EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 223 × Lorien × REZULTATI

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: HSC 223 × Lorien × REZULTATI

Postaj by Veronica on 31.08.14 23:45

Iskreno ne sviđa mi se ovo kad se za rezultate najavi jedna satnica,pa bude na kraju druga Suspect
Deveto mjesto je ok,čestitke Dujmu na pobjedi,odlična pjesma Very Happy

Helia Song Contest 233
Calvin Harris ft. Ellie Goulding
Outside

Veronica
administrator

Broj postova : 13597

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 01.09.14 0:15

pa bili su svi glasali i stavio sam u 7.. jer je bilo ljudi.. meni se još manje sviđa da ekipa dolazi ovdje svaki dan na forum bude i jednostavno ne glasa... i onda ih se mora čekati i moliti da glasaju.. inače da sam išao po prvoj satnici 6-ero ljudi bili bilo diskvalificirano... baš me zanima kako bi to prošlo ovdje -.-
frozen

Broj postova : 10704

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 01.09.14 0:18

Goxy je napisao/la:A dobro ajde imatebpravo...hvala svima na cestitkama

Nemaju pravo, Goxy. Ti imaš pravo.
Npr. Ja dođem ovde, i najavio sam da bih organizirao, i odmah znam da nisam pobijedio. I takvih ima još.

Čestitam ti na pobjedi.

Zdravo.

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 01.09.14 0:34

A dobro i to što kažeš. A sad ti budi pametan hahah. Hvala na čestitc isvima <3
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 01.09.14 2:22

>>Been<< je napisao/la:

Nemaju pravo, Goxy. Ti imaš pravo.
Npr. Ja dođem ovde, i najavio sam da bih organizirao, i odmah znam da nisam pobijedio. I takvih ima još.

Čestitam ti na pobjedi.

Zdravo.

Ja tebe Been više ne razumijem.

Imamo nekakva pravila kojih se na kraju skoro nitko ne drži. Ok.

Imamo rokove za prijavljivanje kojih se na kraju skoro nitko ne drži. Nego se kalkulira s pjesmom do zadnjeg trena. Ok.

Imamo rokove za glasanje kojih se na kraju nitko ne drži, nego se skupljamo na jedvite jade. Ok.

Moš mislit koliku bi frtutmu ti Been i još neki podignuli da je Croato jutros diskvalificirao 5-6 ljudi, uključujući Lea jer nisu glasali na vrijeme, a neki dan si tražio da se pričeka sa početkom showa koji je već počeo i par ljudi je već ured glasalo jer je Leo falio rok. Jesmo li se tada ja ili netko drugi bunili? Od mene nisi čuo ni glasa.

Kad se čitaju glasovi nema ni žive duše. Pa se pomiče rok. Pa moli, pa čekaj, pa gledaj u grah...

Dakle sve to ti nije predstavljalo nekakav problem i šutio si, a sad cjepidlačiš.

Ja sam ljubazno Dujma pitao određenim kanalima želi li organizirati. Rekao je ne, napisao javno da ne. I Gvozd isto. I koliko trebam čekati po vama? Dok se svih šesnaest ne skupi i javno izjasni da su vidjeli rez? Evo sad je već jedan ujutro i više njih nije uopće dolazilo provjeriti rez. Pa na puno ozbiljnijim natjecanjima se zna četiri godine unaprijed tko će, kad i pod kojim uvjetima organizirati... a budući da smo se dogovorili da imamo listu potencijalnih organizatora ja sam postupio po onome kako smo se dogovorili...

Sad bih ured odustao od organizacije jer očito nečije uloženo vrijeme i trud su manje biti od od toga jel se netko udostojao doći pogledati rezultate, razmišljati nad njima nekoliko sati, žalovati itd... Kad se zna pobjednik/ organizator to je to! Čestitke pobjedniku & show must go on, tko želi želi! Uostalom, ionako svi već znamo da ne organizira uvijek pobjednik, nego zemlja sa liste dobrovoljaca. A ako netko, kad već nije mogao biti uživo na čitanju, ne želi provjeriti kako mu je pjesma prošla u rezultatima...

Ovu ću organizaciju odraditi,i bit će jakooooo lijepa, bit će "pregej" što bi Digimon rekao... već sam duže vrijeme odbijao organizacije da i drugi mogu dobiti priliku, pa eto 4-5ljudi jedva na listi kandidata...i nakon ove me isto duže vrijeme nećete vidjeti da organiziram... ja si sigurno mogu naći i druge zabave od sjedenja uz grafički program i smišljanja kvalitetne i lijepe ideje   Very good!  Very good!  Very good!

Live long & prosper! I love you

I obavezno se prijavi za organizaciju Been Very Happy
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 01.09.14 2:48

Zašto dramatiziraš, pobogu ?!

Mogao si samo sačekati dva-tri sata po završetku objave rezultata i sve staviti. Tako smo se dogovorili još negdje na samom početku HSC-a. Kraj priče.

Ovo ostalo nema veze s temom. Nisi u pravu.

Zdravo.

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 01.09.14 2:52

Čestitke, super pesma Smile Hvala glasačima, ja sam lepo završila na kraju.
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by madagaskar40 on 01.09.14 16:12

Čestitam pobjedniku , zadovoljan sa plasmanom ! ! ! Hvala svima koji su glasali stvarno za jedan VELIKI HIT od MAGAZINA ! ! !
madagaskar40

Broj postova : 1024

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sanna on 03.09.14 15:18

Očekivano za malo stariji hit, hvala na glasovima: Insomniji i Alienlandu za 12, Horehroniji za 7, EW i Fairylandu za 6 i Crolaciji za 5. I love you
Sanna

Broj postova : 188

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4