EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 22 | Alexandria - Silence | Rezultati!

Stranica 10 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

HSC 22 | Alexandria - Silence | Rezultati! - Page 10 Empty Re: HSC 22 | Alexandria - Silence | Rezultati!

Postaj by Pauly D on 12.09.10 23:59

HaYrOLa je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:Sramotni rezultati polufinala!!!

zbog? Very Happy

Zbog loseg plasamana mnogo dobre pesme koju smo imali.

Ali zna se zbog cega su najsramotniji :

12ce koje su opet pljustale od strane `ovog i onog` a najsramotnije je bilo KONACNO NE DAVANJE 12 BUBBLELANDA ALEXANDRIJI, i to kad ih rpedstavlja MAGAZIN, cime su sebe diskreditovali i potvrdili sami ono za sta smo ih svi napadali!!!

Pa i Rozga je dobila 0 bodova, dala vam je ani. objašnjenje, ne znam što se tu potvruđuje i čime si došao do tog zaključka?

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

HSC 22 | Alexandria - Silence | Rezultati! - Page 10 Empty Re: HSC 22 | Alexandria - Silence | Rezultati!

Postaj by HaYrOLa on 13.09.10 0:05

Bruno je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:

12ce koje su opet pljustale od strane `ovog i onog` a najsramotnije je bilo KONACNO NE DAVANJE 12 BUBBLELANDA ALEXANDRIJI, i to kad ih rpedstavlja MAGAZIN, cime su sebe diskreditovali i potvrdili sami ono za sta smo ih svi napadali!!!

Pa i Rozga je dobila 0 bodova, dala vam je ani. objašnjenje, ne znam što se tu potvruđuje i čime si došao do tog zaključka?

dobila 0 jer je pevala za westlife! Ne mogu se raspravljati vise, ali je presmesno da ti nakon onog najbucnijeg protesta u vezi Bubblelanda i Alexandrije svih nas, KONACNO ne daje 12! Time je dokazala nase tvrdnje!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 13.09.10 0:10

HaYrOLa je napisao/la:
Bruno je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:

dobila 0 jer je pevala za westlife! Ne mogu se raspravljati vise, ali je presmesno da ti nakon onog najbucnijeg protesta u vezi Bubblelanda i Alexandrije svih nas, KONACNO ne daje 12! Time je dokazala nase tvrdnje!

Ne! Nego nisam dobio 12 kad nisam zaslužio, nisam dobio 12 ni kad me je Kelly Clarckston predstavljala, a Bubble Land od mene također nije dobio zadnjih 4-5 HSC-ova 12 ni 10.

A čudno mi je kako ti primjećuješ i vodiš brigu samo o glasovima ove dvije zemlje, kada neke zemlje preočito izmjenuju bodove, i to su novi "klanovi" započeli koje ni ja sam nisam prepoznao dok mi kolegica nije obratila pažnju na to. To su oni najgori, nepirmjetni!

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 13.09.10 0:14

Inače to dvoje čim sam ih ja spomenula u svom obraćanju kontinentu u liku i djelu Laure Pausini su se počeli drugačije prema meni nazalost ponašati i isto tako sam dobila nule od obje zemlje Very Happy

EDIT:Bilo je za očekivati da Bubble sad neće dati 12 ali ok Wink

Nema svađe ni prepiranja samo izosimo stavove Very Happy

Zadnja promjena: Veronica; 13.09.10 0:14; ukupno mijenjano 1 put.

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 13.09.10 0:14

Bruno je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:

Ne! Nego nisam dobio 12 kad nisam zaslužio, nisam dobio 12 ni kad me je Kelly Clarckston predstavljala, a Bubble Land od mene također nije dobio zadnjih 4-5 HSC-ova 12 ni 10.

A čudno mi je kako ti primjećuješ i vodiš brigu samo o glasovima ove dvije zemlje, kada neke zemlje preočito izmjenuju bodove, i to su novi "klanovi" započeli koje ni ja sam nisam prepoznao dok mi kolegica nije obratila pažnju na to. To su oni najgori, nepirmjetni!

pa pomenuo sam, vas sam cak naveo na kraju!

posle svakog glasanja zemlje koja je glasala `posteno` sam napisao TRAGIKOMICNO!
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 13.09.10 0:16

HaYrOLa je napisao/la:
Bruno je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:

posle svakog glasanja zemlje koja je glasala `posteno` sam napisao TRAGIKOMICNO!

Hhahaa. Mislio sam da si to pisao za one koje ti se glasovi nisu svidjeli Razz

A baš me zanima jesi primjetio nove klanove Razz

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 13.09.10 0:17

kako je moguce da sam pobjednik 1. polufinala a u finalu puno slabije plasiran
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 13.09.10 0:22

Bruno je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:

Hhahaa. Mislio sam da si to pisao za one koje ti se glasovi nisu svidjeli Razz

A baš me zanima jesi primjetio nove klanove Razz

pa reci mi na koga mislis pa cu reci da li sam njih primetio...
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Fonsi on 13.09.10 1:31

Ja ću samo nešto reči!!! Kako to da sam od Verbenie u polufinalu dobio 12 a u finalu 0????
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 13.09.10 9:55

Marijo je napisao/la:kako je moguce da sam pobjednik 1. polufinala a u finalu puno slabije plasiran

Ne glasaju isti ljudi, tj. ne svi.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 13.09.10 9:59

esc4ever4me je napisao/la:Ja ću samo nešto reči!!! Kako to da sam od Verbenie u polufinalu dobio 12 a u finalu 0????

hahaha pa tako si i ti meni za Nox, ali to se i meni jedanput dogodilo s 8 bodova, dala sam je u pf a u f ne, iskreno tad mi se nijedna pjesma nije svidjela, pa mi bilo svejedno kome 1 kome 8 Razz
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 13.09.10 10:43

a ja u polufinalu bio 6., a sad 14. Sad
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

Korisnički profil https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by Fonsi on 13.09.10 11:59

sandy je napisao/la:
esc4ever4me je napisao/la:Ja ću samo nešto reči!!! Kako to da sam od Verbenie u polufinalu dobio 12 a u finalu 0????

hahaha pa tako si i ti meni za Nox, ali to se i meni jedanput dogodilo s 8 bodova, dala sam je u pf a u f ne, iskreno tad mi se nijedna pjesma nije svidjela, pa mi bilo svejedno kome 1 kome 8 Razz

Za Nox si dobila 12 koji je trebalo ići Bacchusu! Tamo ili krivo piše ili sam ja krivo poslao... Tako da... Ja uvijek uspoređujem glasove iz polufinala sa finalom, tako da nemoj pričati ako ne znaš neke stvari!
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 13.09.10 12:07

esc4ever4me je napisao/la:
sandy je napisao/la:

Za Nox si dobila 12 koji je trebalo ići Bacchusu! Tamo ili krivo piše ili sam ja krivo poslao... Tako da... Ja uvijek uspoređujem glasove iz polufinala sa finalom, tako da nemoj pričati ako ne znaš neke stvari!

a što to odmah nisi rekao, nego me tu sad kao još i napadaš, al sam ti ja kriva što ti jedno misliš drugo šalješ, ti to riješi sam sa sobom. ok? Very good!
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 13.09.10 12:41

I ovdje se lagano završava ova diskusija "presipanja iz šupljeg u prazno". Tema ide pod ključ i u arhivu ! cheers

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 10 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

[Vrh]