EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 19 | Lawosay - Horehronia | Press & Info Center

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

HSC 19 | Lawosay - Horehronia | Press & Info Center - Page 2 Empty Re: HSC 19 | Lawosay - Horehronia | Press & Info Center

Postaj by sandy on 12.08.10 11:47

[quote="Leo"]
sandy je napisao/la:do kada traje glasovanje?[/quote

Pa nije ni pocelo. :?: :!:

a kako se glasa? - ne mislim na bodove nego na koji način, mislila sam da mi pošaljemo glasove organizatoru
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

HSC 19 | Lawosay - Horehronia | Press & Info Center - Page 2 Empty Re: HSC 19 | Lawosay - Horehronia | Press & Info Center

Postaj by Leo on 12.08.10 11:52

[quote="sandy"]
Leo je napisao/la:

a kako se glasa? - ne mislim na bodove nego na koji način, mislila sam da mi pošaljemo glasove organizatoru

Kad se objavi polufinale saljes glasove organizatoru ali tek kad on objavi polufinale.Verovatno ce danas biti objavljeno.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 12.08.10 11:57

[quote="Leo"]
sandy je napisao/la:

Kad se objavi polufinale saljes glasove organizatoru ali tek kad on objavi polufinale.Verovatno ce danas biti objavljeno.

ok, hvala!...moji su spremni Smile
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 12.08.10 15:07

Pa sad...ovo sa prijateljima i ostalim nije moralo da se spoene bas na 1/2 finalu...I da,zastava Princeva je pogresna!!!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 12.08.10 15:09

Lunke je napisao/la:Pa sad...ovo sa prijateljima i ostalim nije moralo da se spoene bas na 1/2 finalu...I da,zastava Princeva je pogresna!!!!!

moralo je,jer nitko me neće optuzivati izravno neizravno nebitno uopće za namještanja Wink

što se tiče zastave promjenit cu Wink

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 12.08.10 15:17

Ja u polufinalu vidim samo 19 banera.Da li je problem kod mene?
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 12.08.10 15:19

Leo je napisao/la:Ja u polufinalu vidim samo 19 banera.Da li je problem kod mene?

Ne znam,ja sam ih vidjela 18 pa sad 19

idem vidjeti tko fali i da li fali

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 12.08.10 15:20

Nasao.Nedostaje Sverigeland.A on je direktni finalista a ne Westlife.
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 12.08.10 15:24

Ne Sverigeland neće bii tu,a nakon njega se prijavilo još zemalja pa neću uvaziti njegovu prijavu,on je poslao glasove samo do zemalja koliko ih se prijavilo prije njega Wink

Sada se mislim sve vidi

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 12.08.10 15:27

Znači ja sam izravno?Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 12.08.10 15:28

Kruno!! je napisao/la:Znači ja sam izravno?Smile

Da

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 12.08.10 15:43

Veronica je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:Znači ja sam izravno?Smile

Da

Super Very Happy Very Happy
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 12.08.10 16:04

Podvala Horehronie!

SRAMOTA I BRUKA! Pored toga sto su veoma neprofesionalno odradili ulogu domacina HSC19 (prozivanje aktuelnog ucesnika HSC) i ceo uvodni show posvetili blacenju Tugbe Ekinci, organizatori, koji se busaju u grudi kako su posteni, najbolji itd. , dozvolili su sebi jos jednu vecu sramotu, kao da im ova uvodna nije bila dovoljna. Pod rednim brojem dva za BBR Novi Beorgad postavljena je pesma, koja uopste nije ona kojom Tugba ekinci predstavlja nasu zemlju! Slucajno ili namerno, organizatori su ovim potvrdili da nisu dorasli tom pozivu, jer na veoma tuzan i jadan nacin zele da eliminisu i ugroze nasu predstavnicu! Kako glasanje traje vec 3 sata, ukoliko je neko glasao , dok se pesma ne bude promenila , a organizatori izvinuli Tugbi i BBR Novi Beorgad, za nas ce ovo takmicenje biti neregularno i trazicemo ponavljanje show-a!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 12.08.10 16:07

Veronica je napisao/la:
Lunke je napisao/la:Pa sad...ovo sa prijateljima i ostalim nije moralo da se spoene bas na 1/2 finalu...I da,zastava Princeva je pogresna!!!!!

moralo je,jer nitko me neće optuzivati izravno neizravno nebitno uopće za namještanja Wink

što se tiče zastave promjenit cu Wink

To mozes da spomenes u svom vlastitom topiku, na polufinalu Boga mi, ne bi smela, jer ipak je to nesto zvanicno, i nemas prava da toliko prisvajas ovo takmicenje i koristis polufinale HSC-a za licna prepucavanja! Neprofesionalno, jadno i tuzno!
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 12.08.10 16:09

