EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 202 - Dujmo Republic - Chat & Info

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

HSC 202 - Dujmo Republic - Chat & Info Empty HSC 202 - Dujmo Republic - Chat & Info

Postaj by Goxy on 24.03.14 10:31

HSC 202 - Dujmo Republic - Chat & Info 108e3de
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HSC 202 - Dujmo Republic - Chat & Info Empty Re: HSC 202 - Dujmo Republic - Chat & Info

Postaj by Veronica on 24.03.14 15:00

Vidim da prijave traju do četvrtka u 10 sati navečer,a show bi već oko pola četvrtka trebao biti postavljen,jer rezultati moraju biti nedjeljom prema pravilima Very good!

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

HSC 202 - Dujmo Republic - Chat & Info Empty Re: HSC 202 - Dujmo Republic - Chat & Info

Postaj by HaYrOLa on 24.03.14 15:36

Pesma Horehronie je vec bila.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 24.03.14 15:45

HaYrOLa je napisao/la:Pesma Horehronie je vec bila.

kaaad? Suspect 
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 24.03.14 15:46

asteroid je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:Pesma Horehronie je vec bila.

kaaad? Suspect 

Vjerojatno želi reći kako je Alcatraz kopija neke pjesme Smile

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 24.03.14 15:48

Veronica je napisao/la:

jest, to sam i ja pomislio, al koye Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 24.03.14 15:49

asteroid je napisao/la:
Veronica je napisao/la:

jest, to sam i ja pomislio, al koye Smile

koga briga kad je pjesma ovako dobra Very Happy

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 24.03.14 15:55

Ne mogu reci naziv pesme, razumite me.
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 24.03.14 15:56

Inace, pesma je nenormalno dobra.
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 24.03.14 16:54

dujmo prijave traju do srijede, glasovanje do nedjelje.. imaš tamo u pravilima
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 24.03.14 16:54

HaYrOLa je napisao/la:Inace, pesma je nenormalno dobra.

Stvarno je.

Pa onda nije bila,bilo je pjesama koje sliče jedna na drugu,pa ja sam slala Mohombi In your head,a bila je Zombie,a ovdje ni ne znamo koja je to pjesma,pa onda... Very Happy

Zadnja promjena: Veronica; 24.03.14 16:56; ukupno mijenjano 1 put.

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 24.03.14 16:55

croato je napisao/la:dujmo prijave traju do srijede, glasovanje do nedjelje.. imaš tamo u pravilima

Mogu do četvrtka,ali ne baš cijeli četvrtak.I to do četvrtka ako su počele u ponedjeljak.

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 24.03.14 17:20

znači odsad možemo slati wannabe obrade i pjesme na rubu plagiranja Very Happy

ako nije baš OČITA kopija ili obrada, onda je prihvatljiva, danas se pjesme tako lako mogu povezati kad su tako slične
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 24.03.14 17:30

MrMonkey je napisao/la:znači odsad možemo slati wannabe obrade i pjesme na rubu plagiranja Very Happy

Znači odsad kao i dosad šaljemo pjesme koje nisu bile na Helia Song Contestu.Jesmo li mi uopće negdje čuli tu pjesmu koja je ista kao Alcatraz?Nismo.Dakle sve je jasno.Bilo je dosad još pjesama za koje je bila kazano kako sliče na određene pjesme,ja osobno tu sličnost nisam vidjela,a pogotovo je bespredmetno sada raspravljati o tome da li je pjesma plagijat ili ne kada ni ne znamo čega je plagijat.To se može dogadati samo na ovom forumu. HSC 202 - Dujmo Republic - Chat & Info 3849212258
A sad raspalimo pjesmu i uzivajmo u njoj,meni osobno jedna od najboljih pjesama što sam čula u dosta vremena.

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 24.03.14 17:32

čini mi se da već imamo pobjedničku stvar za 202 Very Happy
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 24.03.14 17:34

MrMonkey je napisao/la:čini mi se da već imamo pobjedniču stvar za 202 Very Happy

mislim da ova pjesma ima dobre šanse za top,ali zavisi koliko će biti onih kojima se neće svidjeti Very Happy

Zadnja promjena: Veronica; 24.03.14 17:42; ukupno mijenjano 1 put.

