EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room Empty HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room

Postaj by frozen on 15.12.13 20:02

HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room 2gry

Vaš kutak ...
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room Empty Re: HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room

Postaj by frozen on 15.12.13 20:24

HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room Fxk3
I DREAMED A DREAM

Pozornica je rad poznatog studija Nuvole Bianche, a nazvali su je po poznatoj pjesmi I dreamed a dream, što zapravo simbolizira želju svakoga pjevača da odnese pobjedu na ovome natjecanju. Sama pozornica je velikih dimenzija, a zanimljivo je kako je gornji polukrug od Swarovski kristala. Radnici su je već uredili i složili što znači da delegacije koje su već došle mogu krenuti s probama.

Zadnja promjena: croato; 16.12.13 18:07; ukupno mijenjano 2 put/a.
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room Empty Re: HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room

Postaj by HaYrOLa on 15.12.13 21:34

HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room Lc6w

BBR NOVI BEOGRAD
HSC188

16. DECEMBAR
NAMERNO
PREMIJERA
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by alien on 16.12.13 14:44

Lana Jurčeva ne može da nastupa, zar ne?
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 16.12.13 18:08

alien je napisao/la:Lana Jurčeva ne može da nastupa, zar ne?
da i ja mislim..poslao sam još jučer poruku ew-u
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 17.12.13 1:07

Alienland je odustao od prijave jer nema više internet.
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 17.12.13 14:49

PRIJAVLJENI

16

VOYAGER
FAIRYLAND
HOREHRONIA
BBRN BEOGRAD
GRIFFIN EMPIRE
KORUMPIJANA
INSOMNIA KINGDOM
UJEDINJENI GVOZD
MOKRA GORA
PORTANIJA
EQUESTRIA
SILENT HILL
DOLINA PRINČEVA
BABYLAND
EUROVISION WORLD
AQUILONIA

Zadnja promjena: croato; 18.12.13 2:07; ukupno mijenjano 5 put/a.
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 17.12.13 23:56

Koliko nas treba za polufinale ? O.o

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 18.12.13 2:09

nemam pojma..ali nas ima čak 16  Very good! 
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 18.12.13 2:30

REDOSLIJED NASTUPANJA

HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room Pmzh

frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 18.12.13 3:16

BRUNI poslani glasovi u 1.11 valjda će ih jednom pročitati.. lol.. a bodove ćete vidjeti na kraju natjecanja

HSC 188 | VOY × Nocturne Islands × Info & Chat Room 1014

frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 18.12.13 10:34

Odlicni baneri.Nova Godina  I love you  A i pesme na prvi pogled vise nego dobre  Very good! 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 18.12.13 14:41

HVALA  I love you Very Happy 
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 18.12.13 14:53

GLASOVALI

2

VOYAGER
FAIRYLAND

glasovanje traje do petka u 14h
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 18.12.13 15:02

malo sam čitao pravila HSC-a čisto da se podsjetim pa sam skužio da se organizatori ali i drugi baš ne pridržavaju nekih pravila, kao recimo ovih:

Svi organizatori su dužni otvoriti temu nakon objave rezultata u kojoj će se nalaziti samo rezultati polufinala i finala i ništa drugo!
Rezultati finala moraju biti prezentirani putem slika ili putem videa.
Organizator prvi mora glasovati i poslati glasove jednom od admina,ako su admini odsutni na duže vrijeme,šalje se moderatorima.Također mora na forumu napisati kada je poslao glasove i kome.
Organizator je dužan sastaviti listu svih izvođača i pjesama koji sudjeluju na tom izdanju.
Ako otvorite nacionalno finale, nema otkazivanja istog već neko sa njega mora da vas predstavlja na idućem izdanju.

i najčešće zaboravljivo pravilo
Kada izvođač pobjedi na HSC-u nema pravo sudjelovati na sljedeća 3 HSC-a ukoliko ga ne odluči poslati zemlja kojoj je donio pobjedu kako bi branio titulu pobjednika na domaćem terenu. Ukoliko ga zemlja za koju je pobijedio ne pošalje na iduće izdanje, mora čekati da istekne rok od 3 HSC-a.
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 18.12.13 15:04

@ been - 24 zemlje moraju biti za polufinale..daleko smo mi od toga Sad možda zbog loše situacije bi mogli promijeniti pravilo na tipa 20 + zemalja je polufinale ali jedino ako se poveća broj zemalja..ali to je malo vjerojatno... al hajde više nas nije 11,12 već 16 a tu se katkad prijave i lanica i alien pa je moguće i ČAK 18! Very good! 
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 18.12.13 15:18

Jedino realno za pf je preko 24 zemlje sve ostalo je nepotrebno polufinale  Very good! 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 18.12.13 16:07

Leo je napisao/la:Jedino realno za pf je preko 24 zemlje sve ostalo je nepotrebno polufinale  Very good! 

Slazem se!!!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 18.12.13 16:20

Da,za polufinale treba 25 zemalja,tako je dosad bilo,i to je skroz ok Smile
Što se tiče nepoštivanja nekih pravila,ovo prvo je više služilo prije,kada su rezultati bili sa više ispisanih stranica,tako da sad je nepotrebno,ovo za slanje glasova si ti upravo sad, croato prekršio hahahaha (.."ako su admini odsutni na duže vrijeme,šalje se moderatorima."),ali ok,nije da sad nešto previše znači,vidimo i vrijeme kad je poslano itd,tako da je ok Very Happy što se liste tiče,Leo se brine za nju,ali ako on želi naravno da organizatori to mogu pisati,nacionalna finala se rijetko kada i održavaju,a još rijeđe netko u njima glasuje,tako da trenutno to pravilo nije primarni cilj.
A pobjednik dosad nikada nije sudjelovao unutar ta tri HSC-a,ako i je dobio je DSQ tako da sve je ok,barem po meni Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 18.12.13 16:43

ma poslao sam ja bruni.. Very Happy ali ako se ne pojavi do rezultata poslat ću i tebi i ranđi.. tako da vidiš da nije niakakv problem.. uz to ja sam i fotkao slanje rezultata da ne bi bio problem..

kao onaj put kad su mi leonitu diskvalificirali nepotrebno Sad Very Happy 
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 18.12.13 17:11

GLASOVALI

6

VOYAGER
FAIRYLAND
INSOMNIA KINGDOM
KORUMPIJANA
BABYLAND
UJEDINJENI GVOZD

Zadnja promjena: croato; 18.12.13 23:05; ukupno mijenjano 1 put.
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 18.12.13 17:12

e samo da kažem kako su dobile sve zemlje bodove osim jedne koja je na 0 .. ali je malo šokantno koja je to zemlja na 0  Very Happy 
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bebi on 18.12.13 18:32

Glasao sam za one koji su mi i platili, molim vas ja ne gostujem na HSC-u za džabe, moram i neke prihode da imam Smile
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 19.12.13 20:00

Dvije pjesme traju duze nego smiju,ali dobro sad,budući da je glasovanje počelo i da je na pola,nema potrebe za diskvalifikacijama Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 19.12.13 20:41

GLASOVALI

8

VOYAGER
FAIRYLAND
INSOMNIA KINGDOM
KORUMPIJANA
BABYLAND
UJEDINJENI GVOZD
DOLINA PRINČEVA
HOREHRONIA

frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]