Fairyland se sprema da glasa.Odabrao sam 11 pesama koje mi se svidjaju .Sad treba da izbacim jednu i da podelim poene.
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 12.08.10 16:12

Pjesme su dosta slabe Rolling Eyes
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 12.08.10 16:28

Fairyland ce upravo da glasa.Pesme kojima sam dao 12-10-8-7 su mi odlicne .Pesme kojima nisam dao bodove su mi slicne kao one kojima sam dao 1-2-3-.Bilo je lakse nego prosli put.
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 12.08.10 16:57

Fabray odbija glasovati do se BBR NB-u ne promijeni pjesma.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 12.08.10 17:05

Gleek je napisao/la:Fabray odbija glasovati do se BBR NB-u ne promijeni pjesma.

I love you bar neko da je reagovao ...
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 12.08.10 17:23

HaYrOLa je napisao/la:
Gleek je napisao/la:Fabray odbija glasovati do se BBR NB-u ne promijeni pjesma.

I love you bar neko da je reagovao ...

Evo i ja jos nisam glasao.Mada znam pesmu koja je prava. Very Happy
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 12.08.10 19:47

Čekam i ja da se Tugbina pjesma ispravi Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 13.08.10 0:39

HaYrOLa je napisao/la:Podvala Horehronie!

SRAMOTA I BRUKA! Pored toga sto su veoma neprofesionalno odradili ulogu domacina HSC19 (prozivanje aktuelnog ucesnika HSC) i ceo uvodni show posvetili blacenju Tugbe Ekinci, organizatori, koji se busaju u grudi kako su posteni, najbolji itd. , dozvolili su sebi jos jednu vecu sramotu, kao da im ova uvodna nije bila dovoljna. Pod rednim brojem dva za BBR Novi Beorgad postavljena je pesma, koja uopste nije ona kojom Tugba ekinci predstavlja nasu zemlju! Slucajno ili namerno, organizatori su ovim potvrdili da nisu dorasli tom pozivu, jer na veoma tuzan i jadan nacin zele da eliminisu i ugroze nasu predstavnicu! Kako glasanje traje vec 3 sata, ukoliko je neko glasao , dok se pesma ne bude promenila , a organizatori izvinuli Tugbi i BBR Novi Beorgad, za nas ce ovo takmicenje biti neregularno i trazicemo ponavljanje show-a!

Ovako se s adminima ne razgovara,a niti bilo kim drugim na forumu,mogu i tebi nabrojiti tvoje "poštene" glasove,so I mean please....u tom govoru sam se obratila svima koji prozivaju Horehroniju i vjeruj dobila veliku podršku Wink

Glasove će poslati oni koji su već glasovali Wink

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 13.08.10 1:08

Veronica je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:Podvala Horehronie!

Ovako se s adminima ne razgovara,a niti bilo kim drugim na forumu,mogu i tebi nabrojiti tvoje "poštene" glasove,so I mean please....u tom govoru sam se obratila svima koji prozivaju Horehroniju i vjeruj dobila veliku podršku Wink

Glasove će poslati oni koji su već glasovali Wink

Hajde nauci me kako se razgovara sa adminima... Ja za razliku od tebe nemam tu moc da izbacujem ljude sa foruma, da im pretim sankcijama ili ne znam cim, ali sam ti dao domaci zadatak kako se organizuje i HSC i Miss, jer nisam napravio ni jednu gresku, niti je ista bilo neregularno, niti sam , dok sam bio domacin, ponizavao ucesnike tog takmicenja, kao ti. Bio sam totalno neutralan! A ti se nauci kulture i pristojnosti, i ako zelis da ti se svi dive , starno posle 5 organizacija HSC-a, ovakve greske ti se ne bi smele dogadjati! Ako je u pitanju greska... I ako glumis Boga vec, hajde onda daj organizuj jedan HSC bez problema, prepustanja organizacije na pola takmicenja, gresaka u glasanju, prezentaciji itd. Bio bi red.

Toliko do mene VERONICA!

p.s to sto si se ti obratila SVIMA koji prozivaju Horehroniu, nisam primetio, jer znamo svi ovde za koga peva TUGBA!
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 13.08.10 1:59

Lightland glasao! Smile Nije bilo nimalo teško. 12-ku sam dao svom favoritu, kojeg sam dobio prije par dana. A 10-ku jednoj odličnoj pjesmi! Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 13.08.10 12:27

Ja se hoću natjecati, zašto mene nisi prijavila ????
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]