EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room - Page 2 Empty Re: HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room

Postaj by frozen on 19.12.13 20:51

glasovi poslani ovima koji nisu glasali..

NAKON POLA GLASAČA

prvi se sitno izdvojio.. došlo je do većih promjena.. sve je u nekoliko bodova.. na zadnjem mjestu je zemlja za koju baš ne bismo rekli da bi bila... i ima jednoznamenkasti broj bodova
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room - Page 2 Empty Re: HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room

Postaj by frozen on 19.12.13 23:32

EJ VERKA i ostali što kažete da iza ovog hsca napravimo HSC CHRISTMAS EDITION? samo s božićnim pjesmama? bilo bi fora.. i bila bi kratka pauza s normalnim hscom pa iza krenemo opet
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 20.12.13 0:13

croato je napisao/la:EJ VERKA i ostali što kažete da iza ovog hsca napravimo HSC CHRISTMAS EDITION? samo s božićnim pjesmama? bilo bi fora.. i bila bi kratka pauza s normalnim hscom pa iza krenemo opet

ovo je protiv pravila: Božićne pjesme ( pjesme božićnom i prazničnom tematikom ) se ne smiju slati u razdoblju od 15.12 do 15.01.
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 20.12.13 0:15

asteroid je napisao/la:

ovo je protiv pravila: Božićne pjesme ( pjesme božićnom i prazničnom tematikom ) se ne smiju slati u razdoblju od 15.12 do 15.01.
dakle taj hsc ne bi bio dio hsc povijesti već poseban hsc kao hsc specijal.odnosno christmas edition
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 20.12.13 0:28

HSC ide dalje normalno,kao i uvijek dosad,naravno uz promjenjene deadlineove,tj. kako organizatoru odgovara.
Christmas edition može paralelno uz HSC i tko želi organizirati može i sada otvoriti prijave,ako želi,samo ne znam koliko će zainteresiranih biti. Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 20.12.13 0:53

Poslani glasovi Croatu. Izvrsno izdanje  Very good! 
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 20.12.13 0:59

GLASOVALI

11

VOYAGER
FAIRYLAND
INSOMNIA KINGDOM
KORUMPIJANA
BABYLAND
UJEDINJENI GVOZD
DOLINA PRINČEVA
HOREHRONIA
EQUESTRIA
AQUILONIA

glasovanje traje do subote u 14h

JOŠ MORAJU GLASATI

SILENT HILL
PORTANIJA
BBRN BEOGRAD
GRIFFIN EMPIRE
MOKRA GORA
EUROVISION WORLD

Zadnja promjena: croato; 20.12.13 13:35; ukupno mijenjano 2 put/a.
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 20.12.13 11:02

Glasanje mora da traje do sutra posto si napisao da je do 21.decembra u temi a mnogi su verovatno tako procitali.Tako sam i ja jednom greskom napisao pa je morao jos dan da se saceka  Very good!
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 20.12.13 14:51

Koji je ovom Croatu sa tom zurbom oko glasanja i svega sto ima veze sa vremenom, kod njegha bi sve trajalo 2 minuta, jbt em ti je deadline nikad kraci em ga jos i skracujes!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 20.12.13 14:55

HaYrOLa je napisao/la:Koji je ovom Croatu sa tom zurbom oko glasanja i svega sto ima veze sa vremenom, kod njegha bi sve trajalo 2 minuta, jbt em ti je deadline nikad kraci em ga jos i skracujes!
deadline je u skladu s pravilima..3 dana
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 20.12.13 14:59

Znaci do sutra u 2  Very good! 
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 20.12.13 15:09

Piše do petka,a piše i 21.12,a vjerojatno će danas svi glasovati svakako,a i nigdje nam se ne zuri,valjda Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 20.12.13 15:11

Veronica je napisao/la:Piše do petka,a piše i 21.12,a vjerojatno će danas svi glasovati svakako,a i nigdje nam se ne zuri,valjda Smile
ma krivo sam vidio na kalendaru..pitanje je za subotu.. 21.12. u 14h ...idem popravit
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 20.12.13 16:12

GLASOVALI

13 / 16

glasovanje traje do subote u 14h

JOŠ MORAJU GLASATI

BBRN BEOGRAD
GRIFFIN EMPIRE
EUROVISION WORLD
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 20.12.13 16:24

je l` sam ja diskvalificirana?
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 20.12.13 16:27

HaYrOLa je napisao/la:je l` sam ja diskvalificirana?
ako piše da moraš još glasati onda očito nisi..
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 20.12.13 17:00

croato je napisao/la:
ako piše da moraš još glasati onda očito nisi..

poslao si mi poruku u kojoj pise da je deadline do danas u 14h
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 20.12.13 23:32

HaYrOLa je napisao/la:

poslao si mi poruku u kojoj pise da je deadline do danas u 14h
krivo sam napisao... riješili smo to
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 21.12.13 1:47

Još moraju glasati

EUROVISION WORLD
GRIFFIN EMPIRE
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 21.12.13 14:14

još treba glasati RANĐO
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 21.12.13 14:34

Meni su na ovom HSC-u pesme ili odlicne ili mi nisu po ukusu.
Pesme od 2-10 su mi bas dobre i ne bih se bunio da bilo koja od njih pobedi  Very good!   Za 12 bas, bas navijam jer mi je to jedan od hitova godine  I love you I love you I love you 
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 21.12.13 15:57

svi su glasali  Very good! 
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bebi on 21.12.13 15:58

Krećemo?
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]