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 24.03.14 17:36

Veronica je napisao/la:

mislim da ova pjesma ima dobre šanse za top,ali zavisi koliko će biti onih kojima se neće svidjeti Very Happy

a ja planirao Karana izvaditi iz formalina, ne znam baš sad  Very good!

barem imamo vremena dan više za razmišljanje

Zadnja promjena: MrMonkey; 24.03.14 17:39; ukupno mijenjano 1 put.
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 24.03.14 17:38

tko uopće može dokazati da je nešto plagijat ili nije? ti koji rade pjesme vrlo dobro znaju do koje mjere smiju ići da bude prepoznatljivo... meni je recimo u rozginoj pjesmi sami početak plagijat aviciija.. i pustio sam sestri koja nikad nije čula ni aviciija i rozginu novu pjesmu i rekla je za to je potpuno isto.. ali, naravno huljić zna koliko smije ići daleko, a da ga se ne tuži.. s druge strane i rozgine i severinine pjesme su vrlo često pa sami plagijati nečega...

ali u današnje vrijeme možemo li uopće reći da je išta original? pa sve to liči na nešto.. čim netko napravi neki hit odmah se njega više ili manje uspješno "kopira"...

tako da.. verka samo daj.. i meni iskreno pjesma i nije nešto.. bolja mi rozgina.. al' dobro, meni duže treba da mi se nešto svidi.. sad sam se navuko na work bitch od britney, a bila mi užasna Very Happy

Zadnja promjena: croato; 24.03.14 17:40; ukupno mijenjano 1 put.
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 24.03.14 17:40

croato je napisao/la:tko uopće može dokazati da je nešto plagijat ili nije? ti koji rade pjesme vrlo dobro znaju do koje mjere smiju ići da bude prepoznatljivo... meni je recimo u rozginoj pjesmi sami početak plagijat aviciija.. i pustio sam sestri koja nikad nije čula ni aviciija i rozginu novu pjesmu i rekla je za to je potpuno isto.. ali, naravno huljić zna koliko smije ići daleko, a da ga se ne tuži.. s druge strane i rozgine i severinine pjesme su vrlo često pa sami plagijati nečega...

ali u današnje vrijeme možemo li uopće reći da je išta original? pa sve to liči na nešto.. čim netko napravi neki hit odmah se njega više ili manje uspješno "kopira"...

tako da.. verka samo daj.. i meni iskreno pjesma i nije nešto.. bolja mi rozgina..

najbolje da Hayrola kaže koja je pjesma u pitanju ili nek ide Sevka
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 24.03.14 17:47

Slažem se da je teško uopće odrediti što je plagijat,to što neka pjesma podsjeća na neku ne znači je pjesma odmah plagijat,ili da sada ne smije na HSC,ako je potpisana obrada to je druga stvar.

Obje pjesme su bile na HSC

https://www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts

https://www.youtube.com/watch?v=vn1z5mlzF-U

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 24.03.14 17:48

MrMonkey je napisao/la:
Veronica je napisao/la:

a ja planirao Karana izvaditi iz formalina, ne znam baš sad  Very good!

barem imamo vremena dan više za razmišljanje

ma šta je tebi....vidiš da se croatu recimo ne sviđa,a takvih će biti još tako da... HSC 202 - Dujmo Republic - Chat & Info 3849212258

@croato Work B**ch ti se sada tek sviđa :O ako to nije pjesma koja upali na prvu.... Embarassed

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 24.03.14 17:49

Partiture u ruke, i dokažite nam da je plagijat.
Nemojte k'o Kiki Lesendrić, svako malo jaukati da je nešto plagijat, a kad treba dokazati, nigdje ništa.

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 24.03.14 17:50

Ali ovo je isto jedna od jačih rasprava o plagijatu...pa mi nismo ni čuli tu pjesmu koja kao sliči Laughing

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 24.03.14 17:51

Veronica je napisao/la:Ali ovo je isto jedna od jačih rasprava o plagijatu...pa mi nismo ni čuli tu pjesmu koja kao sliči Laughing

Hayrola je trebao reć koja je stvar u pitanju, ovako je sve ćorak
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 24.03.14 17:57

@ veronica - joj da užas Very Happy izlazio van i bila mi je stvarno užasna.. ono wtf.. i sada recimo zadnja 2 petka svidjela mi se full work bitch, malo manje ona s will.i.am.. ali work bitch onak zadnjih tjedan dana stalno slušam Very Happy ali dobro meni je bila glupa i papi pa mi je sada super Very Happy .. ja sa hitovima često kasnim ^^
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]