EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Info kutak! REZULTATI!

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Info kutak! REZULTATI!

Postaj by NathanDT1 on 22.11.14 19:16

@croato:
Plavija - 10 zemalja - 2x12
Toowoomba - 10 zemalja - 1x12

Pobjedaaaa cheers cheers cheers
Hvala vam (pogotovo Voyager, Westlife i ESCWorld Prinčevi) I love you

Veronica organizuje? Razz

NathanDT1

Broj postova : 191

Kontinent Helia
Zemlja: Plavija
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 23.11.14 20:50

Nešto si previše dijele Barunique i Voyager...100% se dogovaraju preko fejsa.Laughing

Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 23.11.14 21:05

Laughing 2

Leo

Broj postova : 20359

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sanna on 23.11.14 21:35

Hvala na glasovima, znam da je nekima bilo jako teško mi bod dodijeliti, što se vidjelo iz podignute drame i da bi najrađe sve učinili da me nema, ali tu sam i ostajem Very Happy

Goxy je napisao/la:Nešto si previše dijele Barunique i Voyager...100% se dogovaraju preko fejsa.Laughing

Smiješno baš. Svaki bod koji se dodijeli tom varalici nad varalicama je uvreda za sve nas ostale. Šteta što to ne vidiš.

Žalosno je da forum ovisi o varalicama koji svaki put kad im plasman ne odgovara kao odlaze da bi se opet (sa novim logom) vratili.

Nije ni čudo da nema ljudi. Ko bi i dolazio kad vidi šta se ovdje radi.

Nekih se nikako riješiti.... možda nam učine uslugu pa odu sami, vidim neki već odlaze...

Sanna

Broj postova : 188

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 23.11.14 21:57

Taman se ti javila polemizirati. Pa kada radiš tako možeš još slobodno 50% foruma iskritizirati. Smile A ne, nisam ja ovdje varalica nad varalicama. Ne bi se mogla začuditi tko drži titulu no 1. Smile Ali nećemo o tome .. Učini nam svima uslugu pa ti nestani kako si i došla ili možda došao... Wink

Da ipak imam toliko ponosa ili kako god to nazvala i priznat ću da nije bilo u redu što sam napravio za taj hsc. No, ako je prešla preko toga verka kao i drugi onda može i Vaše Visočanstvo Moralno Bez Grijeha.

Nadalje, ako ćeš meni moralizirati izvoli dat ću ti popis ljudi od dalje i bliže prošlosti pa možeš fino i njima održati jedno fino predavanje plus onda i ignorirati u davanju bodova.

A također - i tvoji bodovi se mogu izanalizirati. Koincidencija je da je ista ta osoba kojoj vječito daješ bodove 8-12 jednaka u toj gluposti za koju mene optužuješ stalno.  Very good!  Dakle, poštenje ti je očito slabija strana. Jel... Ista ta osoba odlazi s foruma ne samo radi stanja u kakvom je forum već i radi tebe. Wink

A to što ćeš ti pametovati zašto su prijašnji članovi otišli - molim te ne zamaraj se nemaš pojma kako je prije bilo ovdje. Bilo je svakakvih ljudi. I gorih od tebe. Pa su nestali. I odlazilo se radi svačega. Ili možda si već bila/bio ovdje pa se smatraš važnom osobom koja ima pravo komentirati povijest HSC-a. Rolling Eyes

eh da, i drama? Nouuu... To je bio sarkazam draga.  Kiss  Koliko toliko ipak sam ti jednom dao 12 .. Što se za tebe tako čednu ne može reći! Surprised Smile  Go back to the shadow! Rolling Eyes Bye!

frozen

Broj postova : 10704

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 24.11.14 4:55

Ajme drame hahahah. I love you Al ja ništa ne razumijem... tko je Sanna zapravo? Smile

Tinchey

Broj postova : 11904

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sanna on 24.11.14 12:25

croato je napisao/la:Taman se ti javila polemizirati. Pa kada radiš tako možeš još slobodno 50% foruma iskritizirati. Smile A ne, nisam ja ovdje varalica nad varalicama. Ne bi se mogla začuditi tko drži titulu no 1. Smile Ali nećemo o tome .. Učini nam svima uslugu pa ti nestani kako si i došla ili možda došao... Wink

Da ipak imam toliko ponosa ili kako god to nazvala i priznat ću da nije bilo u redu što sam napravio za taj hsc. No, ako je prešla preko toga verka kao i drugi onda može i Vaše Visočanstvo Moralno Bez Grijeha.

Nadalje, ako ćeš meni moralizirati izvoli dat ću ti popis ljudi od dalje i bliže prošlosti pa možeš fino i njima održati jedno fino predavanje plus onda i ignorirati u davanju bodova.

A također - i tvoji bodovi se mogu izanalizirati. Koincidencija je da je ista ta osoba kojoj vječito daješ bodove 8-12 jednaka u toj gluposti za koju mene optužuješ stalno.  Very good!  Dakle, poštenje ti je očito slabija strana. Jel... Ista ta osoba odlazi s foruma ne samo radi stanja u kakvom je forum već i radi tebe. Wink

A to što ćeš ti pametovati zašto su prijašnji članovi otišli  - molim te ne zamaraj se nemaš pojma kako je prije bilo ovdje. Bilo je svakakvih ljudi. I gorih od tebe. Pa su nestali. I odlazilo se radi svačega. Ili možda si već bila/bio ovdje pa se smatraš važnom osobom koja ima pravo komentirati povijest HSC-a.  Rolling Eyes  

eh da, i drama? Nouuu... To je bio sarkazam draga.  Kiss  Koliko toliko ipak sam ti jednom dao 12 .. Što se za tebe tako čednu ne može reći! Surprised Smile  Go back to the shadow! Rolling Eyes Bye!

