EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I RESULTS

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I RESULTS - Page 6 Empty Re: Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I RESULTS

Postaj by Tinchey on 16.03.14 21:13

Goxy je napisao/la:

Hahahahahahhaahhaha to svako malo govoriš Laughing

Pa stvarno mi nema smisla slušat sat vremena sve neke pjesme koje znam. Nije mi to užitak, a isto tako nije ko da imam natjecateljskog duha u zadnje vrijeme. :'D
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I RESULTS - Page 6 Empty Re: Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I RESULTS

Postaj by frozen on 16.03.14 21:14

asteroid je napisao/la:

zamoli Verku da baci kletvu na tebe k'o na Croata i neš bit bottom 5 zajedno sa mnom Very Happy
hahahahahahaha
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 16.03.14 21:14

Tinchey je napisao/la:

Pa stvarno mi nema smisla slušat sat vremena sve neke pjesme koje znam. Nije mi to užitak, a isto tako nije ko da imam natjecateljskog duha u zadnje vrijeme. :'D

Više te ne prepoznajem  Sad 
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 16.03.14 21:45

Tinchey je napisao/la:Hmm da, hvala svima na bodovima pogotovo Majmunu na 8. :DNisam ni očekivao previše al ok. Ovo je sigurno zadnji put da sudjelujem na duže vrijeme, nemam vremena ni interesa za natjecanje gdje se moja pjesma i moj top 2 nalazi pri dnu. Čestitke Croato, nije loša pjesma, al ono. :DSretno svima u životu itd. :'D

Bravo Tinčoliki !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 25.03.14 19:43

Uskoro službeni rezultati!

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 25.03.14 20:29

Croato je glasovao umjesto La La Landa i priznao je to,a Rep Toowoomba je znao za to,pa se oduzimaju glasovi te tri zemlje i one su DSQ pa dobivamo sljedeće rezultate.
Voyager i Republika Toowoomba neće moći organizirati HSC sve dok im to ne dopusti administracija.
La La Land više ne moze sudjelovati na HSC.
Dakle sve je riješeno,nema potrebe za daljnjim repovima i razvlačenjima,što je bilo,bilo je,saznalo se i idemo dalje,sve će biti ok Smile

01.Horehronia - 64
02.Insomnia Kingdom - 62
03.Fairyland - 62
04.Mokra Gora - 59
05.Korumpijana - 59
06.Babyland - 56
07.Griffin Empire - 47
08.Dujmo Republic - 46
09.Bacchus - 36
10.Silent Hill - 36
11.BBR Novi Beograd - 36
12.Dolina Prinčeva - 29
13.Alienland - 28
14.Aquilonia - 21
15.Illumia - 19

Republika Toowoomba - DSQ
La La Land - DSQ
Voyager - DSQ

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]