EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Objava rezultata u nedjelju bi trebala biti u....

Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_lcap42%Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_rcap 42% 
[ 5 ]
Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_lcap17%Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_rcap 17% 
[ 2 ]
Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_lcap0%Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_lcap8%Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_lcap8%Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_lcap0%Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_lcap25%Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT I_vote_rcap 25% 
[ 3 ]

Ukupno glasova : 12

Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT Empty Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT

Postaj by Manki on 09.03.14 18:30

Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT 15rk101

Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT 4zztxw

Info & Chat

Zdravo svima, dobrodošli u Republiku Toowoombu! Pozdravlja vas Info&Chat kanal Too-Woo televizije!

Cijela Helija slavi ovaj veliki trenutak - HSC ulazi u svoje 200. jubilarno izdanje! Iza nas je 199 uspješno organiziranih natjecanja, i ovom prilikom se zahvaljujemo i čestitamo svim dosadašnjim organizatorima i natjecateljima.

Iako je broj sudionika varirao, Helia Song Contest je ostao prepoznat među svim članovima ovog foruma kao jedan od njegovih najvažnijih događaja.

Tim više je osobita čast za Republiku Toowoombu da, kao relativno mlada članica Helia svijeta, organizira ovaj veliki događaj!

U tijeku su prijave za sudjelovanje, i nadamo se da će jubilarno izdanje Vašeg omiljenog tv-događaja privući veliki broj prijava.  Prijave traju do srijede, 12.03.14 (23:59 CET). Nakon što istekne rok za prijave i provjeri udovoljavaju li prijavljene pjesme pravilima HSC-a izvršit će se određivanje redoslijeda izvođenja pjesama, a potom će uslijediti finale.

Kao što znate, zemlja organizator će prva glasati te potom pozvati sve ostale da glasaju. Glasa se sustavom 1-2-3-4-5-6-7-8-10-12 do subote, 15.04.14 (23:59 CET), a objava rezultata je u nedjelju u popodnevnim satima.

Kao grad domaćin ovog spektakla odabran je Coruscant, grad koji živi 24/7 i njegova prekrasna "Coruscant Hall of Arts (CoHallA)".

Podsjetimo i na neka bitna pravila Helia Song Contesta:

Jedan izvođač ne može predstavljati dvije zemlje na istom izdanju. (npr. Rihanna ne može predstavljati XX i YY zemlju na XX HSC-u).

Svaka pjesma može sudjelovati samo jednom, remixi i obrade pjesama koje su sudjelovale su zabranjeni, pjesme se ne smiju ponavljati (kao i obrade).
Svaki forumaš ima pravo posjedovati samo jednu zemlju.

Pjesma mora minimalno trajati 1,30, a maksimalno 7 minuta. Dozvoljeno je slanje pjesama s nacionalnih finala,ali tek nakon što Eurosong za koji su konkurirale završi,pjesme s Eurosonga i Dječjeg Eurosonga je zabranjeno slati.

Kada izvođač pobjedi na HSC-u nema pravo sudjelovati na sljedeća 3 HSC-a ukoliko ga ne odluči poslati zemlja kojoj je donio pobjedu kako bi branio titulu pobjednika na domaćem terenu. Ukoliko ga zemlja za koju je pobijedio ne pošalje na iduće izdanje, mora čekati da istekne rok od 3 HSC-a.

U igru je zabranjeno dovoditi osobe u srodstvu. Ukoliko se netko do vaših poznanika pridruži igru obavezni ste obavijestiti administratore o tome, u protivnome prijeti vam izbacivanje iz igre.

Cijeli tekst pravila je dostupan u HSC centru, pa nemojte da netko nije pročitao.  Very Happy 

Za sve informacije pratite i dalje Too-Woo TV kanale!

