EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 19 | Lawosay - Horehronia | Press & Info Center

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

HSC 19 | Lawosay - Horehronia | Press & Info Center - Page 7 Empty Re: HSC 19 | Lawosay - Horehronia | Press & Info Center

Postaj by Veronica on 19.08.10 17:46

Gleek je napisao/la:
esc4ever4me je napisao/la:Kad su rezultati?
Danas u ponoc Very Happy

hahahahaha too je bilo zezanje,veceras oko 8-9

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

HSC 19 | Lawosay - Horehronia | Press & Info Center - Page 7 Empty Re: HSC 19 | Lawosay - Horehronia | Press & Info Center

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 19.08.10 17:47

Stavi u 20:00. HSC 19 | Lawosay - Horehronia | Press & Info Center - Page 7 547202
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 19.08.10 17:49

ma ajde sad, ako si sve spremila, rijetko ko je navece doma, ljeto je! Mislim,meni je svejedno, ne vjerujem da cu pratiti, al govorim opcenito...
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 19.08.10 17:51

Waka_Waka je napisao/la:ma ajde sad, ako si sve spremila, rijetko ko je navece doma, ljeto je! Mislim,meni je svejedno, ne vjerujem da cu pratiti, al govorim opcenito...

stvar je u tome što nisam,ja sam odgodila izlazak,samo da budu danas Wink

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 19.08.10 18:58

Tri zemlje nisu glasovale.

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 19.08.10 19:03

Veronica je napisao/la:Tri zemlje nisu glasovale.

Koje!? affraid
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 19.08.10 19:05

Jasmin je napisao/la:
Veronica je napisao/la:Tri zemlje nisu glasovale.

Koje!? affraid

radim tablice pa nisam sigurna u trecu,nisu euro,verbenia i eto još jedna...jaim čim tablice napravim Very Happy

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 19.08.10 19:50

Mene nema nažalost na rezultatima,pa sretno svimaaaa ! cheers
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 19.08.10 20:18

Nisu glasovali BBR Novi Beograd-Euro-Verbenia

Inače u čast povratka Scorewiza,rezultati ce biti preko njega,ali neće se odmah moci izvrtiti nego cu ja to ipak raditi preko slika,kada unesem sve u njega očekujte rezultate Very Happy

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 19.08.10 20:18

Veronica je napisao/la:Nisu glasovali BBR Novi Beograd-Euro-Verbenia

Inače u čast povratka Scorewiza,rezultati ce biti preko njega,ali neće se odmah moci izvrtiti nego cu ja to ipak raditi preko slika,kada unesem sve u njega očekujte rezultate Very Happy

cheers cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 19.08.10 20:20

ScoreWiz is unfortunately down again. Its host site has been hacked. Thank you for your patience while we're fixing the breach.

Meni to prikazuju affraid

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 19.08.10 20:22

Meni i dalje radi

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 19.08.10 20:24

Veronica je napisao/la:Meni i dalje radi

I meni sad. Smile

Ovaj novi je bolji, čak možemo i mi uvjde unositi zastave i imena naših zemalja Smile

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 19.08.10 20:27

Meni bi bilo bolje kad bi dobili link i onda sami odredili kako da to ide (sporije/brže) i onda to tako gledali, nekako bude napetije stalno gledat kako neke zemljerastu i padaju u "videu". Smile

Pauly D
administrator

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 19.08.10 20:44

bit će slike

Inače Dolina Prinčeva neka odredi svoju 2 i 10 ne moze jednoj zemlji dvaput bodovi i da ako ne dode ,onda cu ja dati onome tko je zadnji taj jedan bod,da ne bi bilo svađe itd Laughing

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 19.08.10 20:47

Veronica je napisao/la:bit će slike

Inače Dolina Prinčeva neka odredi svoju 2 i 10 ne moze jednoj zemlji dvaput bodovi i da ako ne dode ,onda cu ja dati onome tko je zadnji taj jedan bod,da ne bi bilo svađe itd Laughing

Ista stvar je i sa EviŁŁandom,on je dao EurovisionWorldu bodove.

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 19.08.10 20:49

I bit će odmah preko linka,da vas više ne mučim,inale napravila sam bila 10-tak tablica običnih ali kad sam vidjela scorewiz,onda sam odlučila prek njega Laughing

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]