EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Bivša Beogradska Republika Novi Beograd

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Bivša Beogradska Republika Novi Beograd - Page 39 Empty Re: Bivša Beogradska Republika Novi Beograd

Postaj by Leo on 07.08.10 18:57

Zavidna pozicija.Nadam se da necu tu i zavrsiti.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bivša Beogradska Republika Novi Beograd - Page 39 Empty Re: Bivša Beogradska Republika Novi Beograd

Postaj by Misfit on 07.08.10 19:03

Meni se jako sviđa moja pozicija.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Velvet on 07.08.10 20:05

hvala Beograd! Very Happy
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Postaj by Vinky on 07.08.10 21:11

ODLIČNA POZICIJA.....hvala Novi Beograd Smile
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 09.08.10 20:32

Niko nece u Horehroniu!

Iako je do proglasenja pobednika show-a `Comeback of teh Titan` ostao jos samo jedan dan, sve je izvesnije da se show nece ni odrzati. Naime, prva je od finala odustala Hande Yener, izjavivsi da ne zeli u zemlju koja svojim uticajem vrsi teror sirom Helije, i da ne zeli da pravi problem RTVBBRNBG ukoliko bi pobedila.

- Ta licimerna prepustanja finalizacije organizacije HSC-a svaki put kada se ustanovi da su `oni` pobednici, mi je presmesna. Takodje i buka i halambuka kad im nesto ne odgovara, kad su glasovi nelegalni itd. Niko nije zasticen kao oni,a pritom bi tu istu Horehroniu bi uporedila sa najvecim agresorom danasnjice , Amerikom, i necu im uciniti tu cast i dizati rejting takmicenja koje organizuju - zakljucila je Yenderova.

Nakon najvece zvezde BBR Novi Beograd, i Ellisa Khoury je odustala, a kao razlog je navela da se `nije lagodno osecala kada je cula da je Horehronia pobedila`

- Postujem Lauru, ali je mislim i njoj bilo neprijatno. Smesne se stvari desavaju, komicne. Necu da pesmu koja je aposlutno najveci hit bila u obradama svetskih DJ sirom planete, da habam na takmicenju gde cu zavrsiti iza nekih koji nemaju ni pesmu, ni glasa ni stila.

Iako su vec dva velika favorita odustala, ipak se ocekuje u toku dana odluka najskandaloznije ucesnice NF, Tugbe Ekinci. Kako se nezvanicno saznaje, Tugba nece odustati, medjutim, ocekuje se odustanak Esme Er, koja vec duze vreme nije u BBR Novi Beograd, te ce samim tim NF propasti. Da je RTVBBRNBG uvek spreman na ovakve stvari, govori i to da je izvodjac koji je spreman za HSC 20, u opticaju da bude interno izabran za HSC19, ukoliko NF `Comeback of the Titan` propadne. Radi se o totalno anonimnoj osobi, koja je u dogovoru sa RTVBBRNBG snilima i pesmu i spot za HSC 20.

HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 09.08.10 20:40

Jedva cekali da se BBR vrati kad ono nista.Posaljite tog anonimnog. Very Happy
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 10.08.10 2:34

Tugba za BBR Novi Beograd!

Bivša Beogradska Republika Novi Beograd - Page 39 2uqybva

RTVBBRNBG odlucio je da na HSC u Horehroniu posalje Tugbu ekinci i pesmu `Yanma demezler`. Iako je NF bilo jace nego ikada u BBR Novi Beograd, povlacenjem iz takmicenja Hande Yener i ellise Khoury, RTVBBRNBG je ostao na spisku od 3 pevacice koje bi se takmicile. Esma Er, nije bila u mogucnosti da se vrati i pojavi u finalnom showu, te su organizatori resili da telefonskim putem dogovore putnika za Horehroniu. Bengu Meki, bivsa Miss BBR Novi Beograd, prepustila je tu cast Tugbi, sa obrazlozenjem da ce u ovom trnutku Tugba to najbolje odraditi.

Tugba Ekinci , u pratnji Nazan Öncela, autora pesme i momka iz spota za pesmu Yanma demezler, predstavljace BBR Novi Beograd na Helia song contestu u Horehronii.

CORAL SE PROSLAVILA ZAHVALJUJUCI MENI I BBR NOVI BEOGRAD!