Zadnja promjena: MrMonkey; 15.03.14 0:24; ukupno mijenjano 9 put/a.
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT Empty Re: Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT

Postaj by asteroid on 09.03.14 19:02

super, idemo u nove zemlje cheers 
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT Empty Re: Helia Song Contest 200 I Republika Toowoomba I Heart Speaks Unto Heart I INFO & CHAT

Postaj by Manki on 09.03.14 22:33

update #1: predstavljeni logo i moto pod kojim će se održati natjecanje: "Heart Speaks unto Heart"  I love you

Zadnja promjena: MrMonkey; 11.03.14 19:00; ukupno mijenjano 2 put/a.
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 09.03.14 23:01

wow, super!!
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 10.03.14 1:24

Kako ide onaj meme: "Malo je....., al' lijepo" Laughing

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 10.03.14 1:26

hvala Goxy & Been lijepo da cijenite trud  Very good! 
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 10.03.14 10:19

Bice ovo odlican HSC.Bravo Monkey  Prinčevi 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 10.03.14 17:49

Gdje je Divonja ?

Brine me odsustvo.

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 10.03.14 17:50

>>Been<< je napisao/la:Gdje je Divonja ?

Brine me odsustvo.

I mene malo  silent silent 
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 10.03.14 21:39

Kaj nije dumovu pjesmu jucer Alien objavio u svojoj temi
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 10.03.14 21:42

Ne moze nijedan da salje jer je pesma sa NF  Very good! 
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Manki on 10.03.14 23:09

Leo je napisao/la:Ne moze nijedan da salje jer je pesma sa NF  Very good! 

Alien se odlučio za drugu pjesmu kako vidim, a Goxy će biti upozoren da promijeni pjesmu.  Very good! 
Manki
Manki

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by StRes92 on 11.03.14 0:36

Ako sam ja dobro shvatio, pesme sa NF mogu da se prijavljuju tek od 11.05?
StRes92
StRes92

Broj postova : 649

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 11.03.14 0:41

StRes92 je napisao/la:Ako sam ja dobro shvatio, pesme sa NF mogu da se prijavljuju tek od 11.05?
DA. kada završi eurosong. inače ja sam dujmu već 2x rekao za to pravilo ali dobro
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by StRes92 on 11.03.14 0:49

OK, ucitelju... Smile
StRes92
StRes92

Broj postova : 649

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 11.03.14 3:55

Ja moram priznati da prvi put čujem za ovo pravilo.

Ja sam slao "Ayo" puno prije nego je ESc završen... Surprised

>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by alien on 11.03.14 8:50

Pa nije se to pravilo koristilo. Mada moram reći da je pomalo ono bezveze tolko dugo čekat, ili bolje kad završi to nf ili do roka kada se kod svih zemalja prijavljenih pojavljuju predstavnici Very Happy
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 11.03.14 10:32

alien je napisao/la:Pa nije se to pravilo koristilo. Mada moram reći da je pomalo ono bezveze tolko dugo čekat, ili bolje kad završi to nf ili do roka kada se kod svih zemalja prijavljenih pojavljuju predstavnici Very Happy

I meni je bezveze cekati do tada  Very Happy 
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by madagaskar40 on 11.03.14 11:06

alien je napisao/la:Pa nije se to pravilo koristilo. Mada moram reći da je pomalo ono bezveze tolko dugo čekat, ili bolje kad završi to nf ili do roka kada se kod svih zemalja prijavljenih pojavljuju predstavnici Very Happy
Svemirac koji je tebi , pa stalno se buniš ! Koliko se buniš nisi više zelen već ljubičast !  Smile 
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 11.03.14 12:37

Ja ne mogu slat Helenu zbog tog pravila... bas ste me ***ebali ahahhahahahaha
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 11.03.14 12:38

Marijo je napisao/la:Ja ne mogu slat Helenu zbog tog pravila... bas ste me ***ebali ahahhahahahaha
Tell me about it. #kuituuledpöörduvad

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 11.03.14 12:44

Pa poslati ćete ih sad u petom mjesecu,neš ti velike razlike Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 11.03.14 12:46

Veliko hvala Verki na ovom pravilu...izbombardovali bi nas tim pesmama  Prinčevi 
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 11.03.14 14:45

Ja sam do sada samo jednom slao pesmu sa NF u svoja 192 ucesca  Laughing 
A sa NF ove godine moram poslati jednu  I love you 
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by alien on 11.03.14 15:38

Lunke je napisao/la:Veliko hvala Verki na ovom pravilu...izbombardovali bi nas tim pesmama  Prinčevi 

a koja je razlika između tih pjesama i pjesama koje nemaju veze s esc-om?
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]