EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Magic is real | Horehronia - Lawosay | HSC 27 - Semifinal results

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Magic is real | Horehronia - Lawosay | HSC 27 - Semifinal results - Page 7 Empty Re: Magic is real | Horehronia - Lawosay | HSC 27 - Semifinal results

Postaj by Misfit on 14.10.10 19:42

Šta je ovo, gro ljudi odlazi.

Mislim da trebamo nove korisnike, i to neke nove i raznovrsne ljudi.

Ajmo neki članak o forumu!
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Magic is real | Horehronia - Lawosay | HSC 27 - Semifinal results - Page 7 Empty Re: Magic is real | Horehronia - Lawosay | HSC 27 - Semifinal results

Postaj by Veronica on 14.10.10 19:45

Little Monster je napisao/la:Šta je ovo, gro ljudi odlazi.

slažem se reci cu brunu Smile

tko odklazi?

-fairyland
-voyager
?

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 14.10.10 19:46

Veronica je napisao/la:
Little Monster je napisao/la:Šta je ovo, gro ljudi odlazi.

slažem se reci cu brunu Smile

tko odklazi?

-fairyland
-voyager
?
Papronia, Jasmin je nekidan.

To nije puno, ali kad gledaš, 4 člana je puno za naše prilike.
Misfit
Misfit

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 14.10.10 19:47

Baš mi je žao Voyagera.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 14.10.10 19:49

Ja se slazem ! Al problem je sto klanovi odma oteraju nove clanove! Razumem ih, jer posten covek, kakav je npr. Croato, koji je ovde od pocetka, ne zeli da se uvlaci drugima za poene, ne igra prljave igre, i naravno da ne moze da udje u finale od bestidnika!!! Podrzavam ga da ode, iako ce mi njegov odlazak sigurno najteze pasti od svih do sada!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 14.10.10 19:50

prije kad se govorilo odlazim onda ja bi mislila bit ce nas manje od 20,na kraju bude i više nego prošli Laughing vidjet cemo Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 14.10.10 19:52

I Apolonia je otišla također.
Misfit
Misfit

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 14.10.10 19:56

A bice oko dvadesetak sigurno uvek sasvim dovoljno bar za finale. Mozda bi trebali napraviti neku fan grupu na FB gde bi pisali o forumu pa se mozda jos ljudi prikljuci.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 14.10.10 20:43

HaYrOLa je napisao/la:Ja se slazem ! Al problem je sto klanovi odma oteraju nove clanove! Razumem ih, jer posten covek, kakav je npr. Croato, koji je ovde od pocetka, ne zeli da se uvlaci drugima za poene, ne igra prljave igre, i naravno da ne moze da udje u finale od bestidnika!!! Podrzavam ga da ode, iako ce mi njegov odlazak sigurno najteze pasti od svih do sada!
I love you I love you I love you
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 14.10.10 20:45

čestitam svima
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 14.10.10 21:04

Stvarno mi je žao Croata jer imao je vrlo često pjesme koje su se meni jako sviđale.
Po meni jedan od najboljih ukusa 8u glazbi).
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 14.10.10 21:18

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Stvarno mi je žao Croata jer imao je vrlo često pjesme koje su se meni jako sviđale.
Po meni jedan od najboljih ukusa 8u glazbi).
Hvala ti! I love you
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 14.10.10 21:34

OMG

Ajme visoki bodovi mi otišli i Fire Kingdomu i Insomniji, a oni zaboravili glasat, ubio bih i sad.

Rasmus nije prošao?!?! Nek si neki ljudi odu testirati sluh jer pojma nemaju! Amen!

Puno loših i prosječnih pjesama i svakavih pjesmuljaka je prošlo, dok su prave pjesme zakinute! Puj!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Fonsi on 14.10.10 21:39

Bruno je napisao/la:OMG

Ajme visoki bodovi mi otišli i Fire Kingdomu i Insomniji, a oni zaboravili glasat, ubio bih i sad.

Rasmus nije prošao?!?! Nek si neki ljudi odu testirati sluh jer pojma nemaju! Amen!

Puno loših i prosječnih pjesama i svakavih pjesmuljaka je prošlo, dok su prave pjesme zakinute! Puj!

Nemoj tako! Hvala ti što cjeniš moju glazbu! Ja ću se truditi dok ne uspijem jednom Very Happy
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 14.10.10 21:41

esc4ever4me je napisao/la:
Bruno je napisao/la:OMG

Nemoj tako! Hvala ti što cjeniš moju glazbu! Ja ću se truditi dok ne uspijem jednom Very Happy

Naravno da ću ovako jer su prošli neki pjesmuljici, a pjesma kao PJESMA nije. Šteta Smile

Inače prošle su i neke dobre pjesme Laughing Laughing

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 15.10.10 5:12

Da se i ja javim Smile

Čestitke svim finalistima, iznenađen, iskreno, ulaskom BBR najviše, i Tonnerre-a... Uff šit, Fire Kingdom DSQ a ja njima bodova baš dao. -.- Šteta. Moja 12-ka je ušla Smile Vidimo se u finalu, sretno svima! Very Happy

P.S. Nouvelle Vague nije prošao, pa stvarno, sramotaaaaa! Neutral
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]