Tugba je povodom ove vesti bila veoma srecna, pogotovo jer putuje u Horehroniu, na noge Coral Segoviji.

- Doslo je vreme za vracanje starih dugova. Coral, samoproklamovana umetnica, koja je slavu stekla preko mojih ledja i na ime BBR Novi Beograd, platice za sva nedela u proslosti i to na svom terenu! Pobedila je naovom takmicenju zahvaljujuci imenu moje zemlje, mislite da bi se to ikada dogodilo. Idem u horehroniu, po drugu pobedu za BBR Novi Beograd. Prva je takodje izvojevana tamo. Sudbina? - izjavila je Tugba , koja ce sutradan vec, krenuti put Horehronie.

HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 10.08.10 8:17

odlična pjesma obozavam ju slusao sam ju neki dan Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 10.08.10 9:10

Dobra je pjesma,samo mi treba uć' u uši Razz Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 10.08.10 13:33

Tugba cheers
Misfit
Misfit

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 10.08.10 14:34

Tugba Ekinci u epizodi : Ja sam Tugba, a ko si ti?

Tugba je stigla u Horehroniu. I po ocekivanju izazvala nevidjenu pometnju po sletanju u Lawasoy. Na aerodromu je docekalo nekoliko stotina fanova iz Horehronie, sa transparentima `TUGBA No1` `GORAN SEGOVIC LIKES TUGBA` `CORAL WANNABE TUGBA` ...

Tugba je na sva pitanja novinara koji su je takodje docekali na aerodromu, a koja su imala veze sa Coral Segoviom, odgovorila : Ja sam Tugba, a ko je to?

Tugba je bila u pratnji autora pesme `Yanma demezelr` , Nazana Oncela, koji ce pojavljuje u spotu istoimene pesme, a kako saznajemo pojavice se i na sceni HSC-a.

Bivša Beogradska Republika Novi Beograd - Page 39 85610753
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 11.08.10 16:39

Horehronijski zakoni!
Ocajnicki potezi Helijske Amerike

Tugba Ekinci, koja trenutno boravi u Horehroniji gde predstavlja BBR Novi Beograd na Helia Song Contestu, ekskluzivno otkriva zakulisne radnje u vezi sa novim `zakonima` na HSC-u. Nedavno je donet novo pravilo (Horehronijski zakon, prima.aut Tugba) po kome se na HSC-u ne smeju prijavljivatui rodjaci aktuelnih ucesnika, dok oni koji su vec prijavili do ovog HSC-a, mogu ostati i slobodno ucestvovati ?! Tugba Ekinci ekskluzivno otkriva mracnu pozadinu novog pravila, u narodu prozvanim `Hortehronijski zakon`.

- U strahu da nece pobediti i 39. put zaredom, zbog povecanog borja novih zemalja i povratku `neprojateljskih` zemalja, Horehronija je progurala jos jedno njihovo pravilo u vezi sa rodjacima! Sada im smeta da se rodjaci postojecih ucesnika takmice jer , avaj, niko im nece davati poene, jer su sve svoje rodjake i prijatelje i lazne profile vec okupili odavno, a sad su u manjini! Zemlje okupljene oko Helijske Amerike zele da prave budalama sve redom, ali ne i mene. Ovo je jos jedna u nizu sramota koje moze da smisli samo um iz Horehronije, vrhovni diktator Helie - zakljucila je Tugba.

TUGBA NIJE OVCA iz HOREHRONIJE!

Bivša Beogradska Republika Novi Beograd - Page 39 LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5C853%5CTu%C4%9Fba%20Ekinci%5C!cid_5F5450CD-8D8F-4660-A546-7E02671E3A7B
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.08.10 16:42

Ahahahahahaha...Bivša Beogradska Republika Novi Beograd - Page 39 Lol
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 11.08.10 16:44

Tugba I love you

Very Happy Razz Razz
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 11.08.10 22:23

Kraljica se vratila I love you

cheers
Misfit
Misfit

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 11.08.10 22:54

Sick as always I love you

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Vinky on 11.08.10 23:00

zanimljivo štivo...tugba the best Laughing
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 12.08.10 6:25

Veronica je napisao/la:Sick as always I love you

Ko gubi ima pravo da se ljuti Very Happy (prim.aut Tugba )
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 12.08.10 11:45

HaYrOLa je napisao/la:
Veronica je napisao/la:Sick as always I love you

ja gubim? :shock:

šta to?

