EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT - Page 2 Empty Re: HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT

Postaj by Veronica on 08.06.14 17:27

Leo je napisao/la:
No hard feelings ali mene bas briga sta drugi misle o pesmama koje saljem .  Kiss  Cool 

Naravno,tako i treba biti.Ja sam samo rekla svoje mišljenje povodom toga što šalješ te pjesme koje ce biti u vrhu,ja sam jednom slala tako znala sam da imam velike šanse za prvo mjesto,tako da kada je pobjeda došla nije mi bila nešto specijalno draga,recimo draže mi je nedavno četvrto mjesto sa glazbom iz MY nego neke pobjede ili neka druga bolja mjesta Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT - Page 2 Empty Re: HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT

Postaj by asteroid on 08.06.14 20:12

Veronika je boginja  Hail 
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 08.06.14 20:25

asteroid je napisao/la:Veronika je boginja  Hail 

HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT - Page 2 2179115689 Kiss

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 08.06.14 21:10

Meni je svako svoje dete drago  Very good! 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 08.06.14 21:26

>>Been<< je napisao/la:Jao. strašno. Pa zar i ovdje ?!

Pa koji im je, da prostite, falus s tim opjevavanjem Brazila ?!
Što Ukrajinu i Poljsku nisu opjevavali ?!

Prestrašno.

A što ne promisliš malo? Svjetsko prvenstvo u Brazilu, Europsko u Ukrajini i Poljskoj. Brazil je odavno postigao taj klišejizirani status i tako će i ostati. Ni na jednom jedinom Europskom prvenstvu se ne spominje a kamoli pjeva o zemlji domaćinu u pjesmama. Šta te nije Afrika zasmetala, il ti ih je žao?  Smile 
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 08.06.14 21:29

glasao sam,dosadnjikavo izdanje uz par iznimki Smile
asteroid
asteroid

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 08.06.14 23:37

cheers 2/13 cheers 
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 09.06.14 4:49

Tinchey je napisao/la:

A što ne promisliš malo? Svjetsko prvenstvo u Brazilu, Europsko u Ukrajini i Poljskoj. Brazil je odavno postigao taj klišejizirani status i tako će i ostati. Ni na jednom jedinom Europskom prvenstvu se ne spominje a kamoli pjeva o zemlji domaćinu u pjesmama. Šta te nije Afrika zasmetala, il ti ih je žao?  Smile 

A je li, bogati, pjesmu o Africi imala Severina, Neda Ukraden i "Učiteljice", Jacques Houdek, Tonči Huljić, Maid Hećimović, Alka Vuica, Osman Hadžić, izvjesni Ante Cash i dio estradnog polusvijeta koji se kreće od Dj Krmka do samoproglašene Nives tzv. Celzijus ili kako se već zove to ?

Sve što želim reći je da su se popeli taman na grbaču s tim tra-la-lakanjem koje veze s mozgom nema. Nit' dobre zezalice, nit' ozbiljne navijačke himne...Al' fora je imati pjesmu o Brazilu... Rolling Eyes  Rolling Eyes 

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Luc on 09.06.14 10:22

Ne sjećam se kad je neka pjesma zaslužila 12 bodova kao ova koja je sad dobila. Smile

Neki izvođači koje inače volim su podbacili s pjesmama, ali su i dalje visoko u bodovima s obzirom na konkurenciju. Smile
Luc
Luc

Broj postova : 1134

Kontinent Helia
Zemlja: Ujedinjeni Gvozd
Obavijest: Jačaz Kalčaz Hooooop Ordajum

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 09.06.14 17:38

cheers 4/13 cheers 

svi su dobili bodove...

1. 28
2. 27

Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 09.06.14 19:25

>>Been<< je napisao/la:

A je li, bogati, pjesmu o Africi imala Severina, Neda Ukraden i "Učiteljice", Jacques Houdek, Tonči Huljić, Maid Hećimović, Alka Vuica, Osman Hadžić, izvjesni Ante Cash i dio estradnog polusvijeta koji se kreće od Dj Krmka do samoproglašene Nives tzv. Celzijus ili kako se već zove to ?

Sve što želim reći je da su se popeli taman na grbaču s tim tra-la-lakanjem koje veze s mozgom nema. Nit' dobre zezalice, nit' ozbiljne navijačke himne...Al' fora je imati pjesmu o Brazilu... Rolling Eyes  Rolling Eyes 

A taman će naši (Hrvati) pjevati o Africi dok nas nema.  Rolling Eyes Al slažem se, pretjerali su i nemaju mjeru. Nema ko nije napravio pjesmu. :'D Ja sam mislio da ti govoriš više o svjetskoj sceni. :'D
Tinchey
Tinchey

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 09.06.14 21:05

razumljivo je kada naši idu na SP i uz to baš u Brazil koji je domovina sambe, karnevala itd.

ali da baš ono za euro nikada se ne rade himne. ali eto bile su neke za SP u njemačkoj i južnoj africi. ali u puno manjoj mjeri..

eh što ti je propaganda
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 09.06.14 23:22

cheers 5/13 cheers 

1. 32
2. 30
3. 29
4. 29
5. 29

Sve je još uvijek otvoreno! Nemojte zaboraviti glasati!

Zadnja promjena: MrMonkey; 10.06.14 1:31; ukupno mijenjano 1 put.
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 10.06.14 1:24

Afrika paprika,glasalo je pet zemalja  HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT - Page 2 1629652650 
asteroid
asteroid

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 10.06.14 10:57

Finale sutra u 19.00h!
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 10.06.14 21:50

cheers 12/13 cheers 

još čekamo

Illumia

Zadnja promjena: MrMonkey; 11.06.14 17:13; ukupno mijenjano 1 put.
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 11.06.14 3:17

Glasam taman prije roka, ne da mi se sad slušat. :$
Tinchey
Tinchey

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 11.06.14 17:58

U pravom smislu riječi bezveze izdanje. 6,52/10 Sretno svima! Very Happy
Tinchey
Tinchey

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 11.06.14 18:02

svi su glasali...

finale prema planu u 19.00!
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]