EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Final | HELIA SONG CONTEST 200 | Rezultati str. 2

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Final | HELIA SONG CONTEST 200 | Rezultati str. 2 - Page 3 Empty Re: Final | HELIA SONG CONTEST 200 | Rezultati str. 2

Postaj by >>Been<< on 28.03.14 22:18

Ja sam zadovoljan plasmanom svojih pjesama.

TOP 5 je generalno loš, ali najbolja je uzela prvo mjesto.

Verkić, moji su rezultati na drugom računaru jer sam organizirao kad sam još bio na "raspustu" (a sad sam na faksu u drugom gradu) Mogu ti reći ko je bio prvi, a ko drugi i treći, pa ću ti excell poslati čim budem mogao.

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Final | HELIA SONG CONTEST 200 | Rezultati str. 2 - Page 3 Empty Re: Final | HELIA SONG CONTEST 200 | Rezultati str. 2

Postaj by Veronica on 29.03.14 17:00

QF 1 - primljeni
QF 2 - primljeni
QF 3 - primljeni
QF 4 - primljeni
QF 5 - uskoro
QF 6 - primljeni
QF 7 - /
QF 8 - bez rezultata
QF 9 - /
QF 10 - primljeni
SF 1 - primljeni
SF 2 - primljeni
F - primljeni

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 29.03.14 17:21

>>Been<< je napisao/la:
Verkić, moji su rezultati na drugom računaru jer sam organizirao kad sam još bio na "raspustu" (a sad sam na faksu u drugom gradu) Mogu ti reći ko je bio prvi, a ko drugi i treći, pa ću ti excell poslati čim budem mogao.

nema problema Smile

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by alien on 29.03.14 18:42

ja cu poslat 1.4, kad mi vrate internet Very Happy tj čim krene utorak u 00:00:01 Very Happy
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 29.03.14 18:53

alien je napisao/la:ja cu poslat 1.4, kad mi vrate internet :Dtj čim krene utorak u 00:00:01 Very Happy

nema problema,onda ćemo objaviti sve u utorak Very good! Very Happy

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]