EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 1 - Satellite Kingdom - Rezultati finala!!

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

HSC 1 - Satellite Kingdom - Rezultati finala!! - Page 5 Empty Re: HSC 1 - Satellite Kingdom - Rezultati finala!!

Postaj by Kruno on 29.03.10 22:47

Bruno je napisao/la:Prvo polufinale: http://www.tummiweb.com/escnation/scorewiz/show?id=92834

Za drugo polufinale mi nije valjao program te je zbrajano sve putem jedne slike koja slijedi uskoro Very Happy

Bruno ne vidi se,valjda nisi stavio na avalible. Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

HSC 1 - Satellite Kingdom - Rezultati finala!! - Page 5 Empty Re: HSC 1 - Satellite Kingdom - Rezultati finala!!

Postaj by Pauly D on 29.03.10 22:47

Ljudi važna rasprava.

Sada sam otkrio da je jedna zemlja koja je trebala glasovati zapravo glasovala. Njene glasove nisam sačuvao u sandučiću već u exelu i sada kada sam tražio glasove drugog polufinala to sam otkrio.

Ja se ispričavam zbog ove moje velike greške, sada vas pitam da li ćemo te glaosve uvažit ili preskoči. Embarassed

Stvarno mi je žao, shvatite da se moglo svakome dogoditi, među svim stvarima zagubilo mi se. Desktop mi je pun glasova, bannera i svega i nisam se snalazio.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 29.03.10 22:47

Swedish Hero je napisao/la:Možeš li molimte staviti i rezultate prvog polufinala jer meni ne može otvoriti scorewiz?

Ni meni ne može!!
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kerber on 29.03.10 22:48

Ne može ni meni
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 29.03.10 22:48

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Velvet on 29.03.10 22:49

pribroji i njene glasove... nea veze......
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 29.03.10 22:49

Euro je ta zemlja koja je glasovala. Pošto sam tablicu sada spremio, nema izmjene pa ću vam ovako prikazati rezultate.

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 29.03.10 22:51

12 - Idonia
10 - Satellite Kingdom
8 - Verbenia
7 - Hrorehroina
6 - Allegonia
5 - Nocturne Islands
4 - New Gloria
3 - Tonnerre
2 -Bubble Land
1 - Westlife

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 29.03.10 22:51

Bruno je napisao/la:Evo prvo polufinale opet.

http://www.tummiweb.com/escnation/scorewiz/show.php?id=92834

HVALA!!!! SAD MOŽE!
asteroid
asteroid

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 29.03.10 22:51

Tako je glaosvao Euro, ja sam premoren od svega, još ne smijem trenutno biti na kompjutoru već se švercam, pa ako netko može ovo zbrojit i objavit listu konačnu Very Happy

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 29.03.10 22:52

Hvala.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 29.03.10 22:52

Da li ovi glasovi mjenjaju situaciju??
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by contedemarkis on 29.03.10 22:53

Snimka s večerašnjeg allegonskog partyja u Satellite Kingdom. Pjesma koju je naša predstavnica posvetila svim natjecateljima prvog HSC-a. https://www.youtube.com/watch?v=mprboIwF0mo
contedemarkis
contedemarkis

Broj postova : 255

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 29.03.10 22:58

Bruno je napisao/la:12 - Idonia
10 - Satellite Kingdom
8 - Verbenia
7 - Hrorehroina
6 - Allegonia
5 - Nocturne Islands
4 - New Gloria
3 - Tonnerre
2 -Bubble Land
1 - Westlife

Ovo mijenja situaciju Satelite Kingdom onda pobjeđuje Smile
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 29.03.10 22:58

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by contedemarkis on 29.03.10 23:03

Možda da preskočimo ove glasove i zamolimo zemlju za ispriku. Euforija je splasnula i sve je već bilo riješeno, a sad ovo.. Ili poništavamo cijelo 1. natjecanje zbog neregularnosti. Znam Bruno da si imao puno posla, ali budući ovo mijenja situaciju, a pobjednik je već proglašen, najbolje da zanemarimo ili poništavamo.
contedemarkis
contedemarkis

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 29.03.10 23:05

Bruno je napisao/la:Glasovi drugog polufinala: - https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/20tj7ev.png

Hvala Elwerstoniji i Tonnere na desetkama!!!

