EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Rezultate zelim u : (mozete glasati za vise opcija)

Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala I_vote_lcap58%Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala I_vote_rcap 58% 
[ 7 ]
Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala I_vote_lcap17%Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala I_vote_rcap 17% 
[ 2 ]
Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala I_vote_lcap25%Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala I_vote_rcap 25% 
[ 3 ]

Ukupno glasova : 12

Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala Empty Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala

Postaj by Leo on 14.12.13 14:13

Svi su glasali ! Prinčevi 

1.Ko je pobednik ?
2.Da li je bolje prosao Fairyland ili Portanija sa pesmom koju joj je Fairyland predlozio ?
3.Koje mesto ste vi osvojili ?
4.Da li pobednik konacno ima preko 100 poena ?
5.Da li je mafija sredila da BBRNBeograd osvoji poslednje mesto ?
6.Ako on nije poslednji,ko je?
7.Da li ste osetili duh nekadasnjih HSC-ova ?

Glasajte u anketi kad zelite da budu rezultati da nas bude vise  kao nekad na rezultatima sa sve skandalima  Laughing Prinčevi 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala Empty Re: Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala

Postaj by frozen on 14.12.13 14:30

1.Ko je pobednik ? JA  Very Happy  hahaha.. sigurno beograd dolina verka ili mafija Very Happy
2.Da li je bolje prosao Fairyland ili Portanija sa pesmom koju joj je Fairyland predlozio ? vjerojatno mara
3.Koje mesto ste vi osvojili ? top 5 bez premca muahahaha
4.Da li pobednik konacno ima preko 100 poena ? ne
5.Da li je mafija sredila da BBRNBeograd osvoji poslednje mesto ? ne
6.Ako on nije poslednji,ko je? equestria?
7.Da li ste osetili duh nekadasnjih HSC-ova ? ne
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala Empty Re: Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala

Postaj by HaYrOLa on 14.12.13 15:54

1.Ko je pobednik ? BBR NOVI BEOGRAD
2.Da li je bolje prosao Fairyland ili Portanija sa pesmom koju joj je Fairyland predlozio ? NIJE PREDLOZIO VEC POSLAO U NJENO IME!!!
3.Koje mesto ste vi osvojili ? PRVO
4.Da li pobednik konacno ima preko 100 poena ? BICU NA GRANICI, MOGUCE DA SAM PRESAO STO
5.Da li je mafija sredila da BBRNBeograd osvoji poslednje mesto ? PUSI K***C BRE, GOTOVO
6.Ako on nije poslednji,ko je? NE ZNAM, SMARAS, NE BRINI, TI SIGURNO NISI
7.Da li ste osetili duh nekadasnjih HSC-ova ? NARAVNO DA NE, A NE ZNAM KAKO CE VAM BITI TEK KADA JA ODEM POSLE OVOG HSC-a!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 14.12.13 15:56

Laughing 2 
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 14.12.13 16:38

Odi, brate

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 14.12.13 16:52

>>Been<< je napisao/la:Odi, brate

Prestani da me kleveces i prozivas, nisam ti ja kriv!
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 14.12.13 17:09

Ja imam osecaj da neces otici  Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala 2179115689 
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 14.12.13 17:29

Leo je napisao/la:Ja imam osecaj da neces otici  Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala 2179115689 
on se stopio s forumom i kada ga nema tu je Very Happy
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 14.12.13 17:39

ja odlazim sa HSC-a, ne radujte se duse prodane, ostajem zbog Grifinskaja laulajske i da pratim malverzacije koje Leo radi!!! Da mene nema foruma ne bi ni bilo. JA SAM FORUM!!! A GDE STE SADA VI
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 14.12.13 17:53

ciao  Bye! 
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 14.12.13 18:00

croato je napisao/la:ciao  Bye! 

