EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Info i Chat

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Info i Chat - Page 8 Empty Re: Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Info i Chat

Postaj by HaYrOLa on 13.12.13 23:18

RTVBBRNBG nikada nije priznala tu diskvalifikaciju i uvek ce je racunarti kao rezultat!!!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Info i Chat - Page 8 Empty Re: Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Info i Chat

Postaj by Leo on 13.12.13 23:21

HaYrOLa je napisao/la:i ako mislis na moju diskvalifikaciju sa Kajli, to ne ne ne, to je bila greska organizatora !!!

Da na to mislim.Podseti me ko je tad bio organizator pokusao sam se setiti al ne ide
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 13.12.13 23:28

Leo je napisao/la:

Da na to mislim.Podseti me ko je tad bio organizator pokusao sam se setiti al ne ide

Tinchey. Ja sam posalo glasove , a oni nisu stigli, jer sam ja izbrisao ceo inbox, outbox zbog zagusenosti poste, navodno, a tinchey navodno nije procitao glasove, i nije me bio upozorio da nisam glasao, a nikad mi se nije desilo da ne glasam, ili da me cekate i sl. JA TO NIKADA NECU PRIZNATI!!!
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by alien on 13.12.13 23:50

Također ja znam za jednu dsq kada je netko organizirao i nije poslao poruku da se glasa, pa je ni ja ne računam!!

A za Neblagodaren neću da komentiram. Štefan je kriv za sve.  silent 
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 14.12.13 0:32

HaYrOLa je napisao/la:RTVBBRNBG nikada nije priznala tu diskvalifikaciju i uvek ce je racunarti kao rezultat!!!
Ja sve svoje diskvalifikacije računam kao rezultat.  Helia Song Contest 187 - Oro // Fairyland - Info i Chat - Page 8 2179115689 

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 14.12.13 0:34

Pa pogledajte ko je najvise puta diskvalifikovan!!! GLAVNI NA FORUMU! Toliko.
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 14.12.13 1:52

Leo je napisao/la:Leona Lewis The first time ever I saw your face 118 Voyager F-DSQ

To je onda kad ti glasovi nisu stigli adm.
to uopće ne uzimam kao DSQ jer sam ja poslao a to što si je bruno zabrijao neš drugo zaboli me Smile uostalom da nema verke na ovome forumu admina ne bi ni bilo LOL
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 14.12.13 1:58

joooj
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 14.12.13 2:03

strajker je napisao/la:joooj

I love you 
HaYrOLa
HaYrOLa

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by alien on 14.12.13 2:57

Anarhija! NOVI HELIJSKI POREDAK!!!

alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 14.12.13 4:20

Glasovi poslani. Fino izdanje Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 14.12.13 10:17

Jos samo Griffin Empire  Very good! 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

[Vrh]