EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT Empty HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT

Postaj by Manki on 05.06.14 23:06

HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT 2ih02gh

INFO & CHAT

Domaćin ovogodišnjeg Helia Song Contesta je po drugi puta grad koji nikad ne spava Coruscant. Samo ime grada dolazi od latinske riječi "coruscare" što znači blještati, svjetlucati. Brojnim znamenitostima grada ove godine je dodan i Gateway Arch, 192m visoki luk sa panoramskom promatračnicom na samom vrhu do kojeg posjetioci mogu doći sa posebnim liftovima, a oni malo izdržljiviji i stepenicama. Uvijek živo i vibrirajuće srce Republike Toowoombe sa ponosom dočekuje umjetnike iz svih krajeva Helije. Dobrodošli!

HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT 2cn8ug7

Zadnja promjena: MrMonkey; 07.06.14 16:23; ukupno mijenjano 1 put.
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT Empty Re: HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT

Postaj by Tinchey on 06.06.14 0:26

Sorry Vinky, al mjenjaj. Sad
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT Empty Re: HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT

Postaj by >>Been<< on 06.06.14 21:58

Ako nisam pobijedio sa "Ružom" vjerovatno neću nikad. Al' dobro.

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 06.06.14 22:00

>>Been<< je napisao/la:Ako nisam pobijedio sa "Ružom" vjerovatno neću nikad. Al' dobro.

Ruza  I love you  Nesto toliko divno da sam Hurtsima dao samo 10 poena.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 06.06.14 22:14

Hvala.

Al' dobro. Razumijem ja ove šatro-duhovite koji mi uvijek daju malo bodova. To je kao nešto na ličnoj osnovi. Šlihtare.  Very Happy 

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 07.06.14 1:38

ne znam gdje mene ubacuješ ali ću samo reći Been > > > 12 bodova Razz i ja sam sam sebi bio šokantan.. čak mi se tvoj izbor svidio i za 12 Razz
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 07.06.14 13:06

ja sam čak moro zaobići nepobjedivu Severinu i svoju miljenicu Emanuelu da bi Dini dao 12,al eto pobjediše ovi hrtovi Sad
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 07.06.14 15:56

>>Been<< je napisao/la:Ako nisam pobijedio sa "Ružom" vjerovatno neću nikad. Al' dobro.

Ja sam vidjela da je izašla Ruža i mislim si ma neću ja slati neka Been šalje Very Happy
Ja sam očekivala uvjerljivu pobjedu za Ružu Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 07.06.14 15:57

Ma ovo je urota protiv Lea Razz
asteroid
asteroid

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 07.06.14 16:06

asteroid je napisao/la:Ma ovo je urota protiv Lea Razz

Crying Sve cu da vas   HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT 2627979517
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 07.06.14 16:42

croato je napisao/la:ne znam gdje mene ubacuješ ali ću samo reći Been > > > 12 bodova Razz i ja sam sam sebi bio šokantan.. čak mi se tvoj izbor svidio i za 12 Razz

Pa ti nisi šatro-duhovit. Šatro-duhoviti su ovi koji pišu postove koji nemaju veze s mozgom, jer je to kao - HAHAHA. Ono, žalost. Pregolema.

>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 07.06.14 16:43

>>Been<< je napisao/la:

Pa ti nisi šatro-duhovit. Šatro-duhoviti su ovi koji pišu postove koji nemaju veze s mozgom, jer je to kao - HAHAHA. Ono, žalost. Pregolema.

Been prijavi se  Razz 
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 07.06.14 17:42

Mozgom ne,srcem da  Cool 
asteroid
asteroid

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 07.06.14 23:13

Evo sam se prijavio.

Hoću da pobijedim sa ovom emotivnom i srceparajućom baladom.

Hajd' sad.

>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 07.06.14 23:50

nadam se da Conchita ne prati SP,inače...  HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT 1629652650 
asteroid
asteroid

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 08.06.14 0:35

>>Been<< je napisao/la:Evo sam se prijavio.

Hoću da pobijedim sa ovom emotivnom i srceparajućom baladom.

Hajd' sad.

ali Been nisi opipao bilo Helije... ovaj puta kuca više u brazilskom ritmu  Razz
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 08.06.14 4:17

Jao. strašno. Pa zar i ovdje ?!

Pa koji im je, da prostite, falus s tim opjevavanjem Brazila ?!
Što Ukrajinu i Poljsku nisu opjevavali ?!

Prestrašno.

>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 08.06.14 16:38

Još je malo vremena ostalo do kraja prijava.

Uz domaćina tu su još predstavnici jedanaest zemalja.

Dakle, imamo dovoljon sudionika za održavanje!
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 08.06.14 17:07

Leo nemoj me krivo shvatiti,ali kako tebi ne dosadi stalno prijavljivati ove zicere za koje se zna da će završiti u samom vrhu,ne znam,meni to baš bezveze,ali dobro.

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 08.06.14 17:10

leo je očito uzeo u naum prestići te u pobjedama Very Happy
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 08.06.14 17:13

croato je napisao/la:prestići te u pobjedama Very Happy

never

al dosta šale,skoro se sad nisam ni prijavila kad sam vidjela šta šalje,pa ja ne znam jel Lindsey bila ikada gora od 3 mjesta Laughing

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 08.06.14 17:14

Veronica je napisao/la:

never

al dosta šale,skoro se sad nisam ni prijavila kad sam vidjela šta šalje,pa ja ne znam jel Lindsey bila ikada gora od 3 mjesta Laughing
ne bih znao Very Happy ali ova stvar od lindsey je jedna od njenih bezveznijih... leo  Kiss  no hard feelings hahahahahaha  Razz Very Happy 

meni je od nje najbolja def. bila crystallize a onda naravno lord of the rings tema Very Happy
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 08.06.14 17:19

btw. verka jesi li ti ono slala hurem? Very Happy ja sam se tek sada navuko na nju Very Happy ne mogu je prestati slušati  Surprised Laughing 
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 08.06.14 17:21

Lindsey Stirling Crystalizze Aquilonia 1.mesto
Lindsey Stirling Electric daisy violin Lightland 2.mesto
Lindsey Stirling Transcendence Fairyland 3.mesto
Lindsey Stirling Elements Alienland 6.mesto
Lindsey Stirling Lord of the rings medley Voyager 7.mesto
Lindsey Stirling Moon Trance R.Toowoomba 7.mesto
Peter Hollend & Lindsey Stirling Skyrim Fairyland 8.mesto

No hard feelings ali mene bas briga sta drugi misle o pesmama koje saljem .  Kiss  Cool 
Svako u svom dvoristu  HSC 212 * Republika Toowoomba - Coruscant * INFO & CHAT 2627979517  I love you 
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 08.06.14 17:23

croato je napisao/la:btw. verka jesi li ti ono slala hurem?  

nisam

nemoj mi ih spominjati,138 epizoda me dotukla,još se oporavljam,a prestala sam gledati ima valjda 20 minuta.

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]