Croato , je l` mozes da mi napises jedno tvoje oprostajno pismo hahaha Smile ti to radis najbolje <3
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 14.12.13 18:12

HaYrOLa je napisao/la:ja odlazim sa HSC-a, ne radujte se duse prodane, ostajem zbog Grifinskaja laulajske i da pratim malverzacije koje Leo radi!!! Da mene nema foruma ne bi ni bilo. JA SAM FORUM!!! A GDE STE SADA VI

Hoces da se kladimo da ostajes  Very Happy 
Niko ne porice da si ti zvezda foruma  Prinčevi 
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 14.12.13 18:27

HaYrOLa je napisao/la:

Croato , je l` mozes da mi napises jedno tvoje oprostajno pismo hahaha :)ti to radis najbolje <3
nope Smile nemam ti što napisati Very Happy
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 14.12.13 18:33

Leo je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:ja odlazim sa HSC-a, ne radujte se duse prodane, ostajem zbog Grifinskaja laulajske i da pratim malverzacije koje Leo radi!!! Da mene nema foruma ne bi ni bilo. JA SAM FORUM!!! A GDE STE SADA VI

Hoces da se kladimo da ostajes  Very Happy 
Niko ne porice da si ti zvezda foruma  Prinčevi 

Svi smo očekivali da će uzeti prvo mjesto,ali ti nam nisi to trebao ovako rano otkriti

Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala Vgr0cj

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 14.12.13 18:34

Veronica je napisao/la:

Svi smo očekivali da će uzeti prvo mjesto,ali ti nam nisi to trebao ovako rano otkriti

Ostaje on zbog nekih drugih stvari  Very Happy 
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 14.12.13 18:35

Leo je napisao/la:
Veronica je napisao/la:

Ostaje on zbog nekih drugih stvari  Very Happy 

Sad hoćeš reći da neće biti prvi?Prestani nam otkrivati rezultate prije samih rezultata

ahahhhahaha

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 14.12.13 18:39

Veronica je napisao/la:

Sad hoćeš reći da neće biti prvi?Prestani nam otkrivati rezultate prije samih rezultata

ahahhhahaha

Prestajem  Very Happy 
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 14.12.13 18:39

Veronica zelim ti poruciti da ako ostanem ostacu zbog tebe, izmedju ostalog!
Croato ja te molim za jedno osprostajno pismo ko ono za Hax Championship hahaha
Leo, ako ne pobedim posle ovoga, znacu da si namestio mucki da ne pobedim!!!

Ostalima porucujem, DIVA SAM DIVA <3
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 14.12.13 18:41

HaYrOLa je napisao/la:Veronica zelim ti poruciti da ako ostanem ostacu zbog tebe, izmedju ostalog!

A zbog mene neces ostati Crying or Very sad  E sad te mafija izbacuje iz top 5 Mad Laughing 
E mogli bi veceras malo haxa da odiframo kao nekad  Prinčevi cheers
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 14.12.13 18:50

HaYrOLa je napisao/la:Veronica zelim ti poruciti da ako ostanem ostacu zbog tebe, izmedju ostalog!

Pa gdje ćes sad,kad nas se skupio čak respektabilan broj Laughing Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala 3849212258
Uostalom treba netko organizirati idući HSC Very Happy

Veronica
administrator

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 14.12.13 18:53

Ukoliko ne pobedi Tamta, mislim ljudi, daj budite realni ... Ona je favorit skoro pa kao Khaled Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 14.12.13 18:59

Diva do pobede  I love you 
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 14.12.13 19:00

Marijo je napisao/la:Diva do pobede  I love you 

Hvala Marijo, ti si jedina prava diva na ovom forumu pored mene.
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 14.12.13 19:07

HaYrOLa je napisao/la:Ukoliko ne pobedi Tamta, mislim ljudi, daj budite realni ... Ona je favorit skoro pa kao Khaled Smile

Ta pesma iako dobra nije ni prici C'est la vie  I love you I love you I love you 
Leo
Leo

Kontinent Helia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 14.12.13 19:14

Meni je bolja od Se la vi.  Neutral 
Ah ti ukusi.  Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Rezultati finala 3849212258 

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]