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 12.08.10 14:44

Veronica je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:

šta to?

Coral gubi popularnost Very Happy Uvek ce biti u senci Tugbe Very Happy
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 12.08.10 15:08

HaYrOLa je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:

šta to?

Coral gubi popularnost Very Happy Uvek ce biti u senci Tugbe Very Happy

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

kojim se ti glupostima baviš

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 12.08.10 16:03

Podvala Horehronie!

SRAMOTA I BRUKA! Pored toga sto su veoma neprofesionalno odradili ulogu domacina HSC19 (prozivanje aktuelnog ucesnika HSC) i ceo uvodni show posvetili blacenju Tugbe Ekinci, organizatori, koji se busaju u grudi kako su posteni, najbolji itd. , dozvolili su sebi jos jednu vecu sramotu, kao da im ova uvodna nije bila dovoljna. Pod rednim brojem dva za BBR Novi Beorgad postavljena je pesma, koja uopste nije ona kojom Tugba ekinci predstavlja nasu zemlju! Slucajno ili namerno, organizatori su ovim potvrdili da nisu dorasli tom pozivu, jer na veoma tuzan i jadan nacin zele da eliminisu i ugroze nasu predstavnicu! Kako glasanje traje vec 3 sata, ukoliko je neko glasao , dok se pesma ne bude promenila , a organizatori izvinuli Tugbi i BBR Novi Beorgad, za nas ce ovo takmicenje biti neregularno i trazicemo ponavljanje show-a!
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 13.08.10 1:02

Gülşen Bayraktar nova Miss BBR Novi Beograd

Nakon propustenih 5 izbora za Miss Helie, BBR Novi Beorgad se vraca na ovo takmicenje, koje se po 16 put odrzava, ovog puta u Westlife-u.

Miss BBR Novi Beograd i predstavnica ove zemlje na Miss Helia 16 je Gülşen Bayraktar.

Bivša Beogradska Republika Novi Beograd - Page 39 Glsnlr0
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 13.08.10 13:53

Tugbasticno, nema sta!

Tugba Ekinci, objasnila je srz problema koje ima sa Horehroniom i Coral Segoviom, kao i zbog cega se desila SRAMOTA da 12 sati pogresna pesma stoji pod zastavom BBR Novi Beograd.

- Coral je frustra! Fali joj muska ruka! Ljuta je na ceo svet, i samo se sveti zbog manjka `muske ljubavi`. Zato sam resila da joj pomognem. Otvaram fond `FUCKABLE CORAL`, i pozivam sve muskarce da se pridrzue i da mi pomognu da joj nadjem najboljeg, da je resi frustracije! Znam da ce biti tesko, ipak je to coral. Inace oprastam Helijskoj Americi za sav nedela koja su ucinila meni na ovom HSC-u, ali u isto vreme sam uzivala u njihovoj sramoti! Mislila sam da ce prosli HSC biti majgore organizovan , ali evo ga , ponavljaju se `uspesi` fabuloznog domacina, hahahah.

Bivša Beogradska Republika Novi Beograd - Page 39 Tugba%20Ekinci%202010
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 13.08.10 14:18

Zna se ko je najveca estradna zvezda Helije!

Kako je najpoluparnija grupa Horehronije objavila pesmu `Estrada`, ciji je refren navodno posvetila Tugbi ekinci, tugba u svom stilu odgovoara `talentovanim` horehronijcima, podsecajuci ih ko je estrada o kojoj su `pokusali` da pevaju.

- pa znamo ko je za Horehroniju najveca estradna zvezada (smeh). Necu citirati tekst pesme, ali zna se na sta mislim kada kazem NAJVECE!!!

tekst refrena pesme grupe `Zivo blato` :

Estrada, gomila govana
Estrada, smrdljiva saka jada.
Estrada, od lazi do prevare,
Estrada, kome to treba sada?

Da li je to Tugba rekla da je Coral najveci `izmet` Helije? Ne,ne ! Pa Coral je svojevremeno tvrdila da je najveca na estradnoj sceni Heliej Smile

DA PEVA, PEVA, AL DA MIRISE, ZAUDARA!
Bivša Beogradska Republika Novi Beograd - Page 39 CORAL1_0
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

[Vrh]