EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 21 – Sverigeland / Manswerölt I Final Voting

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

HSC 21 – Sverigeland / Manswerölt I Final Voting - Page 12 Empty Re: HSC 21 – Sverigeland / Manswerölt I Final Voting

Postaj by Kruno on 04.09.10 18:37

Di je Hayrola da istuće ovu gospođicu Ani Very Happy
Laughing Laughing
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

HSC 21 – Sverigeland / Manswerölt I Final Voting - Page 12 Empty Re: HSC 21 – Sverigeland / Manswerölt I Final Voting

Postaj by Sammi on 04.09.10 18:37

Veronica je napisao/la:
♥ Swedish Hero ♥ je napisao/la:

Još gore.

Ja nemam ništa protiv pobjede Alexandrije jer je pjesma meni stvarno jedna od njegovih najboljih, ali ovakvo glasanje.

i ja kažem ništa nemam protiv alexandrie i njegove pobjede,ali glasovanje bubble landa je očaj i sad kad ju pustimo i ako pustimo da i dalje igra ona ce njemu na iducem natjecanju dati manje a zašto samo zato da bi nama nešto "dokazala"

ma nemam se ja sta nikome dokazivat
Sammi
Sammi

Broj postova : 299

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 04.09.10 18:38

ani. je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
ani. je napisao/la:

ma kako li si ti pametna, boze moj? :O pa ja ti se divim!

joj daj prestani se više balavo ponašati i priznaj da ne slušaš pjesme i da glasuješ po nalogu end of story!

necu priznat nesto sta nije istina. a ti prestani vise ovdje izigravat pravdu i zakon. dosadila si u bogu i coviku!

ne vrijedaj me.

ne izgiravm ja ništa vec samo govorim istinu.

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sammi on 04.09.10 18:38

Kruno!! je napisao/la:Di je Hayrola da istuće ovu gospođicu Ani Very Happy
Laughing Laughing

jadno i odvratno
Sammi
Sammi

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 04.09.10 18:39

ani. je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
♥ Swedish Hero ♥ je napisao/la:

Još gore.

Ja nemam ništa protiv pobjede Alexandrije jer je pjesma meni stvarno jedna od njegovih najboljih, ali ovakvo glasanje.

i ja kažem ništa nemam protiv alexandrie i njegove pobjede,ali glasovanje bubble landa je očaj i sad kad ju pustimo i ako pustimo da i dalje igra ona ce njemu na iducem natjecanju dati manje a zašto samo zato da bi nama nešto "dokazala"

ma nemam se ja sta nikome dokazivat

super

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 04.09.10 18:39

ani. je napisao/la:
Laughing Laughing

jadno i odvratno

Još malo pa 100 postova, Ani Laughing
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 04.09.10 18:39

ani. je napisao/la:
Laughing Laughing

jadno i odvratno

ajde ajde još malo pa sto posteva Very Happy

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sammi on 04.09.10 18:39

Veronica je napisao/la:
ani. je napisao/la:

necu priznat nesto sta nije istina. a ti prestani vise ovdje izigravat pravdu i zakon. dosadila si u bogu i coviku!

ne vrijedaj me.

ko je odi koga prvi poceo vrijeđat ? o.O
Sammi
Sammi

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 04.09.10 18:40

OTPIKSAJTE SVI! :p :p :p JA DA POŠALJEM SUSAN BOYLE NE BI UŠAO U FINALE! :p jer su tu raznorazni klanovi..i svi glasaju po imenima itd.. Smile mislim da sam najpošteniji po glasovima... nikada ne glasam po ne znam čemu već samo po kvaliteti!! Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sammi on 04.09.10 18:40

Veronica je napisao/la:
ani. je napisao/la:

jadno i odvratno

ajde ajde još malo pa sto posteva Very Happy

da,da.. a ti kao i uvijek se vataš za istu priču..
to sta nisam od 0-24 na forumu i šta imam život, okej kriva sam za to
Sammi
Sammi

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 04.09.10 18:41

croato je napisao/la:OTPIKSAJTE SVI! :p :p :p JA DA POŠALJEM SUSAN BOYLE NE BI UŠAO U FINALE! :p jer su tu raznorazni klanovi..i svi glasaju po imenima itd.. Smile mislim da sam najpošteniji po glasovima... nikada ne glasam po ne znam čemu već samo po kvaliteti!! Smile

Ja bi ti dao 12, sigurno! Ja ju htio slati, pa odustao Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 04.09.10 18:41

ani. je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
ani. je napisao/la:

ne vrijedaj me.

odi?

tebe vrijeda što ti ja govorim istinu?i što je 10 ljudi u anketi glasovalo protiv jbg,još dvoje ljudi pa odlučujemo o vašoj sudbini Smile

ne bi ja imala protiv tebe i tvog glasovanja ništa da ti glasuješ pošteno ali to se vidi da nisi Very Happy

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sammi on 04.09.10 18:41

Waka_Waka je napisao/la:
ani. je napisao/la:

jadno i odvratno

Još malo pa 100 postova, Ani Laughing

jel da Very Happy
Sammi
Sammi

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 04.09.10 18:42

croato je napisao/la:OTPIKSAJTE SVI! :p :p :p JA DA POŠALJEM SUSAN BOYLE NE BI UŠAO U FINALE! :p jer su tu raznorazni klanovi..i svi glasaju po imenima itd.. Smile
mislim da sam najpošteniji po glasovima... nikada ne glasam po ne znam čemu već samo po kvaliteti!! Smile

Takodje.Ja sam Coldplayu dao 8 u PF,nije mi jasno kako niste u finalu bili.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 04.09.10 18:44

Počinjete skrećat s teme koja je rezultati 21. HSC-a.

Tema zaključana, rasprave vodite preko PP.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sammi on 04.09.10 18:44

Veronica je napisao/la:
ani. je napisao/la:

odi?

tebe vrijeda što ti ja govorim istinu?i što je 10 ljudi u anketi glasovalo protiv jbg,još dvoje ljudi pa odlučujemo o vašoj sudbini Smile

ne bi ja imala protiv tebe i tvog glasovanja ništa da ti glasuješ pošteno ali to se vidi da nisi Very Happy

jesi ti sad sritna? jel ti duša na mistu? toliko si se uživila u sve ovo :S
Sammi
Sammi

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

[Vrh]