Ti si oličenje svega lošeg šta se desilo ovom forumu. Pratila sam ja ovo duže vrijeme, ne moraš biti registriran da bi se pratio forum.

Mnoge drame si upravo ti započeo.  Kad loše prođeš onda prijetiš odlaskom, koliko puta si to napravio? Kad dobiješ onda je hvalite me usta moja.

Ti si štetočina ovog foruma. Pokvario si ga do kraja da ljudi nemaju volje sudjelovati jer otprilike znaju šta ih čeka. Ili samohvala ili jadikovanje.

Znam ja dobro šta su drugi uradili i da su i oni pokušali namještati, sve sam pratila dugo. Oni su se barem smirili. Ti ne. Glasan kao i uvijek. Kao komšija koji se razumije u sve, a zapravo ne zna ništa osim hvaliti se. Ne bi me začudilo da si takav i u životu.

Ti si gotov. I neću više s tobom raspravljati. Vjerovatno ćeš podviti rep i pobjeći jer znaš da sam u pravu i govorim što mnogi ovdje misle.

Idi!

Sanna

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 24.11.14 12:28

Ti nisi ni milimetar u pravu.. Što se i očekivalo... A sa foruma ću otići kad želim, a ne sigurno po želji jedne dotepenke Smile Pa pa Laughing Bye!

frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sanna on 24.11.14 14:23

croato je napisao/la:Ti nisi ni milimetar u pravu.. Što se i očekivalo... A sa foruma ću otići kad želim, a ne sigurno po želji jedne dotepenke Smile  Pa pa Laughing Bye!

Vidimo se na srpskom forumu. Sigurno i tamo radiš isto šta i ovdje. Wink Takvu razinu gluposti, neinteligencije bar nije teško prepoznat. Bye! Bye! Bye!

Promijeni logo... ovaj ti se već izlizao Puke

Sanna

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 24.11.14 18:09

Sanna je napisao/la:

Vidimo se na srpskom forumu. Sigurno i tamo radiš isto šta i ovdje.  Wink Takvu razinu gluposti, neinteligencije bar nije teško prepoznat. Bye! Bye! Bye!

Promijeni logo... ovaj ti se već izlizao Puke
awww Smile ne to tamo ne radim Razz joj ta tvoja ljubomora oko logotipa će te pojesti... Rolling Eyes ako želiš naučiti lako se pita nije teško Smile awww imam svoju stalkericu ... how sweet I love you freak woman Laughing vidimo se Smile Embarassed

frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 24.11.14 20:29

Pa slušajte, po meni ste oboje varalice ako namjerno nećete da si dajtete bodove. Ali stvarno vam nema potrebe za tim, ako netko stvarno vara i ne igra po pravilima, to ide njemu na dušu a ne vama. Ovdje smo da se igramo, da pokažemo različitost ukusa i sl., a ne da se stalno optužujemo. Eto.

Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 24.11.14 20:57

ajd dujmo pusti više to.. who cares.. bilo je koma likova ovdje i bit će.. ignore i bok... gubit vrijeme na takvu ličnost.. not.. uostalom ja sam se ispričao verki i završena priča.. za neke očito ne.. LOL...

nego jel verkuša organizira?

frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 25.11.14 1:05

Mislio ja organizirati, ali sutra tek dobivam laptop s popravka.
No vidim Leo uskocio Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 25.11.14 10:19

Ne,ne ja nisam ni mislio da organizujem.Samo sam otvorio temu da se ljudi prijavljuju da se ne ceka kao prosli put.Tako da danas ti dodaj detalje organizacije Very good!

Leo

Broj postova : 20359

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 25.11.14 13:02

pauly organiziraj ti! nisi dugo! Smile

frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 25.11.14 21:25

Onda organiziram ja Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 25.11.14 21:34

Very good! cheers

frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 25.11.14 21:47

cheers cheers cheers Very good!

Marijo

Broj postova : 8836

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 25.11.14 23:12

Sanna je napisao/la:Hvala na glasovima, znam da je nekima bilo jako teško mi bod dodijeliti, što se vidjelo iz podignute drame i da bi najrađe sve učinili da me nema, ali tu sam i ostajem Very Happy

Smiješno baš. Svaki bod koji se dodijeli tom varalici nad varalicama je uvreda za sve nas ostale. Šteta što to ne vidiš.

Žalosno je da forum ovisi o varalicama koji svaki put kad im plasman ne odgovara kao odlaze da bi se opet (sa novim logom) vratili.

Nije ni čudo da nema ljudi. Ko bi i dolazio kad vidi šta se ovdje radi.

Nekih se nikako riješiti.... možda nam učine uslugu pa odu sami, vidim neki već odlaze...

Istina, varao sam i ja, i mnogi drugi, a ne samo Croato. Ali to je prošlost, i ako su su svi, pa i admini, osobito Been, s kojim sigurno nisam u najboljim odnosima, zapravo nisam u nikakvim odnosima, prešli preko toga, stvarno ne vidim zašto bi bilo tko, a osobito netko tko je relativno "novi" na ovom forumu toliko inzistirao na bilo čijim "grijesima" iz prošlosti.

Zašto si se toliko navukla na jednu osobu? U čemu je stvar s tvojim konstantnim davanjem 0 Croatovim pjesmama? Meni je već neugodno jer ispada da smo nekako povezani budući mi stalno daješ visoke ocjene. Da ne ispadnem opet kriv. Izazivam te da nam objasniš, jer meni je to podjednako varanje kao što je i prije bilo. Budi poštena/pošten! Show yourself! Jer Croato sigunrno nije više kriv od nas ostalih za sve ovo što se događa sa foumum.

Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 25.11.14 23:26

ovdje je sve pošteno

asteroid

Broj postova : 4596