EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Download City

Go down

Download City Empty Download City

Postaj by BlackyM on 22.03.10 0:57

Staind - So Far Away

Pjesma koju zemlja Download City šalje na natjecanje
BlackyM
BlackyM

Broj postova : 18

[Vrh] Go down

Download City Empty Re: Download City

Postaj by BlackyM on 31.03.10 2:52

HSC 2:

Nova pjesma predstavnica Download City-a

Mattafix - Big City Life

BlackyM
BlackyM

[Vrh] Go down

Postaj by BlackyM on 20.04.10 3:56

HSC 5

CARPENTERS - TOP OF THE WORLD

BlackyM
BlackyM

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 24.04.10 9:11

Predsjednica Insomnia Kingdoma, Jelena Karleuša, održala je danas press konferenciju na kojoj je objavila kako je vojska Insomnie u punoj pripravnosti jer su se snage Download Citya ozbiljno počele nagomilavati oko otoka Kriptonita, koji je višestoljetni dio Insomnia Kingdoma.

- Nećemo dozvoliti tim nesrećnicima, da nam otimaju teškom mukom dobivenu zemlju. Još nekoliko vojnika i počet ćemo paljbu iz svih sredstava. Pa kom opanci, kom obojci
bijesnila je Jelena

Na pitanje novinara na čiju stranu staje u otvorenom sukobu Tugbe i Coral, Jelena je odgovorila :
- Coral mi se ne sviđa, jer je jednom prilikom moje pjesme nazvala idiotskim, ali Tugba mi se sviđa još manje jer se radi o drskoj plagijatorici koja sve više prepisuju i krade djelove mojih pjesama i nastupa. Zato sam i ja, u ovim teškim momentima za našu zemlju, odlučila dati podršku Coral.

Sutra se u Casinu ( Glavnom gradu Insomnia Kingdoma ) održavaju masovne demonstracije kako bi Download CIty odustao od invazije na Kriptonit.

Trač - Spas Magazin

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]