Šteta za BBR i Nouvelle Vague, imali su predobre pjesme! Dosada od BBR-a jedna od najboljih pjesama pa nije ušla... Nemam riječi, 12 mi je ušla!
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 30.10.10 2:12

Kolumna ce objasniti Smile Iskreno , uzaasno sam razocaran. Po meni sa par pesama koje su toliko dobre i kvalitatne (Sofi Mkheyan, Lola, Hande Yener, Maya Buskila) ne udjem u finale, sa nekim dozivim i totalni debakl, a sa Sexy bombom i celavom ludarom Petek dodjem do finala, cak sta vise, sa Amelom Husovic (sexy bomba) budem u top 10 Smile Za mene je ovo bila najbolja pesma polufinala, nakon jedne, koju sad ne smem da imenujem jer je prosla dalje. I meni je proslo svega 4 zemlaja kojima sam dao glasove, ali analiza u kolumni Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 30.10.10 2:20

meni se pjesma BBRNBG svidjela, msm da je bolja od skoro svih koje su ušle u finale za tu zemlju.
The Đole
The Đole

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 30.10.10 2:36

Ma daj prestanite... Sudeći po vašim komentarima koji su uglavnom u fazonu : "Užasne pjesme su prošle" ili "Najgore finale" ili "Sve dobre su ispale" , ispada da niko nije glasao za ovo što prođoše u finale... Smile

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 30.10.10 2:41

meni je finale OK Smile i da, moram pohvaliti Krunu, extra su ti slike Very Happy tako sam nešto i ja htio raditi kad sam organizovao, al nisam imao vremena Very Happy super je Very Happy
The Đole
The Đole

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 30.10.10 10:00

Djole94 je napisao/la:meni je finale OK Smile i da, moram pohvaliti Krunu, extra su ti slike Very Happy tako sam nešto i ja htio raditi kad sam organizovao, al nisam imao vremena Very Happy super je Very Happy

Hvala Đole Wink
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 30.10.10 10:00

>>Been<< je napisao/la:Ma daj prestanite... Sudeći po vašim komentarima koji su uglavnom u fazonu : "Užasne pjesme su prošle" ili "Najgore finale" ili "Sve dobre su ispale" , ispada da niko nije glasao za ovo što prođoše u finale... Smile

Meni je finale solidno i OK,možda jedno od boljih

još sam s Britney u finalu,ništa bolje Very Happy Very Happy Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 30.10.10 10:08

asteroid je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:Ma daj prestanite... Sudeći po vašim komentarima koji su uglavnom u fazonu : "Užasne pjesme su prošle" ili "Najgore finale" ili "Sve dobre su ispale" , ispada da niko nije glasao za ovo što prođoše u finale... Smile

Meni je finale solidno i OK,možda jedno od boljih

još sam s Britney u finalu,ništa bolje Very Happy Very Happy Very Happy

Ja mislim da neće biti ovo najgore finale HSC-a,pošto ima dobrih pjesama(u polufinalu je 5 zemalja skupilo više od 100 bodova) Wink
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 30.10.10 10:18

Meni je 50% prošlo, prošlo mi je 5 nula, i 5 onih s bodovima Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 30.10.10 10:25

Waka_Waka je napisao/la:Meni je 50% prošlo, prošlo mi je 5 nula, i 5 onih s bodovima Smile

Meni 7/10,no nije mi prošla 12-tica Rolling Eyes
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 30.10.10 11:42

croato je napisao/la:ja sam mislio da će Tragurium biti u top3 Sad

bar 11. Crying or Very sad Crying or Very sad
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 30.10.10 15:17

Hvala svima koji su glasali za moju pesmu, prijatno sam iznenadjena ovako dobrim rezultatom tj. prolaskom u finale cheers
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 30.10.10 15:23

i zar nije semifinal results,a ne resultats

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 30.10.10 16:41

Veronica je napisao/la:i zar nije semifinal results,a ne resultats

Very good! Laughing
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 30.10.10 16:52

Bila je žurba,pa eto greška Laughing
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 30.10.10 16:57

Kruno!! je napisao/la:

Bila je žurba,pa eto greška Laughing

ma svejedno Very good!

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]