EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 196 | Ujedinjeni Gvozd | Ja sam ti bila privjesak... 8) | Rezultati

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

HSC 196 | Ujedinjeni Gvozd | Ja sam ti bila privjesak... 8) | Rezultati - Page 3 Empty Re: HSC 196 | Ujedinjeni Gvozd | Ja sam ti bila privjesak... 8) | Rezultati

Postaj by Leo on 14.02.14 22:54

Cestitke organizatoru i pobedniku  .Odlicna obojica. Prinčevi Prinčevi Prinčevi 
Ocekivao za 2-3 mesta visi plasman ali i ovo je odlicno  cheers 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

HSC 196 | Ujedinjeni Gvozd | Ja sam ti bila privjesak... 8) | Rezultati - Page 3 Empty Re: HSC 196 | Ujedinjeni Gvozd | Ja sam ti bila privjesak... 8) | Rezultati

Postaj by alien on 14.02.14 22:58

Leo šta si se i ti vratio u majmuna? Very Happy
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 14.02.14 23:00

alien je napisao/la:Leo šta si se i ti vratio u majmuna? Very Happy

Kontra evolucija  Laughing 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 14.02.14 23:09

Hvala vam! Nikad, al baš ono nikad ne bi rekao da ću pobjedit s ovom pjesmom Smile baš sam pozitivno iznenađen ovom pobjedom, mislio sam da pored Rihanne i Shakire nemam nikakvih šanski, al eto, dogodilo se to što se dogodilo i

IDEMO U AQUILONIU!!!
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lanica on 14.02.14 23:23

Hvala na drugom mestu  Kiss 
Hvala svima koji su glasali i čestitke pobedniku  Very good! 
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 15.02.14 0:05

što je slala verka da je završila na samo 28 bodova?  Suspect
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 15.02.14 1:32

Apsolutno nisam očekivala dobar plasman,pa mi je sasvim svejedno,ali 28 bodova  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 

tetsujin je napisao/la:što je slala verka da je završila na samo 28 bodova?  Suspect

https://www.youtube.com/watch?v=Dtkmi8Oh-54

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]