EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest // 214 // Fairyland // Ipak se okreće // Rezultati finala

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Helia Song Contest // 214 // Fairyland // Ipak se okreće // Rezultati finala - Page 3 Empty Re: Helia Song Contest // 214 // Fairyland // Ipak se okreće // Rezultati finala

Postaj by >>Been<< on 29.06.14 21:06

Ja sam imao u planu prihvatiti organizaciju, al' nije niko ponudio. Surprised Very Happy

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Helia Song Contest // 214 // Fairyland // Ipak se okreće // Rezultati finala - Page 3 Empty Re: Helia Song Contest // 214 // Fairyland // Ipak se okreće // Rezultati finala

Postaj by frozen on 29.06.14 21:18

>>Been<< je napisao/la:Ja sam imao u planu prihvatiti organizaciju, al' nije niko ponudio. Surprised Very Happy
netko je iskoristio 2.mjesto lol... niš čekaj sljedeći put lol Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 29.06.14 21:56

ja predlažem da bez obzira tko pobijedi na idućoj ti dragi Been organiziraš

moj službeni prijedlog!
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 29.06.14 22:03

MrMonkey je napisao/la:ja predlažem da bez obzira tko pobijedi na idućoj ti dragi Been organiziraš

moj službeni prijedlog!
postoje pravila u vezi organizacije... a been će sigurno organizirati uskoro...
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by NathanDT1 on 29.06.14 22:15

Veronica je napisao/la:Ma super vi organizirate,to uopće nije dovedeno u pitanje,jedino što bi ja voljela da i drugi organiziraju ako žele naravno Very Happy
Da, to bi bilo super Smile
evo ja mogu na neki sl. HSC ako hoćete Wink 
NathanDT1
NathanDT1

Broj postova : 191

Kontinent Helia
Zemlja: Plavija
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 29.06.14 22:19

NathanDT1 je napisao/la:
 Very good! 
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 29.06.14 22:24

NathanDT1 je napisao/la:

prema sadašnjim pravilima ide se od pobjednika pa ako on ne želi prema dole na ljestvici

predlagalo se promjena pravila, ali očito nije bilo nekog interesa....

imali smo više puta dosad sitaciju da bi ljudi odbijali zbog nedostatka vremena ili nečeg drugog org...

uostalom ja sam predložio da pobjednik ako ne može zamoli zemlju koja duže vremena nije ili da prednost imaju zemlje sa nižim koeficijentom...

tako bismo imali raznolikost.... ali opet nikog ne možemo natjerati na org...

možemo promijeniti pravila dogovorom, a možeš ih i ti Verka promijeniti kako misliš da je najbolje ili možeš organizirati glasanje o prijedlozima...

ne znam...
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 29.06.14 22:38

pravila postoje da se poštuju... ako treba doći do promjene onda će admini staviti anketu i onda ako ekipa odluči drugačije može biti drugačije...

mogao si ti otkazati organizaciju pa bi been dobio pravo organizacije...

frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 30.06.14 8:46

Pravila postoje da se postuju  Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 Laughing 2 
Ne i ovde  Laughing 2 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sanna on 30.06.14 12:04

croato je napisao/la:
postoje pravila u vezi organizacije... a been će sigurno organizirati uskoro...

oprostite šta se kao nova miješam ali pažljivo sam proučavala sve što se dogadjalo

croato....postoje pravila... ali ovdje se mnoga pravila krše... ti i još neki bi to bar trebali znati  silent
Sanna
Sanna

Broj postova : 188

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]