Hvala svim zemljama koje su u polufinalu glasale za Aquiloniju!!!
asteroid
asteroid

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 29.03.10 23:05

Zbroj bodova uskoro ćete dobiti i pobjednika. Sve je regularno, samo su glasovi ove zemlje koja je glaosvala prije mnogih preskočeni, a sada će nakon uvida u grešku biti dodani i dobit ćete konačne rezultate. isprike zbog ovog propusta, ali eto, na greškama se uči. Wink

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kerber on 29.03.10 23:07

Uf jedno vrijeme sam čak i vodija u 1.polufinalu,najviše hvala awesome alndu za 8 bodova
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 29.03.10 23:07

Kruno je napisao/la:
Bruno je napisao/la:12 - Idonia
10 - Satellite Kingdom
8 - Verbenia
7 - Hrorehroina
6 - Allegonia
5 - Nocturne Islands
4 - New Gloria
3 - Tonnerre
2 -Bubble Land
1 - Westlife

Ovo mijenja situaciju Satelite Kingdom onda pobjeđuje Smile

Sad opet imamo pobjednika!! HSC 1 - Satellite Kingdom - Rezultati finala!! - Page 5 Lol

Aj neka satellite kingdom ima direktan plasman u finale,a da New Gloria ostane pobjednik

Ma šalim se. Nek pobjedi tko treba
asteroid
asteroid

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 29.03.10 23:12

Nakon prijava znat ćete susat sljedećeg natjecanja. Pobjendik (Satellite Kingdom) je izravno u finalu, ovisno o broju prijavljenih TOP 5-6 prvog HSC-a možda će također imati izravan plasman, a ostali u polufinale.

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by contedemarkis on 29.03.10 23:13

Bruno je napisao/la:Glasovi drugog polufinala: - https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/20tj7ev.png

Hvala svima koji ste nas poduprli u polufinalu. Debelo smo vodili. Gdje ste bili danas?!?! :twisted: :twisted: šalim se.. igra je to
contedemarkis
contedemarkis

[Vrh] Go down

Postaj by contedemarkis on 29.03.10 23:14

Bruno je napisao/la:Nakon prijava znat ćete susat sljedećeg natjecanja. Pobjendik (Satellite Kingdom) je izravno u finalu, ovisno o broju prijavljenih TOP 5-6 prvog HSC-a možda će također imati izravan plasman, a ostali u polufinale.

ma jamo igarti fer pa svi u PF osim pobjednika. i daleko je zanimljivije onda
contedemarkis
contedemarkis

[Vrh] Go down

HSC 1 - Satellite Kingdom - Rezultati finala!! - Page 5 Empty Novi poredak

Postaj by Kruno on 29.03.10 23:15

Evo kako izgleda ljestvica nakon što smo prebrojili glasove iz Eura:

Konačni službeni rezultati:

1.SATELITE KINGDOM 132
2.NEW GLORIA 128
3.HOREHRONIA 117
4.AWESOMELAND 109
5.TONNERRE 98

6.WESTLIFE 96
7.WONDERLAND 94
8.ALLEGONIA 89
9.IDONIA 77
10.LIGHTLAND 75

11.KARLOVILLE 74
12.VERBENIA 68
13.NOCTURNE ISLANDS 66
14.AQUILONIA 64
15.BUBLLE LAND 46
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 29.03.10 23:16

Ja se također zahvaljujem svima koji su glasali za nas u polufinalu,jedno duže vrijeme smo vodili.
Vidimo se na 2.HSC-u Wink
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]