EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 14 | Dohas - Horehronia | Semifinal Results

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

HSC 14 | Dohas - Horehronia | Semifinal Results - Page 5 Empty Re: HSC 14 | Dohas - Horehronia | Semifinal Results

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 04.07.10 19:04

Hvala svima, jako sam sretan !

Sretno svima, mislim da su sve pjesmu sa razlogom u finalu !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

HSC 14 | Dohas - Horehronia | Semifinal Results - Page 5 Empty Re: HSC 14 | Dohas - Horehronia | Semifinal Results

Postaj by Pauly D on 04.07.10 19:12

Tek sam se sad probudio Smile

Hvala svima koji su glasovali za Alexandriu, drago nam je da smo još jednu domaću pjesmu uspjeli dovući u finale. Smile

Čestitke posebne i Kobilichu Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 04.07.10 19:34

Njaaah, žiri me je sje*ao. ;-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 04.07.10 19:42

Bruno je napisao/la:Tek sam se sad probudio Smile

Hvala svima koji su glasovali za Alexandriu, drago nam je da smo još jednu domaću pjesmu uspjeli dovući u finale. Smile

Čestitke posebne i Kobilichu Smile
hvala punooo i tebi takoder cestitke Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Kerber on 04.07.10 19:45

Nemogu virovat da san zadnji, e sad stvarno odustajen,uvik iman dobre pisme nikad ne prođen Sad
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 04.07.10 20:04

eh, evo i mene. prije svega, cestitke svim finalistima. meni nije prosla ni 10-ka iz mog polufinala, ni 10- kao ziri. inace, pojedine zemlje, kao stu su jugoslovenija, se ignoriraju. mislim, meni je jugoslovenija super, tonnerre isto extra... makar su mi 12-ke prosle. Smile vidimo se u finalu, i hvala svima koji su glasali za lightland Wink
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Velvet on 04.07.10 20:30

Kerber je napisao/la:Nemogu virovat da san zadnji, e sad stvarno odustajen,uvik iman dobre pisme nikad ne prođen Sad

stvarno mi je zao! od mene si dobio bodove....
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 04.07.10 20:35

Velvet je napisao/la:
Kerber je napisao/la:Nemogu virovat da san zadnji, e sad stvarno odustajen,uvik iman dobre pisme nikad ne prođen Sad

stvarno mi je zao! od mene si dobio bodove....

Bio si u top5 kod mene Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 04.07.10 20:38

Samo se nadam da nećemo opet biti među zadnjima ! HSC 14 | Dohas - Horehronia | Semifinal Results - Page 5 Icon_sad HSC 14 | Dohas - Horehronia | Semifinal Results - Page 5 Icon_sad
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]